коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо не помиляюсь, коронавірусні інфекції вже існують десятки років, тепер сильніший штам і більше акцентують увагу.
    У січні 2016 був у мене кашель, утруднене дихання, декілька днів температура 39.5 ( змогли понизити тільки уколом у вену суміші анальгіну та димедролу ), могла бути пневмонія, прийняв багато уколів та інгаляцій, щоб запобігти. Дуже багато симптомів теперішнього КОВІД-19.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Капєц...

    То то шо получається: що у Вас в організмі тепер є тоті якісь антитіла і з Вас тепер можна робити ліки для заражених?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зараз поговорила з сусідкою по дачі про сумну справу. Помер її брат, у якого ще рік назад визнали рак горла. Він вже немолодий: в цьому році було б 80. В лікарнях не лежав, вирішив жити скільки проживе.
    Уявіть собі, що в довідці написали "двостороння пневмонія" і більш нічого.:facepalm: А температури та кашлю і близько не було. Яка пневмонія?Жив, ходив...Встав вранці, упав і вмер.
    Терапевт, поліція та ритуальна служба разом злупили 20 тисяч за поховання. І це ще в крематорії не все заплатили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я вже десь говорив про жахливі напів-жарти самих медиків про облік причин смертей у клініках і лікарнях. Це є правдою.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не знаю, спеціальний тест не здавав, як там треба здавати кров з пальця, з вени, чи з носа?
    Був недавно в одному лікувальному закладі, почув від лікаря, що раз не маю симптомів, спеціального тесту можу не здавати, тільки перед візитом до них міряти собі температуру та уникати натовпів і скупчень, старатися не ходити в банки, на ринки та у супермаркети.
    Люди чимраз більше нехтують карантином, не забули, як на Великдень, коли по області і 1000 хворих не було, не йшли на освячення пасок, святкові літургії, а тепер, є і натовпи, і люди без масок. Є у психології поняття "страх", воно багато від чого стримує, але не може тривати вічно.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є статті, деяких "науковців", що ця пандемія вигадка, цікаво, чи ці "науковці" могли би підступити до такого хворого без захисного костюма?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Препарат такий, що самостійно без всяких вірусів, відправить у кращі світи.
    Треба мати дуже гарне здоров'я,щоб лікуватися дексаметазоном.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Стикались і застосовували дексаметазон?
    Препарат дешевий, більше застосовується не для зняття загострень, а для закріплення, того, що досягнуто іншими препаратами.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та слава богу ні. Але взяла і прочитала інструкцію.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Лактоша, ти дійсно тупий.
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще один "мудрагель". Вже тріпався Хомчин, який як не копіпаста чорноволохів грамотно 2 слів до купи звязати не може.
    Нічого сам не вважаю, є думки і версії інших.
    Хочеться розвести срач і тут?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    який же то срач? Це правда.
    От скажіть, яке відношення має пандемія до "підступити до хворого без захисного костюма?"
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Має.
    Підозрюю, що медики, які кричать про видуману пандемію, до інфікованого, цим захворюванням ніколи не підійдуть без захисного костюма.
    Я недавно був в одному мед.закладі, лікарі реально такого остерігаються, мені, коли міряли тиск, лікар чи мед.сестра були у масці, деколи у костюмі, як космонавт, вимагали, щоб у масці, деколи і в рукавицях, був я.

    Коронавірусні інфекції мають тваринне походження, подібні симптоми мав свинячий грип, є версія, що КОВІД-19 почав поширюватись із ринків Уханя, де торгували тваринним мясом.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Має.
    Підозрюю, що медики, які кричать про видуману пандемію, до інфікованого, цим захворюванням ніколи не підійдуть без захисного костюма.
    Я недавно був в одному мед.закладі, лікарі реально такого остерігаються, мені, коли міряли тиск, лікар чи мед.сестра були у масці, деколи у костюмі, як космонавт, вимагали, щоб у масці, деколи і в рукавицях, був я.

    Коронавірусні інфекції мають тваринне походження, подібні симптоми мав свинячий грип, є версія, що КОВІД-19 почав поширюватись із ринків Уханя, де торгували тваринним мясом.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member


    Хто знає, за якою статтєю КпАП штрафують на 17 тисяч і чи там закладено строк 3 місяці, коли суддя може накладати штраф? Бо не у всіх статтях кодекса про адміністративні правопорушення є такий строк, як наприклад у статті...? забувся... Коротче кажучи, коли провів карпатське рандеву... А зараз куди підеш на якийсь час?
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як би не було, людям потрібна власна свідомість, скільки бачив на ринках без масок, у транспорті з масками на бороді, коли заходять і оплачують проїзд, виникає скупчення. Не чекати підсрачника, від когось вказівки чи штрафу, я можу перетерпіти, попри незручності, жарку погоду, носіння "намордників", пропускати 2 - 3 автобуси, щоб були тільки сидячі місця, мити руки господарським милом і бризкатись антисептиком.
    Чи комусь докладніше відомо? Інші штами грипу дають імунітет на 4 - 5 років, у коронавірусу, антитіла після одужання можуть бути 2 - 3 місяці, потім ймовірне повторне зараження.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову побитий антирекорд, деякі правила безпеки нехтуються.
     
а де твій аватар? :)