коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я думаю, доречна буде така аналогія.
    Розмова двох людей відбувається в чотирнадцятому столітті нашої ери.
    Один каже, що Земля - плоска, інший сумнівається.
    І от той, що вірить, що Земля плоска, каже "Що, вам три тисячі років мало, щоб спростувати той факт, що Земля - плоска?" (як варіант - що небо - тверде?)
    Те, що Ісус - не син Божий, спростовано вже давно генетикою.
    Процес запліднення організмів. Реферат
    У Марії, матері Ісуса, яйцеклітина мала звичайний для жіночої яйцеклітини набір хромосом. І щоб та клітина запліднилася, потрібен був сперматозоїд. Матеріальний, а не духовний. Тобто, батько Ісуса мав бути також людиною - чоловіком, а не духом.
     
    Останнє редагування: 6 кві 2020
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну, Ви собі думайте, хто ж Вам боронить ;
    Ну, Ви собі думайте, хто ж Вам боронить ;

    зі

    Ви думаєте, а я знаю :ok:
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви чіпляєтеся до слів. І "мені здається" Вам не подобаєтся, і "я думаю". А от Ви не знаєте, я в цьому впевнений. Ви лише вірите, що то - так.

    Колись не можна було довести, що небо - не твердь. Згодом довели. Потім науково було доведено, що не може бути непорочного зачаття.
    Згодом виясниться, що якщо Благодатний вогонь не загориться, не відбудеться ніякого приходу анцихриста. Християнська релігія може зовсім зникнути, тому що нічого не буває вічного. Може виникнути нова релігія, де сином Божим вважатиметься якийсь китаєць Сун Хун Чай. А через дві тисячі років когось важко буде переконати, що він - не син Божий.
    Ми не знаємо, чи були сини Божі у трипільців, тому що вони не могли написати своєї біблії. Можливо, сини Божі існували тисячі років у племен, що проживали на території сучасної Америки. Але потім зникли разом із тими племенами.

    Скажіть хоча б, чи можна було переконати двісті років тому когось, що небо - не тверде, коли перед цим тисячі років скрізь писалося, що воно - тверде?

    Чому коронавірус взявся в першу чергу за священників?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Далеко не всі, особливо з дописувачів є парафіянами Києво-Печерської Лаври. Чи потрібно навіть людям за 70 йти у храм, мотивують тим, не мають права забороняти, то москалі так робили. Стояти і кашляти, піддавати небезпеці себе та інших - не добрий, а злий вчинок.
    Чув підтверджені випадки, у моїй районній поліклініці виявили зараженого коронавірусом лікаря, який заразився від пацієнта, якщо це мій район, цей лікар і пацієнт можуть відвідувати певний магазин, банки, ощад.каси, які і я, так що, помилково вважати, що це далеко і мене не стосується.
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я усе розумію і загалом карантин підтримую...
    але щоб десь у селі не можна було йти по вулиці без маски - це вже занадто

    View: https://www.youtube.com/watch?v=u8mYMw4vtXE
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От тому і знаю, бо вірю.
    А вірю тому, бо знаю.

    зі

    І шо?
    На бражці сірник не гасне. Треба ще почекати...
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Повертаючись до розповіді людини, яка хворіє коронавірусом.
    коронавірус
    Я викладаю автоматично згенеровані субтитри в Англійській темі. Оскільки Кріщен (його ім"я - Christian - Християн) говорить дуже чітко і повільно, щоб його розуміли неангломовні, хто вчить англійську, то субтитри - майже без помилок.
    Мій досвід у самостійному вивченні англійської мови.
    Перекладу я давати не буду, оскільки у нас є такі знавці англійської, як МайорМайор і Хомчин, що критикували мене на днях, хай вони попрацюють на благо форумчан.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    шо в світі робиться :facepalm:
    1586092157_1.jpeg
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    (38×100)÷66= 57,57%
    Однако...
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Довіряй, але перевіряй)
     
  12. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    (45×100)÷73=61,6% (
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Обхаювання цілком варте цінностей зелебобиків, котрим все " pohyj" , хоча наукові досягнення штучного запліднення та зашивання цнотливої пліви, особливо в наш час для більш вартісного продажу жінки не є секретом. Тому все можна пояснити без вульгарних образ віруючих, однако не треба забувати, що у світі багато брехні, якою хтось добре маніпулює. Все нове є давно забутим старим, однако переписаним під сучаснині потреби. І хо є Богом чи божком, то є велика таємниця... та основні закони людського мирного співіснування ще давно надані, і тому краще утримуватися від поганих думок, щоб піддатися спокусам та не підпасти під дії лукавого, але робити все, щоб потім не пошкодувати за свої погані вчинки перед Владикою світу на суді вашої душі.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мова не про це. Мова не про штучне запліднення, якщо Ви здатні відрізнити штучне запліднення, ( коли сперма чоловіка (біологічне виділення) додається в пробірці до жіночої яцекілітини, ) від запліднення від духа святого, тобто, без наявності чоловічих сперматозоїдів.
    Зашивання - також цілком матеріальне хірургічне втручання.
    Крім того, ніякого воскресіння людини після кількох годин смерті не може бути, як не можна висидіти курча із вареного яйця.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А віруючі продовжують ризикувати своїм життям і здоров"ям і здоров"ям дітей, родичів, лікарів, сусідів.
    Спалах на Паску інфекції, здається, неминучий.
    [​IMG]
    У мережі показали парафіян-порушників: натовп з дітьми біля церкви в Києві і причащання "з однієї ложечки" у Львові (фото, відео)


    View: https://www.facebook.com/100004060670981/videos/2063329160479086/?t=0
     
    Останнє редагування: 7 кві 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, для Вас, очевидно, це не є таємницею. Ви індійських богів очевидно не визнаєте, а лише того, хто описаний в іудейських книжках, який став батьком Ісусу.
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  20. iso

    iso Well-Known Member

    А може перенесетеся в гілку "Релігія"
     
а де твій аватар? :)