коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Фізики вже давно все доказали. В момент ВВ не існувало нічого. І часу в тому числі. Бог не може бути вічним. Бо є момент Початку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    @medwedo berlogsoni, Ви подумали, що написали? І ще потрібно доводити, що існував цар Ірод? І що існував римським прокуратор Іудеї Понтій Пилат?
    Ще що Вам доводити потрібно?
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    прийшов з роботи... люди, а шо, оптимістичних новин вже не буде? :scratch_one-s_head:
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ми сьогодні з хлопцями на роботі дійшли до висновку, що люди в Україні скоріше вимруть від алкоголізму, чим від коронавірусу :uanew:
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз таке згадали, чув, у деяких селах ввели у раціон щодня для дизинфекції пити по трохи самогону. Спиртовий розчин, вище 60% може мати дезинфікуючу дію ( самогон часто має таку міцність ), але це не панацея, такий же міф, як те, що випившому не страшна радіація, пройде ефідемія і лікувати прийдеться інше.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені нічого доводити не потрібно. Я написав, що цілком допускаю, що всі ці люди, включно з Ісусом, існували. Але Ісус, якщо він існував, був людиною, ніяким не сином божим, зачатим начебто непорочно, що взагалі неможливо з точки зору генетики.
    А потім цю людину люди ж і вирішили назвати сином божим, маючи, звичайно, власні інтереси, а потім і інших канонізували, зараз ось тоже канонізують, Марію Терезу, Папу Івана-Павла. Але чомусь всі святі - християни. А серед китайців, японців, монголів що немає людей які прожили достойне життя, щоб потім стати святими? Це по-перше.
    По-друге, якщо Бог - вічний, ну, в усякому випадку, існує вже кілька мільярдів років, трохи довше, ніж Земля, то чому він лише оце зараз буквально (в історичному масштабі) надумав завести собі сина? Причому так цього сина полюбив, що дозволив, щоб його гвоздями прибили до деревини і щоб він мучився на сонці, поки хтось там йому під ребро не штрикнув, пожалів.

    Це що, у всемилостивого інших інструментів немає, щоб довести своє існування, крім як напускати саранчу, засуху, землетруси, голод, чуму, коронавірус?
    А чи не можна попростіше довести своє існування: із сьогодні на завтра знищити всі коронавіруси, якщо він все може. Сьогодні людина лежала під апаратом штутчного дихання, а назавтра встала, дихає вільно, 36,6, аналізи показують, що ніякого коронавірусу в організмі. І так - всі, хто захворів. Ото було б чудо. Тоді б швидше в нього повірили, а то чудо - ікона мироточить (ззаду пляшечка з олією), підпалили непомітно свічку - зійшов Благодатний вогонь.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Кому я це повинен доводити? о_О
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну да... ввели потроху ... на днях дозволили у селах пити самогон... :pardon:
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, мені, наприклад. Я стверджую, що непорочного зачаття бути не може. Не може бути також воскресіння після того, як людина померла і хоча б кілька хвилин серце перестало подавати кров в головний мозок. А Ви стверджуєте протилежне.

    І чому це бог так довго думав, кілька мільярдів років, перш ніж наважився завести собі сина?
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А для чого мені щось Вам доводити? о_О
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Популярний в цілому світі викладач англійської мови (родом з Австралії, проживає в Іспанії, вів уроки в класах, потім - онлайн, регулярно викладав цікаві ролики доступною англійською мовою) розповідає, як він перехворів на коронавірус.

    View: https://youtu.be/yu52yAm3Q2Y

    ЗІ. Не перехворів до кінця, але ще хворіє, але зараз йому набагато легше.
    В нього не було всіх тих симптомів, про які кажуть, але були дуже страшні головні болі.
     
    Останнє редагування: 5 кві 2020
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Йууй, то є фист. Наші львівшькі хлопаки дужче тото віроблєют. Та то горівков файно запивают, та у Львові, у Дрогобичу, у наших галицьких містах!


    View: https://youtu.be/qBh458_odVc?t=21
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    гиииииии. Мона подумати, що раніше там його не пили. Пили виключно воду чисту джерельну. Ага...
     
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    З цього приводу є бородата правдива байка

    Повінь. Вода стрімко піднімається і заливає село.

    По радіо МНС оголосило тотальну евакуацію. Жителі залишають хати, втікають сім"ями, а Мойша сидить на лавочці, читає Тору і не втікає.

    Сусіди:
    - Мойша, втікай бо втопишся.

    Мойша:
    - Того, хто в Бога вірує і Тору читає, того Бог вбереже!

    Вода до коліна, вулицею проїжджають всюдиходом рятувальники, забирають людей.
    - Мойша, їдемо з нами, бо втопишся!

    Мойша:
    - Того, хто в Бога вірує і Тору читає, того Бог вбереже!

    Вода два метри, селом пливе катер рятувальників, а Мойша сидить на грушці, читає Тору і не втікає.
    - Мойша, їдемо з нами, бо втопишся!

    Мойша:
    - Того, хто в Бога вірує і Тору читає, того Бог вбереже!

    Вода три метри, прилітає вертоліт рятувальників:
    - Мойша, їдемо з нами, бо втопишся!

    Мойша:
    - Того, хто в Бога вірує і Тору читає, того Бог вбереже!

    Короче, вода піднялася ще вище і Мойша втопився.

    На тому світі потрапив Мойша на прийом до Бога та й з докором каже:
    - Що ж Ти, Отче, мене не врятував, а допустив щоб я втопився? Я ж так в Тебе вірив, і Тору читав...

    Бог:
    - Та ти замахав! Я для тебе оголошення по радіо, я тобі всюдихід, я тобі катер, я тобі вертоліт, а ти зарядив:
    - я Тору читаю, я Тору читаю...
    Треба було відразу з людьми втікати!

    зі

    так от, щоб обмежити інсинуації на тему релігії і вірусу, приводжу настанови, котрі обов"язкові до виконання на рівні парафій в нашій Єпархії.

    Правда, там багато букв, але то є добре;

    Стрийська Єпархія УГКЦ — Декрет про служіння в часі карантину

    ззі

    ну і спецом для @medwedo berlogsoni процитую кілька моментів, як то буде відбуватися в нашому селі у самі значні святкові дні, коли буде освячення верби і пасок, а також шанування Плащаниці.
    Бо хоч наші священники і не шмаркаті і без лупи, але санітарія і запобігання поширення вірусів має бути на висоті;



     
    Останнє редагування: 6 кві 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дякую. Мене цікавить, як би було, якби коронавірус почав розповсюджуватися років сорок тому, коли про існування такої істоти як вірус уже знали, а інтернету ще не було. Або трохи раніше, коли телевізорів було - один на весь район.
    Але, думаю, навіть з такими попередженнями найдеться десяток-другий людей на кожну церкву, які все-таки вирішать торкнутися губами до клона плащаниці, бо вважатимуть, якщо не поцілують, то то - великий гріх.
    Найкращий варіант, з епідеміологічної точки зору - взагалі нікуди не ходити, а сидіти вдома, дивитися телевізор і трохи випити домашнього дезинфікуючого та закусити часником. Ще краще - в дезинфікуючий вкинути ложку меду.
     
а де твій аватар? :)