коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Робити щеплення може і бажано, але і деяккі лікарі говорили, більший захист не від щеплення, а від вдалоперенесеної хвороби, організм навчається боротись. Говорив з однією родичкою, чоловік був в інфекційній лікарні, вірогідно і вона та інші, хто вдома заразились, майже у цей час, коли деякі симптоми були в мене, ще у серпні минулого року, перебіг хвороби не дуже складний, але до чого я веду, вже майже 6 місяців пройшло, а у моєї родички - величезна кількість антитіл, тест на антитіла я не здавав, не знаю, як у мене.
     
  2. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Ми ж всі різні і симптоми різняться, більшість людей, які захворіли на COVID-19, мають принаймні один з тих симптомів:висока температура (хоча зараз більше спостерігається 37-38), кашель, першіння в горлі, втрата смаку та нюху. Багато залежить і від групи крові:
    Коронавірус: чи впливає група крові на перебіг COVID-19 | DW | 10.06.2020

    Згадайте хоча б перший зафіксований випадок в Україні, чоловіка з Чернівців, коли наприкінці лютого 2020 року, він з дружиною повертався з Італії, і на кордоні в них перевіряли температуру, тоді симптомів ще не було, а за кілька днів захворів на коронавірус. Дружина його, хоч і перебувала з ним постійно, і під час поїздки, і вдома на самоізоляції, але так і не захворіла.

    Ось, тут можна почитати і про антитіла:
    Антитіла до коронавірусу можуть пів року триматися в організмі
     
  3. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    ...і постійно зміцнюйте свій імунітет:

     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    terRen

    Та і ще сам коронавірус до кінця не досліджений.
    Коронавірусна інфекція у мене у 2016 - кашель та утруднене дихання були, висока температура, не з перших днів, пізніше навіть 39.5, ніякі таблетки не понижували, понизив аж укол у вену. У 2020, найвища температура у мене була трохи за 38, легко збив навіть таблетками. Легені у мене не постраждали.
    Імунітет... Колективний імунітет виробляла Швеція, скільки стикався з людьми, що і 50 грам мало не щодня випивали, зубчик часнику ковтали... все одно перехворіли.
     
  5. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    ...часник то добре, а ось 50 грам ні до чого, дихати декілька хвилин спиртом так.
     
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Lanktocha - у 2016?
    Так він же постійно мутує... і якщо перший раз температура до 40 і не збивається нижче 38-ми, то за другим разом вона в більшість випадків нижча і легша переносимість. Ну, всім вже відомо, що якщо немає супутніх хвороб, то сам по собі не такий вже він страшний.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не чума у Середньовіччі.
    Але стандартів тут не буває, навіть у мене в сім'ї дехто переносив складніше, бачив випадки, хто при цьому захворюванні помирав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Угу... :)

    "...Окремо канцлерка Німеччини зупинилася на перспективах боротьби з коронавірусом у майбутньому. Вона припустила, що справа не обмежиться лише нинішньою кампанією з масової вакцинації, і у майбутньому щеплення доведеться робити кожного року.
    "Можливо, нам доведеться робити собі щеплення багато років. Це схоже на вакцину проти грипу, коли ви кожен раз кожного року вакцинуєтеся проти нової мутації", - пояснила Меркель.
    Вона також попередила, що у випадку появи нового виду коронавірусу, проти якого не будуть діяти вже вироблені вакцини, доведеться "починати все спочатку". "Якщо цей вірус продовжуватиме змінюватися, у нас буде ще одна проблема. Якщо, наприклад, з'явиться мутація, на яку вакцина не діє, то ми почнемо все спочатку", - пояснила канцлерка Німеччини..." Джерело
     
    Останнє редагування: 1 лют 2021
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як писав раніше, може бути евективнішою не вакцина, а сильні дієві ліки.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сучасні люди геть нашпиговані антибіотиками та різними ліками вищого й низького гатунку, як при самолікуванні, так і їз їжею, яка зараз нашпигована антибіотиками при лікуванні тварин, так і при виробництві продукції. Сама їжа, теж, не всяка є здорова для споживання. Ну, і так далі, по умовчанню ще екологія, медицина, наркота, алкоголь тощо, ставлять людину на рівень слабої ланки природи.
    Напевно, що вже й ніяки доступні ліки не допоможуть, априорі, хібащо тим, хто не зловживає благами цивілізації, їсть природноздорову їжу і т.л.
    Вакцинація теж, в останні часи, не виявляє до себе довіру, бо більше шкодить усьому організму, та ще й багато протистояння з релігійними питаннями.
    Зараз йде до того, що лікування перейде на рівень днк-рнк, а той і до генної корекції, як ГМО((
    Введуть гени крокодила або акули в людські і баста... ніяка хвороба не візьме крокочела) або риболюда)
    І може, це буде остання спроба стати як боги... і підуть песиголові і мінотаври вчити дикі варварські народи, що вижили після апокаліпсису, як обробляти землю, вирощувпти кукурудзу та картоплю)
     
  11. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Сказавши "А", переходимо до "Б". Основне не боротьба з бактерією, а створення відповідного (екологічного) середовища в організмі. Про що я і "талдичу".
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вислови Меркель щодо вакцинації - вона не медик, але дещо із її висловів, може і доречні.
    Говорив із лікарями щодо вакцинації, для деяких людей, ризиком є навіть давні вдосконалені вакцини щодо кору, туберкульозу, віспи, дифтерії..., а зроблена нашвидкоруч, тим більше, вакцинування завдає удару по слабкому місці, може на це вплинути, як позитивно, так і негативно, у декого виникає сильна алергічна реакція, прискоорене серцебиття, високий тиск, головокружіння та неможливість твердо стати на ноги...
     
  13. Volodymyr K

    Volodymyr K Member

    Не полюбиш ближнього свого - поки себе не полюбиш. Ви себе любите?
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Volodymyr K, це Ви самі придумали, чи хтось інший таке сказав?
    Якщо хтось інший - дайте, будь ласка, лінк
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Наскільки спроможна людина створити потрібне внутрішнє середовище без духовного розвитку, а тільки споживаючи їжу, яка ніби екологічна за високими цінами, а решта населення перебивається підробками, які вміщують пальмаве масло, гмопродукти, соеві пельмені, прострочені продукти. Чи можна споживати тільки селянську їжу без духовного натхнення?
    Треба боротися не с бактеріями, а з бездуховністю людства))
    Можливо, тоді не буде "Новічка", атомних бомб, "іспанки", брехливої влади, разом з її керівниками тощо) ну і зла, розуміється.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    До вас була купа запитань, але ви мабуть образилися і вирішили попросити у мене щось, ніби я маю себе любити)
    Можу честно сказати, що мені себе нема за що любити. Так склалося... але це не означає, що я мушу себе гнобити.
    Люди творчих професій, типа архітектори чи конструктори, ніколи не роблять все абсолютно ідеально.
    Чув таке: якщо зробив ідеально, то ви вмерли, як творець...
    Якщо полюбиш себе, то помреш, як особистість...
    Тому іноді викидаю якогось коника, аби не влюбився в себе), але мав змогу працювати над вдосконаленням, якто над любовью до ближнього. Не пізнавши гріха, не зрозумієш іншого. А якщо не зрозумієш, то як можна простити. А де прощення - там і любов.
     
  17. Volodymyr K

    Volodymyr K Member


    View: https://www.youtube.com/watch?v=s-lKXRUCkxo
    не дякуйте, краще подивіться це відео
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. Volodymyr K

    Volodymyr K Member


    View: https://www.youtube.com/watch?v=s-lKXRUCkxo
    "не пізнавши гріха - не зрозумієш іншого" - так от, нема гріха, а є відповідальність за свої вчинки або бездіяння!!!
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Volodymyr K, Ви мене, мабуть не зрозуміли.
    Я питав
    @Volodymyr K, це Ви самі придумали, чи хтось інший таке сказав?
    Якщо хтось інший - дайте, будь ласка, лінк з цією фразою і автором.
    Дві з половиною години якогось кіна!
    Для чого воно мені? о_О
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. Volodymyr K

    Volodymyr K Member

    Там є відповідь на те, про що Ви питаєте. Не хочете дивитися відео - це Ваше право.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)