Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Хто знає куди скаржитись за відсутність опалення

    Оце правильно!!! Подати на голову в суд (але перед тим зробіть усе згадане вище, щоб було з чим йти).
    Одне вам скажу - телефонними розмовами нічого не вирішиш!

    таких як ви ТИСЯЧІ1 Саме тому й трубку відставляють на бік і все таке... їх треба прижимати до стінки, і не вірити жодному слову - тільки паперу!!! Все робіль по 2-3 екземпляри, на всьому нехай підписуються про отримання. Якщо не хочуть підписуватись відсилайте поштою, рекомендованим листом з вмістом вкладеного... це вже теж доказ. Вони тільки так розуміють і цього бояться... УСПІХІВ!
     
  2. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Хто знає куди скаржитись за відсутність опалення

    Можете спробувати до Мацеха в Громадський форум Львова. Це щось типу "Садопомочі" - стартовий піар-майданчик до якихось чергових виборів, але декому допомагають. Скажімо, наш будинок з їх допомогою виграв суд проти Теплокомуненерго, правда, наша голова в нього працює чи не на ставці.
    Спробувати можна.
    ось їх координати з якоїсь розсилки (чоловік по роботі отримує):

     
  3. lais

    lais New Member

    Відповідь: Хто знає куди скаржитись за відсутність опалення

    Я мав подібну ситуацію, з 2003 був відключений від тепла, а тепломережа проводила нараховування. На початку 2007 подав в суд, суд тривав майже рікі, і я його виграв без адвоката, правда шишок набив.Раджу почитати "правила надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення", Закон україни про захист прав споживачів-хороша штука, Р О З' Я С Н Е Н Н Я від 03.04.2006 МІНІСТЕРСТВА БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ. Зміни до Цивільного кодексу ставлять зарас в зовсім інші умови Тепломережі- нема письмового договору-нема договірних зобовязань по оплаті. Я немаючи юридичної освіти виграв справу дякуючи інтернету ( інформація це сила).До суду треба готуватися скурпульозно, на суді мені брехали що від мене отримувіли не листи а пусті конверти. Раджу всі листи направляти заказними,з переліком вмістимого, та з повідомленням про вручення, на пошті вам підскажуть. Скласти АКТ-ПРЕТЕНЗІЮ згідно правила надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення розділ типовий договір. Тут можна писати багато - читайте самі.
    ПОМОЩЬ УТОПАЮЩЕМУ, ДЕЛО РУК САМОГО УТОПАЮЩЕГО!!
    З Вами роблять те що ви дозволяєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Коли ми отримуємо квитанцію на оплату газу, то, часом написано "за підігрів води". Я так розумію, що у Львівгаз хотось подає відомості про те, скільки днів не подавалась гаряча вода до абонента і вже тоді Львівгаз нараховує скільки нам за це заплатити.
    Може хтось підскаже, де можна взнати цю інформацію? І, взагалі, як це все рахується, а якщо гарячої води не було пів дня?
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    В мене за газ 3,57 , бо в квартирі 1 людина прописана. За підігрів води було 65 грн - то за використані кубометри гарячої води (вода на лічильниках, газ - ні). За підігрів води приходить окрема квитанція, разом із опаленням.
     
  6. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    В мене також гаряча вода по лічильнику, і за неї я окремо оплачую, а ось коли за газ приходить квитанція, то в ній часом є така графа як підігрів води. Тобто, в такі дні коли гарячої води в крані немає, Львівгаз нам нараховує до сплати якусь суму грошей за те, що ми гріємо собі воду на газі. Ось про це хотілося б знати. Як вони це нараховують?
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    А, в мене колись таке в батьків було кілька років тому. Львівгаз рахувало, що ми (а нас там 5ро прописано) гріємо воду, бо нема в крані гарячої. І прикидувало скільки ми води можемо нагріти. Через їхні явно перебільшені підрахунки багато людей тоді поставили газові лічильники.
    Ви до них подзвоніть і про все розпитайте.
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Я в центрі живу, то восени пропадало регулярно. А зараз страшна проблема з напругою - замість 220 - 150 часто...

    Додано через 1 хвилину
    А решта - на газ є лічильник. А вода тільки холодна, бо котел свій. Лічильник на воду не ставили - не вигідно...
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Во Львове с 1 января повысились тарифы на холодную воду и водоотвод для населения на 40,76% - до 2,59 грн за 1 куб. м. Об этом РБК-Украина сообщил представитель городского коммунального предприятия "Львовводоканал". В частности услуги поставки воды подорожают на 0,55 грн - до 1,79 грн за 1 куб. м, услуги водоотвода подорожают на 0,2 грн - до 0,80 грн за 1 куб. м. Кроме того, повысились тарифы на холодную воду и водоотвод для предприятий и организаций на 0,2% - до 4,74 грн за 1 куб. м.

    Повышение тарифов связано с увеличением цен на топливо и энергетические ресурсы, хлор, электроэнергию и газ.
    Во Львове с 1 января повысились тарифы на холодную воду и водоотвод на 40,76%.
    Дєкуєм рідній владі!
    Три-чотири!
    [​IMG]
     
  10. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відповідь: Ціни на житло і проживання.

    Скажіть, будь-ласка. Скільки тепер у Львові коштують малосімейки? Планую купити, але поки не орієнтуюсь в цінах. Може хто де чув, буду вдячний за наводку і ціну
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Ціни на житло і проживання.

    Ваш магазин
     
  12. bonapart

    bonapart Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на житло і проживання.

    В середньому на Сихові квартира коштує в рамках 200 доларів/місяць(двох-або трьохкімнатна). Можливі звичайно й варіанти - 200 долаів однокімнатна, а як пощастить, то можна і чотирикімнатну знайти... В мене знайомі дівчата живуть четверо в чотирикімнатній квартирі, платять 200 доларів.
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

  14. юстас

    юстас Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Тарифи і квитанції, кому, за що, і скільки платим, що маємо за те, що платимо, чи навпаки, що втрачаємо (чи навпаки - не втрачаємо), якщо не платимо. Як розпоряджаються нашими грошима, і що буде з комуналкою надалі.

    А вот с ЭТОГО момента видно, что Советский Союз наконец действительно прекращает своё существование:

    У Львові грядуть революційні зміни. В оплаті за житло
    З середини лютого у Львові очікують революційні зміни в оплаті за житло. Раніше ЛКП надавали послуги і здійснювали контроль за їх виконанням, відтепер такий контроль здійснюватимуть самі мешканці.
    А також львів”янам перераховуватимуть квартплату, якщо комунальне підприємство не надаватиме визначених послуг.

    “Ми передбачаємо, що по окремих питаннях, скажімо, як очистка підвалів, очистка горищ — такі тарифи виключені із загального розрахунку і вони будуть додаватися тільки тоді, коли мешканці будуть мати реальну потребу і коли мешканці захочуть укласти угоду з виконавцем послуг на надання таких послуг , - переконує РадіоМан перший заступник мера Львова Олег Синютка.

    До речі, нарахування вартості квартпалати залежитиме від прибудинкової території та площі сходової клітки, запевняє голова асоціації платників податків Теодор Дяків: “Тепер на кожен будинок буде встановлений тариф. Це нововведення якраз буде першим резонансним кроком, коли ми відчуємо, що якість і повнота послуг зросте”.

    Але передусім, кожен мешканець повинен з”ясувати тарифи для свого будинку і підрахувати чи відповідають вони дійсності. А вже потім підписати договір із комунальним підприємством.(по матеріалам Радіо Ман)
     
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    толку з того , якщо ні прибудинкова територія ні підїзд не прибирається, я ходила в жек а мені там кажуть прибиральниця посварилася з мешканцями і сказала що прибирати там не буде, але за послугу цє платити треба , а нікому ніц не докажеш...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. CoBa

    CoBa Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Поки будемо поводитись як БИДЛО, доти й будемо ним залишатись!!!
    Прийнявши програму розвитку ЖКГ на 2004-2008 рік держава спланувала, що за комунальні послуги мешканці будуть разраховуватись на 95% та якість, термін, обсяг послуг буде відповідати їх вартості.
    Прийшов 2008 рік.
    Будівлі у яких разташовані приватизовані квартири погіршили свій стан, а це зменшило вартість нашої власності - держава не виконала свої обов"язки. Але репресивними заходами таки підвищила обсяг сплати за послуги які так і не відповідають вимогам.
    За законом про приватизацію житла на час приватизації вонги були повинні зробити капітальний ремонт квартир та будинків у яких ці квартири розташовані - Це теж не було зроблено.
    Назадаю, що з 2008 р., згідно наведеної програми, у склад тарифу житлових послуш буде включено відрахування на капітальний ремонт.

    Ми не згодні з цим, ми не згодні з тим приниженням яке чинять чиновники бюрократи принижуючи нашу честь та гідність.
    25 лютого з 21 години до 21-05 у знак протесту Ми відключаємо єлектрику, воду, газ у своїх помешканнях.
    ПЛАДА ПОВИННА - ВІДЧУТИ, ПОЧУТИ, ПОБАЧИТИ Наше обурення.

    ХТО НЕ ЗНАМИ, ТОЙ ПРОТИ СЕБЕ!
    страйковий комітет України.

    Додано через 27 хвилин
    Поки будемо поводитись як БИДЛО, доти й будемо ним залишатись!!!
    Прийнявши програму розвитку ЖКГ на 2004-2008 рік держава спланувала, що за комунальні послуги мешканці будуть разраховуватись на 95% та якість, термін, обсяг послуг буде відповідати їх вартості.
    Прийшов 2008 рік.
    Будівлі у яких разташовані приватизовані квартири погіршили свій стан, а це зменшило вартість нашої власності - держава не виконала свої обов"язки. Але репресивними заходами таки підвищила обсяг сплати за послуги, які так і не відповідають вимогам.
    За законом про приватизацію житла на час приватизації вонги були повинні зробити капітальний ремонт квартир та будинків у яких ці квартири розташовані - Це теж не було зроблено.
    Нагадаю, що з 2008 р., згідно наведеної програми, у склад тарифу житлових послуг буде включено відрахування на капітальний ремонт.

    Ми не згодні з цим, ми не згодні з тим приниженням яке чинять чиновники бюрократи принижуючи нашу честь та гідність.
    25 лютого з 21 години до 21-05 у знак протесту Ми відключаємо єлектрику, воду, газ у своїх помешканнях.
    ВЛАДА ПОВИННА - ВІДЧУТИ, ПОЧУТИ, ПОБАЧИТИ Наше обурення.

    ХТО НЕ З НАМИ, ТОЙ ПРОТИ СЕБЕ!
    страйковий комітет України.

    Додано через 35 хвилин
    [​IMG]
    прохання до модератора відредагуйте пост вище (якийс глюк чи в мене з інетом, чи з сервісом редактора форуму)
     
  17. sslonn

    sslonn Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    ну і? що це дало? і що взагалі могло дати?
     
  18. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    в нашому будинку відключили опалення :ireful1: :ireful1: :ireful1:
    зате львівобленерго заробить - доветься користуватися обігрівачем
    в нас ще й дитина маленька...
    гарно наводять порядок - разом з неплатниками платників відключають
    за таке вбивати треба!!!

    Додано через 5 годин 48 хвилин
    ...нам включили опалення :eek:
    придурки ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..


    як і при попереднього разу коли піднімали тарифи, обіцяли що буде краще проводитись обслуговування будинків.. Правда, нічого так і не помінялось в кращу сторону.
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    У кого з водою зле...

    Чомусь це питання обговорюється в гілці - Садовий. ІМХО, не зовсім коректно - бо деталі - то окрема тема. Отже з останнього:

    Треба до переліку ще пр. Чорновола додати.
     
    • Подобається Подобається x 10
а де твій аватар? :)