коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут така справа, у Китаї виникають нові спалахи, але, вважають, що пік позаду. принагідно, багато європейських країн, безвізом із якими, так гордяться, залишаються дуже епідеміологічнонапруженими.
    Температуру мені давно не вимірювали, принаймні, на більшості ринків тепер такого немає, у торгових центрах, потрібно підставити не чоло, а руку.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Добрався Ковід і до наших дач). Недалеко від нас дача, добрі знайомі, він та вона, лежать зараз в Харкові в інфекфіонці, з коронавірусом...Дзвоню до них не я, але те, що чую - це страшне. Вона працює в воєнній частині - там випадки з ковідом були. Та захворів спочатку він - температура, без кашлю - як звичайне ОРЗ. Терапевт послухав - легені чисті, але прописав йому антібіотик, він його пропив, а результат - двостороння пневмонія.
    Через 5 днів захворіла вона. Лежати треба в палаті не виходячи, ще не менше 10 днів. Їсти що дадуть. Відвідування заборонені. Ковід підтверджений. Ще б знати скільки тисяч все це щастя коштує).
    Ми з ними не контактували, але сусіди навпроти два тижні назад контактували, чоловік вже був хворий (бачачи це, сусід швидко побіг копати часник)) а його жінка спокійно ляпала з ними язиком...А з цими ми контактували і контактуємо) таке от транзитивне замкнення.
    Чесно - страшно. Я не боюся вмерти - це навряд чи, а от попасти в інфекціонку літом і не виходити з палати тижні 2-3 -ой, йой.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись говорили, що карантин на 3 тижні, є пом'якшення, але завершенням ще не пахне.
    Не той випадок, але говорили, що евакуація з Прип'яті на 3 дні, виявилась довічною, так і карантин закінчиться ще не сьогодні і не завтра.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Ви амріту де взяли?
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Страшно не хочеться бути обузою для рідних.
    А інфекціонка літом і не виходити з палати тижні 2-3 - що ж, вже що заслужив.

    Фігня то всьо
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Скажемо так: так почуваюся. Я не хапаю всяку інфекцію, як деякі. Мені не так вже багато років. Це треба дуже потужна болячка, щоб мене звалити.
    Ну а там як бог дасть,@VasMT) Всі смертні.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зараз пишу у масці, почуваюся нормально, але вдома є із небезпечними симптомами.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дуже близький мій знайомий мав діагноз "ковід 19". Йому 66 років.
    Вже тиждень, як він виписався з Винник.
    Два тести показали, що він вже здоровий.

    Нині з ним знову трохи поговорили за жізнь.
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    З чаркою чи без?
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Без, бо нині середа і білий день на дворі ;
    А в неділю після відправи ми з ним собі позволяємо по пісят;

    Він по телефону мені надиктував, що я маю купити і принести йому додому. Бо сам поки що не хоче виходити за браму - його позаминулого тижня в селі вже записали до небіжчиків )))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви не питалися в нього, за скіко він видужав.
    Чи ще продовжує лікування?
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви вдома в масці щоб не заразити родину?
    Пишіть, що з вами відбувається.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, за скіко ми з ним не говорили. Ми з ним про чужі гроші дуже рідко говоримо)
    Лікування вже не продовжує, бо по тестах вже здоровий десь з тиждень.
    А був в досить складному стані.

    Зараз дотримується приписів лікарів, а там першим пунктом "гіперактивне харчування" )))
    Вже хоче виходити на роботу. І я впевнений, що вийде, бо він без роботи не може)
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йой, це не чужі гроші, а вартість лікування за конкретну болячку, що стало стосуватися всіх, нажаль. Бо чую і 10 тисяч, і 27 тисяч, і 64 тисячі.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ні від чого зарікатись не буду.
    Дехто зі співмешканців мав температуру навіть 38.3, біль у горлі, кон'юктивіт.. Такі симптоми 2 - 3 дні, я міряв собі температуру, не перевищувала 37, для профілактики вживаю антивірусні капсули і вітамін С. Ймовірно колись коронавірусну інфекцію переносив, вживав розпіарений британськими вченими дексаметазон ( препарат рекомендують тим, хто у реанімації чи на ШВЛ ), так що ні від чого зарікатися не треба і 100% гарантії, що це мине мине немає. Прогнозують колективний імунітет, якщо 60 - 70% населення цим перехворіє.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Записати.PNG
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    105668974_177504747070854_2945878697235838385_n.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, а Ви в яких військах служили?
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із цією темою це не пов'язано. Я писав не раз, особливо для нарваних порохоботів, підвело здоров'я + здобував стаціонарно вищу освіту, у ніяких військах, проходив тільки примітивне навчання, як от стрільба.
    По темі, на флагмані нашого флоту, фрегаті "Гетьман Сагайдачний" є хворі на коронавірус.
     
а де твій аватар? :)