коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є наука вірусологія і віруси можуть мутувати та звінюватись.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хотілося б почути тих, хто дійсно приймав той бальзам Болотова.
    Відгуки під його сайтом - то таке..Хто зна як прийме шлунок, якщо є гастрит.
    Я ні аджику, ні консервацію з оцтом не можу їсти....не знаю як піде той Бальзам.
     
  3. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Приймаю по сьогоднішній день "царську водку" протягом 5,5 року із за проблем зі серцем... Гастрит був внаслідок серцевої недостатності - слизова оболонка шлунку була у "воді" і був рефлюкс жовчних кислот .
    "...Жовчний рефлюкс – це ретроградне потрапляння жовчі з дванадцятипалої кишки у шлунок і стравохід..."
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що таке "царська водка"? Алкоголь людям з захворюванням серца, гипертонією?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хіміки знають. вона розчиняє золото.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Квасили, а не замочували в скляній кислоті.
    Квашення і бродіння проходить за участі молочної кислоти слабенької концентрації, яка уповільнює гниття. Це коротко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Суміш двух сильних концентрованих кислот. Розчиняє золото, але не розчиняє срібло.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже є ймовірні вакцини, звичайно, у нас вони будуть доступні не скоро, але і не всі хочуть вакцинуватися, навіть я до такої процедури ставлюся 50 на 50, по-перше, є побічні дії, робити будь-які щеплення, у кого проблеми із серцем чи нервовю системоюю не рекомендують, по-друге, вакцини ще не випробувані, чи вони довготривалі, чи їх дія така сама, як антитіл у перехворівших, по-третє, не 5 копійок буде коштувати, якщо в середньому один укол 700 грн, перенісши у легкій формі - антивірусні та жарознижувальні таблетки, ампула "Дексаметазону", вітамін С коштували дешевше.
     
  9. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Це суміш неорганічних кислот - соляної, сірчаної, азотної. В бальзамі Болотова є ці кислоти. І звичайно у низькій концентрації.
    У "царській водці" алкоголь відсутній.

    В рецептуру "царської водки" від Болотова входить також піровиноградна кислота (винний оцет), а замісь азотної - таблетки нітрогліцерину. Можна глянути у книгу Б.Болотова "Здоровье человека в нездоровом мире", рецепт там є.
     
    Останнє редагування: 3 гру 2020
  10. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Квасили (тобто ферментували), не маринували в оцтовій кислоті.
    АКАДЕМИК БОЛОТОВ - Я НЕ БОЛЕЮ САМ И ВАС НАУЧУ - YouTube
     
    Останнє редагування: 3 гру 2020
    • Смішно Смішно x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На шнобелівську потягне)
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То кому що подобається і хочеться. Але є таке поняття - закислення організму.
    Зазвичай люди намагаються лужити свій організм)
    Особисто я вживаю все в міру, покинув погані звички і більш-менш підтримую нормальний стан здоров'я.
     
  13. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Прапор їм в руки!
    Я тоже так думав! В мене виходу не було...попухли ноги, вода в легенях..неможливо лягти, гастрит (тошнить і неможливо нічого з'їсти) і т.д. І тут було не до сміху. Але це мій досвід і за 5.5 років я його не змінив. Хтось хоче отримати свій! Будь-ласка!

    Зараз я напишу деякі рекомендації (консультації з лікарем обов'язкові) для хворих на ковід, в яких є ускладнення:
    1.Не треба воювати з бактеріями і вірусами, а тримати несприятливе середовище для їхнього розмноження (кисле середовище)!!!
    2.Не треба давати хворим ліки, які загущують кров. Давати так звані розріджуючі, серцю буде легше прокачувати кров.
    3.Ліквідовувати запальні процеси в легенях (типу пневмонії) шляхом позбавлення рідини (води). Тобто давати сильнодіючі сечогінні типу торасеміду.

    Основне - це доставити кисень з легень через кров у мозок!

     
    Останнє редагування: 3 гру 2020
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Декому рекомендують при перших проявах - таблетки для розрідження крові. як тоді проігнорувати - пізніше уколи в живіт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я виростив собі мішок чорної редьки , яка замінить всі ваши таблетки і мікстури)
     
  16. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я це вже проходив, поможе як попові кадило...або як мертвому гірчичник.

    Коли спрацьовують рецептори, що мозку бракує кисню і людина виглядає як риба, яку витягнули з води... і вона з силою втягує повітря (невистачає кисню), бо задихається. І питання житття вимірюється хвилинами, то Ваша порада з редькою не витримує ніякої критики...:sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А з елексиром життя імені Болотова витримує?
     
  18. vov66

    vov66 Well-Known Member

    :)
    Погано читаєте: коли легені у воді, то порада №3.
    Було б непогано з Вашого боку привести статистику - скільки людей загинуло в звязку з епідемією та скільки витрачено коштів.

    РН середовище міняють і продукти харчування... але редька - залужнює!
     
    Останнє редагування: 4 гру 2020
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Над яким "і" вони можуть поставити точки? Я вас прошу...
     
  20. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Детальніше, будь-ласка!
     
а де твій аватар? :)