коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Резус плюс.
    Колись із задоволенням здавав кров, як донор, то попросив щоб штамп у паспорті поставили.
    Цікавий був паспорт. Відповідав географії СРСР. Пам'ятаю його номер ІІ-ФК 59...0, а український не пам'ятаю - мало користуюся(
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зв'язок групи крові і резус-фактор з захворюванням на ковід:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодні по радіо передали, що Степанов має план проведення вакцінації у два етапи.
    Перший - добровільна вакцінація і роз'яснення для тих, кто має сумніви.
    Другий - примусове вакцінування,( хоча при такий малій кількості вакцин яке може бути примушення, якщо це не має потаємного сенсу з антихристіянським підтекстом, а також антиконституційне рішення дічти проти волі людини?)

     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Говорять, що якщо ефективно будуть вакциновано 90% 10% ( кому небажано робити щеплення ), за рахунок цих 90% хвороба буде переможена. Навіть мені, не радили повторно вакцинуватись від дифтерії, оскільки всі щеплення дають навантаження на організм, навантаження на серце і нервову систему.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Деякі його роздуми
    Хм... Мене зацікавив пункт 4-й...

    '" 4) Карантин навесні мав на меті пробудження юдейського месії. Це — зло: «Все було заточено під прихід Машіаха в час Центральне юдейське свято на згадку про Вихід з Єгипту. 2020 року Песах тривав від заходу сонця 8 квітня до настання ночі 16 квітня.

    " style="box-sizing: border-box;">Песаху, поряд з ним не могло бути іншого — Воскреслого Месії та інших релігійних культів... Але щось пішло не так: чи то труп раббі Шнеєрсона не воскрес, чи той «хтось інший» не прийшов».

    На мою жумку, все навпаки... Я от теж готувався на 11 квітня 2020, і евреї мали поовести жервоприношення га храмовій горі в ті дні... Але дійсно, щось сталося не те... По правді скажу, що я мав прийти в одне місце, до якого десь 150 км, але те весняне карантинне обмеження на переміщення не дало мені змогу... Скорше той карантин був не каталізатором приходу антихриста, а навпаки, гальмуючим фактором. Хай там як, а Богу видніше, коли фрукти дозріватимуть))
    Можливо, в наступному році, пощастить побачити того, хто скине маску добродія і покаже справжнє обличча хижака.
    Такщо... Коронавірус - це може бути навіть ситом відбору слабовіруючих старих... Перед останніми випробовувавннями мають залишитися сильні вороги (праведні і беззаконники) і яким усе "по-барабану" ( хто за блудницю).
     
    Останнє редагування: 13 гру 2020
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як будепроводитися вакцинація в РФ.
    Які буду ть протипоказання і обмеження до вакцини. Цікаво, а у нас будуть так розказувати? Чи будуть компенсації у разі смерті від вакцини, чи аід алергії?


    Такий от перелік протипоказань вони мають.

    [​IMG]

    Ще чув, що разом вз натуральним продуктом, вакциною, можуть колоти "плацебо", тобто те, що видають за вакцину... Гроші ті ж самі будуть платити і хто на тому наживеться?
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А якщо якась неякісна вакцина? Наприклад, російську вакцину на собі випробувати? Там просто йдуть продажі, випробуванння на людях і третій етап іспитів науковців - паралельно.
     
  9. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Анекдот:
    Василь завів собі файну коханку. На радостях взяв і розказав все жінці.
    Причина смерті - короновірус!
    :)))

    З інету:
    «…Психологи отмечают, длительное ношение масок приводит к формированию в головном мозге новых нейронных связей, а именно – навыка покорности, когда под действием отрицательного подкрепления (штрафов, отказ в обслуживании) формируется желательное поведение желательное поведение – покорность, послушание, подчинение. Таким образом, тряпочка на лице превращается в мощный инструмент влияния на психику – в настоящее оружие насилия над человеком…»

    Одним словом - "молчите в тряпочку".
     
    Останнє редагування: 13 гру 2020
    • Подобається Подобається x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну це таке - хто любить ризик, а не любить покорність - може робити як хоче. Може ходити без маски в магазин та ще куди. Потім попаде в больничку - там буде дуже покорним.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ех, якби то в больничку попадали всі, хто без маски, то можна б це було зарахувати до мудрої думки, а так....
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Пару цифр наводять на цікаві думки.
    Прочитав, американська вакцина має ефективність трохи більше 90%.
    Смертність від коронавірусу у світі - 1,5%

    Шось мені то нагадує полювання на мухи за допомогою молотка.
    На скільки зменшить показник смертності від коронавірусу , вакцина, котра неефективна у 10% ? При тому, що смертність рахують від тих, хто захворів, а ефективність вакцини від кількості здорових людей.

    А ще дослідження показали, що є смертність від вакцини.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дуже все неоднозначно. У нас тут поряд помер хлопчик 14 років. Перехворів досить легко, тиждень була невелика температура, все як в ОРВІ, а через тиждень відмовили всі органи.
    За кілька годин вірус може поплавити легені...Дивна вибірковість.

    Я відчуваю, що до мене періодично починає чіплятись щось респираторне - це ж така пора року.
    Приймаю міри - і все норм. Що далі буде - хто зна.
    Але вакцинуватись я боюся ще більше.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    2 і 3 зараження - рідко, але можливе, у більшості випадків такі зараження проходять набагато легше, ніж 1, окрум антитіл, можуть спрацювати, так звані "клітини пам'яті", які вже переборювали цей вірус - з останніх досліджень, особливості вірусу ще до кінця не вивчені.
     
  15. vov66

    vov66 Well-Known Member

    :)
    Наводять...
    Питання:
    Чи були схожі сценарії з короновірусом в минулому?
    Угу...
    А гроші, які були виділені на цю епідемію, де?
    :)))
    Угу...
    Угу...
    :)
    "...
    "...Как известно, большая часть медицинского оборудования и лекарств, закупленных осенью 2009 года для борьбы с эпидемией свиного гриппа, осталась неиспользованной..." Источник

    І ще - дата 2009рік:
    "... И еще один важный пункт Постановления:
    «1.8. Срочно решить вопрос о закупке аппаратов искусственной вентиляции легких..." Источник
     
    Останнє редагування: 14 гру 2020
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Коронавірусні інфекції почали виявляти з 60-их років, я, підозрюю, що на таку інфекцію перехворів у 2016, тоді було не так масово, слабші штами + є доведення, що сучасний вірус - штучностворений, хто при перших симптомах вживає антибіотики ( актуальні при запальних процесах, пошкодженні легень... ), прогнозують, що можуть у такий спосіб створити новий вірус, який не будуть брати ніякі таблетки.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Коли і як з'явився ковід цікаво почитати на сайті ВВС.
    Усьому свій час, а також появі цього вірусу і його розповсюдженню в наш коммунікаційний час, коли не можливо проконтролювати переміщення людей, а мутації вірусів - то не тільки, але й у людей, внаслідок погіршення екології, радіації, ГМО, бактеріологічної зброї, потепління і хто знає ще чого... А той, хто знає про те, доведе свою справу до свого логічного кінця. По-іншому і не буде...
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Коли і як з'явився ковід цікаво почитати на сайті ВВС.
    Усьому свій час, а також появі цього вірусу і його розповсюдженню в наш коммунікаційний час, коли не можливо проконтролювати переміщення людей, а мутації вірусів - то не тільки, але й у людей, внаслідок погіршення екології, радіації, ГМО, бактеріологічної зброї, потепління і хто знає ще чого... А той, хто знає про те, доведе свою справу до свого логічного кінця. По-іншому і не буде...
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Коли і як з'явився ковід цікаво почитати на сайті ВВС.
    Усьому свій час, а також появі цього вірусу і його розповсюдженню в наш коммунікаційний час, коли не можливо проконтролювати переміщення людей, а мутації вірусів - то не тільки у них, але й у людей ( одним добро, а іншим лайно(, внаслідок погіршення екології, радіації, ГМО, бактеріологічної зброї, потепління і хто знає ще чого... А той, хто знає про те, доведе свою справу до свого логічного кінця. По іншому і не буде...
    Вівери
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 гру 2020
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member


    Як чудово! Не сам процес, а те, що всіх очікує. Від того неможливо вивернутися, бо то передбачено Богом, як би хто не верещав, звинувачував чи спрдівався на більш нового доброго вибраного українцями президента.
    Все... Готуйтеся до кінця свого розкішного життя, бо отримаєте на горіхи. Бо не вірите у Бога і його волю, особливо ті, хто спрдівається на свою зарозумілість і вважає себе розумнішим і святішим за Зеленського.
    Зеленський - то найрозумніша подоба людини, яка виконає волю того, хто пише історію людства. Та я не заздрю йому, як і його противникам, бо чекає їх не добра доля, крім тих, хто буде готовий зустріти з пошаною і любов'ю новий світ у чолі з посланником Божим, утішником блажених і стражденних.
     
а де твій аватар? :)