коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кредит на БМВ - це серйозно.
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ще тримаємося :)

    Записати.PNG
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Цікаво, якто вираховують відсоток смертності. Вважаю неправильним брати відсоток від усіх заражених, бо невідомо, скільки виздоровіє, а скільки помре... а треба брати тільки від суми виздоровших та померлих.
    Кажуть, що зараз у нас 2,4 %, в Італії 13...
    Якщо взяти мою формулу:
    (23×100)/42=54,7%
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Проаналізував останні карантинні обмеження.
    Для початку, про надзвичайний стан, перевірку документів може проголосувати і прийняти парламент, не було такого рішення. Наскільки знаю, не може такого бути тільки від постанови каб.міну.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ще треба враховувати, що одужання - 2-3 тижні, а вмерти - секундна справа. Я навіть не хочу розбиратися.
    Всіх, хто помер і після цього виявилось, що він мав короновірус, вважати померлим від короновірусу неправильно. А так рахують в Італії.
    От якщо людина мала високу температуру, задихалась і мала двосторонню пневмонію, і запахів не розбирала, і врешті не врятували - оце так, вмерла від короновірусу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Так само, не найкращий випадок, характерний тепер, йде лікування коронавірусу, але нехтуються інші захворювання, бачив випадки, коли складніше підійти до потрібного лікаря чи купити потрібні медикаменти, хворим на цукровий діабет, гіпертонію, серцеві захворювання...
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1. скільки заражених насправді - невідомо...
    2. від чого насправді вмирають - від коронавірусу, чи від чогось іншого (в присутності коронавірусу) - також невідомо...
    3. маніпуляції зі статистикою в різних країнах...
    і т.д.
    так шо... хтозна :dntknw:
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    мені вже набрид коронавірус, хочеться забути цю тему і зануритися у буденні справи...
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Залишаюсь оптимістом:
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Істи вдосталь білків(яйце, сальце, мясце), не зважаючи на піст, і хватати сонечка побільше, бо це вітамін D.
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ех, фахівці... у салі нема білку взагалі... 0% :pardon:
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дивлячись, яке сало...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль


    Правильно - віддайте задарма. Китайці скажуть велике ДЯКУЮ!
    Будуть штампувати ці самі апарати і нам втюхувати. І будуть дерти з нас десять шкур. БРАВО, ДОВБОЙОБ!!
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    вони крадуть сучасні технології, потім їх використовують, удосконалюють по-своєму...
    в даному випадку - креслення саме цього апарату навряд вже мають якусь цінність, їм мінімум років 30...
    тим більше для китайців... які за останні десятиріччя далеко просунулися саме в електроніці...
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із таким розповсюдженням, як у нас зараз - Китай заразимо ще раз, по колу.

    З приводу користі сонячного проміння - так само треба бути обережним, я при зміні кліматичних умов, часто переносив, хоча би ГРЗ, тривале перебування на сонці - шкідливе при неврологічних захворюваннях, негативно впливє на роботу мозку.
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    якщо зимою сидіти в хаті, а весною вийти на сонце... дійсно, організм реагує... але за кілька днів адаптується...
     
а де твій аватар? :)