коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не генетик, щоб правильно це пояснити. Але, навіть мені говорив один лікар, у кого висока алергічність, проблеми із серцем чи нервовою системою, певні зміни ДНК ( може позитивні, може негативні ) формувати будь-яка вакцина, навіть давніша і досконаліша, як от від кору, дифтерії чи туберкульозу, а ця зроблена нашвидкоруч, тому є певний ризик, особливо у людей, з перерахованими захворюваннями.
    Як говорять, для колективного імунітету потрібно, мінімум 70% населення вакцинувати.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Если б точно была польза! И ничего плохого. Зуд, покраснение пройдут.
    То таке.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Украина может получить 90 миллионов долларов кредита за вакцинацию от COVID-19
    Какая забота)
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже у деяких поліклініках складають списки на вакцинацію, хоч декого, ймовірно можуть вакцинувати не раніше літа.
     
  5. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Від коронавіруса!
    Інтерв‘ю з Анатолієм Невзгодою, відомим лікарем-пульмонологом:



    View: https://www.youtube.com/watch?v=rn4AV0zw7Zw


    Може щось десь не розумію, але дуже корисно послухати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як по мені, то саме цікаве десь в кінці, де коротеньке іптерв"яю з матір"ю лікаря /якщо це той самий ролік, котрий я вже дивився і десь тут показував/;
     
  7. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Думаю те саме, бо там є коротеньке інтерв"ю з його 103 річною мамою лікаркою Оленою Рибалко, яка працювала до 85 років.
    Та думаю, ще багато можна взяти і з його розповідей, навіть не тілько про коронавірус, але й взагалі про життя...

    Може воно і є в темі, та я не перечитувавала всі 60 сторінок :pardon:
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я десь постив цей ролик.
    Але це нічого, що Ви його продублювали
    "Повторєніє мать учинія", як сказав Комунарець;
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ВОЗ озвучили официальную версию появления коронавируса
    apostrophe.ua

    Версия о передаче коронавируса через летучих мышей - наиболее вероятная.

     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Саме приємне те, що мене не порівняли з померлим Заратустрою, згадуючи якого, казали:" Так казав Заратустра".
    Жива легенда, йомайо))
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ваууууу
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Затримка вакцинації від Covid-19 в Україні: Степанов назвав причину та нові терміни

     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Миллионы доз вакцины Pfizer выкинут на мусорную свалку в Японии

    Нехай скажуть Степанову, куди їх викинуть) якраз мрію завантажити, а там якось винягнемо звідти ту вакцину)
    А Степанов нам нічого про ті кляті шприци не казав, бо може хтів зекономити і якістюь дарницькі втюхати?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ймовірно, вакцинувати будуть нею примусово медиків, освітян та військових.
     
  16. Volodymyr K

    Volodymyr K Member

    а тепер трішки цифр.. в Україні зареєстровано 1 330 000 ковідників. без окупованих територій залишилось приблизно 40 млн жителів держави. (це максимум, бо кілька мільйонів людей перебуває за кордоном на заробітках. Отже 40 млн ділимо на 1 млн 330 тисяч, виходить приблизно 30. ТОбто кожен тридцятий перехворів на коронавірус. у мене в селі проживає 1200 людей. 1200 ділимо на 30 виходить 40. тобто в середньому в мене в селі мало би бути від 30 до 50 чоловік, які перехворіли ковідом. Статистика така, за рік в селі був один підтверджений хворий на ковід і то безсимптомний...ПИТАННЯ, де ще як мінімум 30 хворих? Хтось сильно заЗВіздівся з тим коронавірусом...
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Все умовно.
    Вот я перехворів, у мене вдома перехворіли, але не здавали ніяких тестів і не були внесені у жоден реєстр.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вакцина Pfizer надійде в Україну в кінці лютого – ЮНІСЕФ
    Треба приставити спецохорону до перевізників вакцини від аеропорта до місця вакцинації, бо в нашій країні вже нічого святого не залищилося, а списати пропажу ящиків з дозами можуть , як завжди, в тому числі як і брехати.
    Ніхто ж не буде везти вакцину в країну до того, як її не буде зареєстровано. Цікаво, який термін реєстраціїї по скороченому протоколу?
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Щодо терміну реєстрації ліків та вакцин за звичайною та спрощеною процедурами.
    Обидві процедури давно вже застосовуються, хіба що за останні роки діджиталізатори щось встигли внести на свій смаг і глузд.
    Одже,


    Але, тут багато підводних каменів, пов'язагих з виробникамт, міжнародними та наддержавними структурами, різні ліки і сировина тощо, що може апливати на час реєстрації.
    Ось, наприклад:
    Самі визнають, що то є лоббі і корупція, монополізм і антиконкуренція.
    І тут інфа про предмет реєстрації.
    Головне в цьому що?
    Щоб документи були надані на державній мові. А то буде як при підписанні асоціації з ЕС або як подали в нідерландський суд проти Росії щодо збитого МН-17 позов, що нідерладці тепер будуть перекладати тоц позов ще два роки(
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

а де твій аватар? :)