коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із Тимошенко не все так просто, може тут зробили із мухи слона. Апарат ШВЛ - це далеко не "киснева ванна", можуть бути й інші пристрої насичення організму киснем, такі процедури проходив екс-депутат Дубневич, є інгаляції, барокамери...
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І ще Ви на Юлю казали негарне слово... :cry:
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Особливість цієї недуги - ще довго можуть бути наслідки, страждати слабке місце, може бути після насичення організму різними медикаментами - порушення у травній системі, у кого згущення крові від якого уколи в живіт, у кого ще довга слабість і зниження витривалості та страждання ослаблених органів, у кого яке слабке місце.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Казав. Я від своїх слів не відмовляюся. І далі казатиму при нагоді
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Юля файна.
    Йно подивіться - скільки всяких пулявлобів і пасторів вона випустила з-під себе у велику політику ;
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вже тільки за це їй тре зробити, як мінімум, розмичку.

    А якщо ще решту її "досягнень" порахувати, то боюся ні мотузки, ні куль не вистачить
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ціхо-ціхо...
    @Capitoshechka, Вим юлину тисячу віддали?
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ви краще спитайте у що потім ті тисячі людям обійшлися...
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це я знаю.

    Давайте ще раз
    @Capitoshechka, Вим юлину тисячу віддали?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тема не політична!
    Принагіднно, і "карантинна" тисяча не сильно вплинула, хто купляв медикаменти для лікування та адаптації коронавірусу.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Давайте.
    В мене її не було - віддавати нема чого
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Навіть на такому йде реклама БАДів і гнилих мережевих компашок?
    Та не один медик говорив, ніякі цитрусові, часник, тим більше, сумнівні БАДи не вбережуть від такого захворювання.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто не перехворів чи нікого з рідних не зачіпило, можуть висувати всякі версії.
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    скоріш за все...Йде осінь - пора усіляких ОРВІ, ото заміси будуть з тими тестами, що губляться чи не той результат дають! У кого не корона - підчеплять в додаток і корону, як будуть вештатися по медзакладам.
    Вже ШВЛ, пишуть, збільшує смертність. А КТ, яке всі спішать зробити, має радіаційний вплив як 300рентгенів. Вичухатись, щоб невдовзі довго і страшно помирати від раку легенів?
    Краще цього не знати і нікуди не звертатися, поки не перестануть експериментувати і винайдуть як лічити. Може, це буде одне й те ж, що і для звичайного ОРВІ, і не треба буде купляти ти тести, які мають похибку 30%?
    А поки знаю тільки одне: приняття ціанистого калія гарантовано уб'є вірус.
     
    Останнє редагування: 30 вер 2020
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А в горілці його (вірус) мона втопити. А якщо їсти багато сала, то вірус підхопить холестерин і також подохне)))
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    это тренд)
    Не менее 20 человек в Харьковском облсовете подхватили коронавирус. В частности, болезнь выявили у главы ведомства Сергея Чернова, а также у части депутатов и сотрудников аппарата облсовета.
    "На данный момент у нас есть информация о том, что примерно у 20 человек (депутатов и сотрудников аппарата) диагноз подтвержден или есть симптомы Covid-19. В последнем случае люди на самоизоляции, ждут результатов тестов", - сообщил начальник отдела по работе с общественностью и СМИ Харьковского облсовета Владимир Дягилев.


    Харківська облрада розсадник зарази ще той)
    Навіть Гешу-колясочника забезпечили вірусами...
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Справа в тому, що і славнозвісний коронавірус можна перенести майже, як ГРЗ із подібними симптомами, не всі і не завжди, був вираз, що це майже, як тягнути екзаменаційний білет, хтось витягне легке, хто дуже складне. Є чутки. що і Порошенко на таке захворів, люди із діабетом, ще як на таке хворі - це вже група ризику, у мене тато з діабетом, але коронавірус переніс, хоч не завжди і не всі так переносять. Типовий симптом коронавірусу - пропажа нюху, у мене був десь з тиждень, у декого нюх не відновлюється місяцями, ймовірне розстройство травної системи і "серунавірус", вплив на нервову систему і мозок, може зростати нервозність, витривалість, більша втома... бачив випадки, кого після такого виписували з лікарні. падала витривалість при копанні картоплі, донедавна бодрий і сильний, після години інтенсивної роботи, мав бажання посидіти, навіть полежати.
    Навіть, хто лежав у інфекційних лікарнях, при виписці чув від лікарів, що буде діяти імунітет, та неможливість повторно заразитись десь 2 - 3 місяці. Чи довше і чи довічно, ще не досліджено.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

а де твій аватар? :)