коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Неоднозначно... то, что по ним дурдом плачет - єто да, но слава Богу, что нет тех масштабов єпидемии, что в ЕС и куча трупов.
    Показьііали пр іctv про аакцинацию в СА... кроме имунньіх паспортов начинается такое, что частньіе владельцьі не дают работу и не лишают средств тех, кто не привился.
    У властей и сильньіх мира сего развязьіваются руки по отношению к простьім людям.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо масово вакцинують у Ізраїлі і США - не думаю, що там чогось не дослідили і медики там такі дурні.
    Якщо, може бути, що невакцинованого не будуть приймати на роботу, випускати за кордон, може і не будуть приймати у лікарню, наприклад із каменями у нирках чи гіпертонічним приступом.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Але, бачте у чому справа...
    В Ізраїлі більше тих, хто не вірить в Ісуса Христа, мусульмане теж не читали Євангеліє, а христіан , Америка прогнила своїм расизмом, сектанством, блудом, підагасизмом і там точно не до апокаліптичного одкровення. Вони рятуються вакциюванням, щоби свої скарби нікому чужому не дісталися
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тепер і флюорографію роблять не всім, а може і не всім, плановий профілактичний огляд не передбачений, тай, якщо переді мною проходив обстеження інфіікований і прилади не продизинфікували, висока ймовірність зараження.

    Обіцянки щодо вакцинації, ще скоріше обіцяли, ймовірно і в зазначений термін не буде. За таблицею, я може і не скоро буду вакцинуватись та і не впевнений, що лікарі мені додзволять це робити.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Моя мати не хоче робити прививку.
    Каже, що то буде капець їй, при її болячках... Хоча в серпні поїхала в Трускавець по путівці. То не могла вибити її, а тут подзвонили і кажуть, що відмовляються їхати. Але , поки пройшла всі аналізи і перевірки, то вже думала послати всіх куди подалі.
    Але нічого, підлікувалася і не захворіла. Багато розказувала про інших людей, які не поважають інщих своєю поведінкою, порушуючи прав.ла поведігки між людьми, особливо в час пандемії. І особливо віруючі, які нахабно ведуть себе, призирливо ставлячимь до інших. Ніби Бог їх оберігає.
    На мою думку, ті люди, які не можуть виконувати прості прави.а поведінки, наврядчи сподобаються навіть Богу. Вони ж як той кіл, скільки не теши...(
    От вчителька з рівненщини, яка відмовилася від носіння маски в школі і взагалі... подала апеляцію і перемогла , аби не платити 17 тис.грн, бо вона не посадова особа і школа не є громадським місцем, а штраф не є відповідним до її прибутків.
    Тут треба соломонове рішення, але наразі бачимо протистояння непокори з валюнтаризмом, що ніяк не відповідає бажаним відносинам суспільства, в якому особисті зобов'язання та громадські права не антагонізірують, але є невід'ємними частинами одного цілого здорового організму людського буття.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    До попереднього посту.
    Ліжу собі в ліжку та й думаю... як би от поступив Соломон, аби віруючі виконували обов'язки не тільки перед Богом, але й перед земними панами?
    Написати легко... знайти рішення...
    От напрягся і згадав, що бачив колись у газеті звіт рівненської влади про субвенції релігійним громадам. Там багато різних концесій і вірувань, а суми грошей, я скажу вам, не маленьки.
    Отож, якщо їхні віруючи не хочуть виконувати правила та міроприємства влади, якщо останні не посягають на права віруючих, то відлучити всі церкви від допомоги. Ну, а далі нехай собі що хочуть, те й роблять, або вчать своїх вірян віддавати належне кесарю)
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Коммунарец, а Ваша мама віруюча?
    Вона підтримумує Вас у Ваших потугах "змінити повчати цей світ"?
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Блогосфера. По таблице, где важным показателем является смертность от ковида - мы смотримся неплохо. Посмотрите где наибольшая смертность - первая пятерка - развитые страны Европы с развитой медициной. У нас - 37 место.
    Сыграли весной на опережение, вводили локдаун, несмотря на протесты.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


     
    Останнє редагування: 31 січ 2021
    • Смішно Смішно x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Але у нас і багато чого приховують.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    Вчора прочитав: у Яворівському та Новояворівському районах нуль новозахворілих.
    Кому тепер потрібні ці вакцини? Вірус, як прийшов, так і піде. Так було завжди і жодного разу по-іншому.

    Зараз стоятиме питання лише в одному: треба поскоріш відбити бабло по масках та вакцинах, поки явно зовсім не вщух вірус.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Багато чого і від нас залежить. Якщо, при поодиноких хворих, боялись нести святити паску, на водосвятті - натовпи.
    Далеко не всі мають бажання вакцинуватись.
     
  14. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Психологічний трюк
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Коронавірус - це вже не той вірус, який вперше з'явився в Китаї.
    Він мутує і вакцина може не мати успіху.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вакцина може навіть нашкодити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Volodymyr K

    Volodymyr K Member

    Задовбав вже цей коронавірус. Страшний не сам вірус, а страх людей перед невідомим і закриття людей на карантин. Людство не готове жити в закритих умовах, від цього і всі біди і хвороби. Світовий заговор проти людства
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас за рік нечутно було в селі про захворілих, тим паче про померлих, бо всіх везуть перед моєю хатою до церкви й на кладовище. Ніхто не мине мене)) то у всіх нормальні похорони і всі в поважному віці. Наврядчи батьки будуть ховати своїх дітей, навіть дорослих, десь на молодіжнлму. Заберуть до родинного склепіща(
    А якби хто помер від ковіду, то все село б знало. То ж село))
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Світовий зАговор чи заговОр? Не дуже зрозуміло, бо протилежні по змісту слова.
    Попрячуть людей по домівках, привчать до простішого життя, без збочень... може то останній шанс людству дається одуматися і покаятися ?
    То вам як краще: продовжувати грішити, чи возлюбити ближнього свого?))
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Віруюча. Але на скільки і як , то я не скажу вам.
    Про це вона може і здогадується, але нічого не каже, хоча на мої мандрівки дивиться косо... Тай не дуже цікавиться тим. Приможливості передзвонюю їй та пропоную подивитися фільм по ТБ, типу "Ісус: Бог та людина" або щось подібне, з натяком, що ... якщо покличе, то краще благословити, ніж ... або розказую, що читають під час обіду в монастирях. Наприклад, про отрока Федора, який мав хист до служіння, а його мати не пускала. І ото прилетів ангел з мечем і каже матері: якщо не відпустиш отрока на служіння Богу, то отримаєте на горіхи... відпустила))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)