коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Трохи дивує така обстановка, у деяких регіонах мало не половина села з коронавірусом чи підозрою на коронавірус, але у церкві стоять без масок, вважають, якщо будуть стояти у масці - бабки потім будуть осуджувати.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Де, у яких регіонах, Ви таке бачили?
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не особисто я всюди був, таке є у деяких селах у Мостиському, Сколівському районах.
    Та навіть по Львову, людина одягне маску, якщо її дьоргнути за руку.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А у яких селах у Мостиському, Сколівському районах Ви таке бачили?

    У Львові в яких церквах Ви дьоргали за руку людей ?
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Писав же, не особисто я, є колишні співробітники, є далекі родичі. Підстави їм не вірити?
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Давайте сюди тих Ваших колишніх співробітників, і далеких родичів.
    Подивимося, чи можна їм не вірити.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну не знаю, при масовіших епідеміях, на чуму, віспу, холеру, іспанський грип перехворіли не всі і не за рахунок того, отримали колективний імунітет та перемогу над хворобою.
    Я підозрюю, що отримав захист на легені, прийнявши перед тим, правда в інших цілях сеанс барокамер, насичення організму киснем.
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А от що написав РБК
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Погано. Вона в групі ризику по віку.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Буває різне, бачив випадки, коли одужували люди, які Тимошенко у батьки годяться.
    Є різні штами, і різні особливості організму, це не чума у Середньовіччі, смертність була 95%, зараз від коронавірусу - близько 3, дехто переносить із симптомами, як грип чи ГРЗ.
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не переживайте. Такі курви викарапкаються. Ви забули яка "страшна" хвороба хребта в неї була? І це при тому, що вона на шпильках півметрових гайсала як кобила невигуляна. Сиділа в інвалідному візку, а на чоботях бачили каблуки які були? З такими "хворобами" в найкращому випадку їй тре було спеціальне ортопедичне взуття, а не те, що в неї було. Карочє... 3,14здоболка вона ще та
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Невже із Тимошенко - метод передвеборчого піару перед місцевими виборами.
    Хворів на таке не один політик і не тільки в Україні.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну в нас народ жалісний - любить нещасних. Її прес-секретар каже, що вона важко переносить і под вентилятором легенів лежить. А що там насправді...Я пам'ятаю, що вона масок не цуралась на всяких шоу)
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Прочитайте - это интересно. Экс-премьер Гончарук лечился от ковида -лежал в обычной районной больнице. Состояние медицины и ошибки, которые не надо делать. Это кошмар.
    Сovid19: Как я лечил коронавирус в государственной больнице. Личный опыт выжившего (27.08.20 13:25) « Общество | Цензор.НЕТ
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Правда, в тому, що це екс-прем'єр - не впевнена). Його тезка, мабуть.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ніби таке переніс, але радять не розслаблятися, хоч, всередньому антитіла можуть діяти 2 - 3 місяці, але, якщо інший сильніший штам + ослаблений організм, може бути і гірший перебіг, так що від антисептиків, пов'язок, миття рук господарським милом не відмовлятися.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Підтверджують коронавірус у Філарета, а не так давно він говорив, що така пошесть - кара за збочення та гомосексуалізм. Хвороба не перебирає.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отаке от.
    А Тимошенко покращало. Вона подякувала всім, хто її підтримував і лікував.
    Тимошенко була на апараті ШВЛ, і досить швидко прийшла в себе, хоча вже відомо, що після ШВЛ процес лікування складний.
    Принц Чарльз хворів короною всього кілька днів, в досить поважному віці (1948 р.н), щоб форма була такою легкою, щоб швидко і просто пройти.
    До речі, німецькі лікарі найкраще розібралися, з чим мають справу - фінанси дозволяють.Так ось вони пишуть, що ШВЛ потребують близько 2% інфікованих. Але з них виживання теж близько 2%.
    З такими шансами сумнівно - про Тимошенко. Може, піарход.
    А може здоров'я непогане.
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А я казав, шо її довбнею не доб’єш.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)