коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нема в російській мові крапок над "і". Просто нема.
     
  2. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я це знаю... Я щось не так написав?
    Вибачте, але я незрозумів хід Вашої думки!
     
    Останнє редагування: 4 гру 2020
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Піздно їсти редьку, як легені згоріли(
    Від вірусу немає дієвих ліків, крім того, що сам організм має побороти заразу, або за допомогою вакцини. Але останню треба мати і то, хто її зна...
    Тому треба посилювати захист організму... але то таке, у кого як ...
    Звісно, редька не панацея від тої хвороби, але маючи багато корисного у порівнянні з іншими продуктами, має більше ККД. Так би мовити, більше корисного за меншу ціну. При цьому то є наш місцевий продукт, а вживати його треба після виявлення ознак захворювання, а не як вже у кому штучну вводять, а також додавати загартування і зож.
     
    Останнє редагування: 4 гру 2020
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Точно, і чим дальше в ліс, тим більше дров. Розуміючи якість вакцин і термін їх виготовлення, а потім і мутації - які означають, що вакциновані люди починають хворіти знову тією же хворобою (типу грипу - незважаючи на вакцину), а також безпомічністю сучасної медицини - "потенційні пацієнти" розуміють, що їхнє здоров'я в їхніх же руках. І шукають альтернативні методи боротьби, в тому числі і на епідеміологічному "фронті". Такий розклад. І не за горами нові епідемії, бо випустили "джина з пляшки" - наука "влізла" у генетику. Писав про це вище...

    Тому нелогічно боротися з вірусами та бактеріями, а створювати для їхнього розмноження несприятливе середовище. Майкл Джексон тому приклад, який навіть удома ходив у масці...
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ймовірна вакцинація ( у нас можлива аж у травні ) я ставлюся 50 на 50, я перехворів, ймовірно двічі, а вакцина оберігає на декілька місяців + багато побічних дій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, час покаже, у якому середовищі треба було тримати організм. Чи пити розсіл з кислот, або чавкати редьку з медом)
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А з чого вирішили, шо ви перехворіли? Ваша ймовірність живе тільки на припущенні, без ПЛР тесту і т.п...?
    Я от теж в липні раз поїхав в місто, а через чотири дні температура піднялася і протрималася п'ять днів у межах 37-37.5 градусів. Але ніхто із контактуючих зі мною не захворів ні до, ні після моєї "хвороби".
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А не було втрати нюху та смаку? Донька в нас так перехворіла: невисока температура, нежить, слабкість, втрата нюху та смаку...але ніхто з оточуючих не хворів - ні дорослі, ні діти. Пройшло два тижні.
    З другого боку - скільки смертей від нього.. Дивний цей вірус.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Спочатку у січні 2016, тоді типовіші симптоми ( коронавірусні інфекції виявляють ще з 60-их р.р. ) кашель та утруднене дихання, сильнопошкоджені легені, приймав багато уколів та інгаляції, була температура вище 39, тоді вдома від мене заразилась мама в легшій формі, у тролейбусному депо, де я на той час стажувався - нікого не заразив, інше - у серпні цього року, всі вдома похворіли раніше і були в гіршому стані, їх результат - тільки КТ, більше з власної ініціативи, консультації по телефону із лікарем, десь через тиждень ця недуга все таки мене зачіпила - декілька днів підвищена температура, пропажа нюху, коли це минулось - ймовірно і після антибіотиків та антивірусних розстройство шлунку. На тестування мене ніхто не скеровував, як і батьки не хотіли бути страшилкою для когось, не так важливо, що тебе мучить, головне вилікуватись.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Скоріше за все, то у вас була пневмонія, яка теж є результат вірусної інфекції. Можливо, що перехворівші на пневмонію мають якийсь захист від легеневих інфекцій.
    Наприклад, китайці пройшли атипову пневмонію, як і та частина Азії.
    А я от в листопаді-грудні 2019 року мандрував Карпатами і теж підхватив мабуть пневмонію, яка тоді блукала тернопільщею і Прикарпат'єм. Вилікувався від неї тільки редькою з медом.
    Таким чином ті, хто перехворів легеневими застудами , скоріше за все мають природний імунітет. Хвороба - то і погано, і добре.
    Кому що Бог прописав)
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як в анекдоті - один лікар сказав, що язва, інший - шлункова виразка, все закінчилось операцією на видалення апендиксу.
    Пневмонії я, якраз не допустив, прийнявши антибіотики, багато уколів та інгаляції.
    Дехто із типовими коронавірусними симптомами в інфекційній лікарні лежав ще у лютому, хоч тоді у нас ще не було карантину і офіційної статистики. Багато тут ще не досліджено.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Скільки смертей? У 1,5 рази менше, ніж від двосторонньої пневманії.
    Різниця лише в тому, що причини інших смертей просто не подаються. Подаються лише смерті від коронавірусу.
    А ящик ви любите, тому вам так здається. Гляньте статистики всіх хворіб і порівняйте.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема імунітету до застуди. Імунітет є до всяких вірусів. Я недавно слухав одного вірусолога і вона сказала цікаву річ.
    Кожна людина має чималий набір вірусів і вона з ними живе постійно. Кожен вірус в людині має свою роль і і місце і навіть ієрархію.
    Кожна людина має домінуючий вірус, який в ній живе. Припустимо, в людини є герпес домінуючим. Це дуже стійкий і міцний вірус, його дуже важко вивести. Тому люди з таким вірусом навряд чи підчеплять ковід, каже вірусолог. Справа в тому, що герпес просто не впустить у свій організм конкурента. Це його місце буття і ділитися у нього нема наміру. Тому деякі люди просто не хворіють на ковід, а ми це називаємо хорошим імунітетом. Ось таке.
     
  14. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Угу. В мене тільки зранку першило горло без гарячки, а в доньки, зятя і внука температура була під сорок...лікувалися дома.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member


    Висока Кислотність шлунку може бути причиною пневмонії.
     
  16. vov66

    vov66 Well-Known Member

    "...Воспаление легких на фоне коронавирусной болезни протекает очень тяжело, иногда легкие оказываются охвачены инфекцией буквально за считаные часы. Самочувствие у больного при этом тоже плохое: высокая температура, нарушение дыхательной функции – легкие начинают разрушаться, так человеку становится в буквальном смысле нечем дышать. А если кислород не поступает в организм в достаточном
    количестве, органы и ткани быстро выходят из строя.

    Именно поэтому таким важным шагом в лечении тяжело протекающей коронавирусной болезни является использование аппаратов искусственной вентиляции легких. Они нужны не в каждом случае и не всегда длительное время, но спасают жизнь очень многим тяжелым больным.

    Пока легкие не работают и не в состоянии восстановиться, аппарат ИВЛ позволяет оставаться в живых. При удачном стечении обстоятельств за это время иммунитет больного подберет правильный ключик и сможет победить коронавирус.

    Дальше легочная функция человека восстанавливается,его уже можно отключить от ИВЛ, и он может снова дышать самостоятельно. Даже если легкие при этом частично повреждаются, человек, возвращается к нормальной жизни. Именно из-за того, что аппараты ИВЛ в тяжелых случаях становятся лимитирующим фактором, нежелательно, чтобы одновременно тяжелой пневмонией на фоне Covid-19 заболело много человек.
    Я описала самый тяжелый сценарий, но в большинстве случаев пневмония на фоне коронавирусной болезни не развивается, все ограничивается симптомами, похожими на обычную простуду или грипп. А иногда – и процент таких случаев пока посчитать не представляется возможным – заражение и вовсе не сопровождается недомоганием, болезнь протекает в бессимптомной форме..."

    Ольга Кашубина Коронавирус: как защитить себя? Кратко о главном

    P.S.Продовження: "...Есть еще одна теория, объясняющая, почему дети почти не болеют: предлагают пересмотреть тактику лечения. Согласно ей, SARS-CoV-2 повреждает гемоглобин в эритроцитах, из-за чего кровь хуже транспортирует кислород. Это приводит к усилению воспалительных процессов в ткани легких. Дело в том, что у детей в крови преобладает другой тип гемоглобина, который, возможно, неуязвим для вируса..."

    "...Даже если завтра создадут идеальную в теории вакцину, она может не подойти человеку и даже навредить ему. Люди могут сталкиваться с возможными побочными реакциями, или она не защитит их, и они потом все равно заразятся и заболеют. В общем, как не бывает второго шанса произвести первое впечатление, так и здесь, доверие человечества к вакцине от коронавируса будет безвозвратно утрачено..."

    "...Еще один изъян ПЦР-анализа состоит в том, что тест не позволяет сказать, болели ли вы ранее. Для подобных случаев нам нужен лабораторный анализ другого типа – он называется иммуноферментным (ИФА). Такое исследование позволяет выявить не сам возбудитель в организме, а антитела – специальные белки крови, которые вырабатываются иммунной системой в ответ на появление возбудителя..."
     
    Останнє редагування: 6 гру 2020
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Цікаво, про групу крові хтось тут вже писав, з якою можуть хворіти і ні?
    Згадав нещодавню розмову з мамою і от пошукав.
    @Lanktocha, а у вас яка група крові? У мене перша...
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У січні 2016 мені температуру 39.5 понизив тільки укол у вену із суміші димедролу з анальгіном, ніякі таблетки мене не брали, тим більше всякі калинки-малинки, в інфекційну лікарню не лягав, приймав уколи і таблетки вдома, на інгаляції ходив у поліклініку, без "намордника". У серпні переніс легше, без пошкодження легень, хто навіть залишав взуття під дверима, майже щодня випивав 50 гр. і ковтав зубчик часнику, не вберігся від коронавірусу.
    Якщо не помиляюсь - ІІ, кров з вени, з пальця, з носа... здаю нечасто.
    Ймовірно, вплинуло на захист легень, весною приймав в інших цілях для зміни тиску, очистку крові та насичення організму киснем декілька баркамер, тепер від такого відмовився, є такі, хто медичного кисню потребує більше, а також таблетки з високим вмістом вітаміну В.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Коммунарец, а резус який?
    Бо у мене група перша, резус мінус)))
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я вже й забув, коли кров здавав... Ото наслухаюсь, як моя мати набігається в полікліниці по врачах, то й немає бажання туди пертися на аналізи, а тим паче кормити медичну систему, яка обдирає людей, які в скруті й так.
    А так взагалі й на грип майже не хворів і прививок не робив. Точно, мабуть, антигенів немає)
     
а де твій аватар? :)