Контрреволюція?

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В мене якщо брати національне коріння то воно не єврейське, не руське, і не українське навіть. Казати не буду яке, бо шовіністу все одне - хто не галичанин, той програв. Це по-перше, а там як вам завгодно.
    Старість я поважаю, і ваші нав'язливі ідеї мене не обходять.
    По- друге. Тепер до революцій. Революції зараз не потрібні, я так вважаю. І в Харкові їми і не пахне. Якщо мітінги - то вони потрібні, бо це волевиявлення, це суспільна думка, вони допомагають владі бачити градус суспільства, бачити свої помилки. І це добре. Бо якщо "німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть" - цього точно не треба!
    Якщо галичани в селах сидять на горах, де нічорта не росте, навіть ябків своїх нормальних нема, не кажучи про прості помідори та огірки і мовчать в своїй неймовірній бідності при таких цінах, а ви нам це як вищій прояв мудрісті тут підносите, то яка це мудрість. Ви пихатий, непогано пристосований галичанин, якому добре, а інші хай скніють.
    Ви хоч знаєте, що підняли бюджетну заплатню в Прикарпатті, Закарпатті, але зняли високогірну надбавку? Надурили? Надурили. Але вам це байдуже, ви про Палестину тута товчете та притирені картинки збираєте по інтернету.
    Аби втулити дурну картинку галичанського діда - і вся ваша любов до галичан.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можу сказати про іспанців. Як вони добре живуть!З нами не зрівняти - ні зараз, ні коли війни не було. Безкоштовна шкільна освіта, комунальщіки роблять як годинник, страхова медицина, де тобі привозять в палату з ресторану їжу, і всі ліки є, і вся діагностична апаратура є. Люди усміхнені, все виглядає ідеальним. Але там щороку якісь мітінги, та які багатолюдні! страйки, сутички з поліцією. Тільки щось починають знижувати не на користь людей - все, будуть страйки. Тому їхнім урядовцям нема що красти, якби і могли. Вони викручуються, як заробляти для казни!
    А наші люде десятиріччями терпіли. От і маємо. Владі не можна давати розпаскудитися, бо вона швидко розпаскудиться.
    Одни прийдуть - збагачуються, тоді інші переможуть - теж не поспішають щось змінювати. А тут і контрреволюція вже брудні руки потирає.
     
    Останнє редагування: 18 гру 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Дитино,я ті розумію! Дай Бог зрозуміти Тобі нинішнього галичанина,що за 20 кілометрів від пішоходного переходу до Польщі,а хоч до Словакії.
    Яка там г Америка з тими українськими втікачами,коли тут в 100 тисячних містах Галичини,дитино...дитинонько ріднесейка,в центрі міста десь зо 1000-а ,чи то більше магазинів,кафе,банків,секонд-хендів...Машину нема де поставити,всі 1-ші поверхи міста бизнес галичан...бо євреї тут відшиті, то вже не тягаються тут в бизнесі з місцевими!Йой,біля мої хати на відстані 200 метрів 8(вісім аптек!) до-хулєри! Люди понавибудовували хати-хороми,паркани королівські,ви впісяєтеся разом з Медведьом від побаченого,але...суть не в тому, бізнесмени є,гендель є,але старих заводів,фабрик в місті і праці на них вже нема!
    Ото проблема для молодих,що їздять за 20-100 км до Польщі на працю.
    Тому ви не вірно розумієте тих "тупих" галичан, що гебреїв надурили власним бізнесом,як і Петруся бойко Мих з Сихова... і на революцію до Кийова не їдуть.Отаке!
    Привіт революційонерам Саакашвілі-Лєніна-Троцького!:))):dance3::pardon:

    17358634_215709242241544_3220739348178656797_o.jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=VYi9r7axZmQ
     
    Останнє редагування: 18 гру 2017
  5. iso

    iso Well-Known Member

    То серйозно. Перевірте простату
    "Я вже мав розмову з керівником уряду, в якій наголошував на необхідності зберегти "гірську надбавку" не лише на 2017-й, а й на 2018-й роки і прописати її в бюджеті окремим рядком", - зазначив Парубій.
    …За результатами цього обговорення паралельно до соціальної буде вибудовуватися і концепція перетворення депресивних гірських територій на перспективні, якими вони є у Австрії, Швейцарії та інших альпійських країнах.
    Так що заживуть бойки та гуцули разом з лемками як в Альпах:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ай яй яй ...біда! Але бойки шось та придумають,гваранція! То не вперше!:))):drinks:
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Біля кордонів невеликі містечки завжди такі були. І Львів заможне місте.
    Хочу сказати, що ніхто нікого на революцію не гоне. Не їдуть, то хай не їдуть, хай гендлюють. Але допоки? бізнес теж залежить від податкової політики та від гаманців населення. 8 аптек поряд - вони чим живуть?І гербеїв нема і навару теж нема.

    Молодим потрібно мати державу, що робочими містами забезпечує, що турбується, щоб не обдирали людей кляті монополісти і щоб хазяєва не затримували заплатню.
    В РФ, яка б вона не була бридка і недемократична, є закон, що не дозволяє заплатню затримувати. Виплатив - тоді все інше. Не виплатив - і комунільні за офіс чи за заводські цехи не маєш права заплатити. Темрява.
    А у нас можна по 3-4 місяці виходити вимагати свою заплатню.
    То шахтарі стоять, то вчителі, то медробітники з Коломиї.
    Так що хай ваші галичани з прикордонних міст живуть спокійно і нікуди не влазять - поки їх все влаштовує. А от як не буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Дай Бог і вам трохи тої гЕвропи в Харкові,Києві!:hi:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=z91kZ8_VPnQ

    NoToCoMysha.JPG
     
    Останнє редагування: 18 гру 2017
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бла-бла-бла...
    Хто тут такий сильний революціонер?

    От список Небесної сотні. Подивіться, скільки там людей із Галичини і скільки із Слобожанщини
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Рух "Визволення"
    26 хв ·
    Друзі, дозвольте відзвітувати Вам щодо витрачання грошей, які Ви нам жертвуєте. За період з 20 листопада по 17 грудня, Ви поклали у наші скриньки для пожертв 266 806 гривень. На банківські рахунки ми отримали 34 000 гривень, що загалом становить 300 806 гривень. З цих грошей ми витратили на облаштування табору 60 160 гривень, обігрів (дрова, палети) 42 112 гривень, загородження табору 24 204 гривень, ремонт автівок 23 924 гривень, пальне для автівок 39 104 гривень, цигарки 18 048 гривень, продукти харчування 21 056 гривень, зв'язок 17 733 гривень, різне (концелярія, відрядження, агітація, суди) 30 080 гривень, засоби особистої гігієни 18 363 гривень, медикаменти 6 016 гривень. Дякуємо Вам! І надалі будемо звітувати щомісяця.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Юрко ж доказує, що нема вже революціонерів на Галичині, скінчилися після Майдану.
    Так що список Небесної сотні торкати непотрібно.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Е ні!!! Про загиблих на майдані Галичан,Ми Галичани пам'ятатемо вічно,як і про УПА,до повної розплати за содіяне проти нас і України!:aggressive::thank_you:

    zzzhj.jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=n5wfFN8ARxg

    Памятатиму до власної смерті безвинну загибель 20-річного галицького хлопця Романа Гурика з Франківська,так подібного на моєго молодшого сина,що й по-нині крає моє серце!:heart:

    Вічна пам'ять юному Герою!:uanew::bandera:

    xxxoij.jpg

     

    Вкладення:

    • xxxxbn.jpg
      xxxxbn.jpg
      Розмір файлу:
      86,6 КБ
      Переглядів:
      1
    Останнє редагування: 18 гру 2017
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    то добре. Ніхто сперечатись не буде.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко разом з David Sakvarelidze та 14 іншими особами.
    2 год ·
    Зараз українське суспільство знаходиться у великій небезпеци. За нашою інформацією Порошенко прикладає активних зусиль щоб отримати людей, готових стріляти в українців. Події під час Блокади торгівлі з окупантами і жовтня-листопада 2017 на Грушевського показали, що таких людей у нього майже немає. Виняток становить невелика група, яка впроваджена в держохорону (Гелетей), а також група донецьких спецпризначинців (Аброськін).

    Зараз в Національній Гвардії посилилась активна обробка військовослужбовців. Їм брешуть, що мирні виступи проти корупції і зради - це підрив української державності, насаджують ненависть до учасників протесту. Зафіксовані незаконні спроби створення діючими військовослужбовцями НГУ так званого «оперативного резерву» з тітушок спеціально для участі в силових розгонах наметового містечка під Верховною Радою. Військовослужбовцям НГУ пояснюється, що вбивць Небесної Сотні ніхто не засудить і не посадить, а тому, якщо буде відданий наказ стріляти в учасників протесту проти корупції і свавілля влади, то за його виконання так само ніхто не понесе покарання. Керує всією цією роботою заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Сподар. Я особисто його добре знаю як активного організатора провокацій і спроб розвалу батальйону Донбас у 2015 році. Його робота була оцінена Порошенком гідно. За два роки він з полковника став генерал-майором, а за тим - генерал-лейтенантом.

    Чому все це відбувається? Відповідь на це питання дає ранкова публікація на ZIKу. Коли в голові "русскій мір", спецпідрозділи НКВС і Радянський Союз, нічого іншого чекати не доводиться. Я звертаюся до офіцерів Національної Гвардії як колишній командир батальйону НГУ і народний депутат України: не порушуйте Закони та Статут, проте не виконуйте злочинних наказів. Ви маєте на це право. Вам зараз обіцяють те, чого вони виконати не в силах. Обіцяють, щоб забруднити ВАШІ руки в крові, а самим - втриматися при владі. І розслідування по Майдану - не показник. Цього вдруге - не повториться. Народ може бути добрим і поблажливим до тих хто оступився чи помилився, але він суворо покарає ФСБшних оборотнів у погонах. I станеться це набагато раніше, ніж багато з них думають.

    Тримайте свої руки і совість чистими

    Слава Україні!

    P. S. Прошу репост.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  16. tea man

    tea man 茶人

    Ось цей "замполіт"
    [​IMG]
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Інформативно Інформативно x 1
  18. tea man

    tea man 茶人

    Семенченко в мене викликає подвійні відчуття. З однієї сторони я не можу йому на всі сто довіряти, враховуючи деякі обставини його поранення під Іловайськом. Але він говорить цілком правильні і зрозумілі речі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А що сталося з Семенченком під Іловайськом?
     
  20. tea man

    tea man 茶人

    Мутна історія. "Донбас" разом з Семенченком зайшов в Іловайськ і стояв там декілька днів. В цей час Семен отримує дивне на мій погляд поранення і лікується в госпіталі. Саме в цей час котел закривається. Гинуть сотні бійців, а Семен в цей час строчить в Фейсбуку. Мене це ще тоді насторожило, в серпні 2014-ого.
    І ця його балаклава на обличчі, яка зразу привертала увагу всіх. Пояснення про родичів в Донецьку викликало ще більші підозри, бо виглядало смішним те, що нібито ворог не знав, хто очолював добровольчі загони, в т.ч. і "Донбас".
     
а де твій аватар? :)