Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Ок. Це зрозуміло, а люди - державі що?
   
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  як завгодно. Ні, так ні. Хіба вас хтось заставляє?
  Газ - не щеплення. Тут ситуація проста і ринкова. Є газ, є ціна. Хочу - беру, не хочу - не беру. Діло господарське.

  Дам вам мудру пораду. Ціна на лічильник буде дешевша, ніж на ваші подавання в суд з сумнівними вимогами.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Ви за кого голосували, коли транспортну систему приватизовували? За Кучму, чи за вже за Янека? Отоді тре було бастувати. А не тепер вимагати від держави те, чого в неї вже нема.

  А те, що до 3.3 - субсидії, а вище - плати сам, то я вам скажу, ви халявщики. Я плачу все, без субсидій. Чого ви плачите. Утеплив будинок, придбав тепловий насос. Опалюю комбіновано і економія очевидна.
   
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Я не маю субсидії, зате маю старих родичів, які зза неї плачуть. Тим паче ви повинні розуміти, що в приватному будинку щось можна, а в багатоповерхівці - зась. Нарахують таке на опалення, що страшне дивитись, а треба підтоплювати обігрівачем, бо малюкам холодно.
  Вам вночі поставлять будинковий лічильник і будуть знімати показники як бог на душу положить. При тому, що вас нема дома, і у вас живуть стільки, скільки прописані, а в сусідів орендують квартиру і там кого тільки нема цілими днями при одному прописаному. Плати за того парня і не плямкай!
   
  • Тупо Тупо x 1
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Тарифи для Ахметова побили новий рекорд, вже на 50% вище ціни електроенергії в Угорщині

  Україна у лютому закуповувала електроенергію у вугільних електростанцій майже вдвічі дорожче від цін, по яким у Європі купували електроенергію групи Ріната Ахметова.

  За даними ДП «Енергоринок», у лютому 2019 року середня ціна продажу електроенергії в Оптовий ринок виробниками ТЕС становила 2167 грн/МВт*г за наростаючим підсумком (0,072 євро за кВт*год). Таким чином у лютому тариф теплової генерації виріс на 16% у порівнянні із січнем цього року. Це новий рекордно високий тариф ТЕС за всю українську історію. Про це пишуть Наші Гроші.


  У свою чергу на Угорській енергетичній біржі електроенергія у лютому котувалась по 49,56 євро, або близько 1530 грн/МВт*г. Тобто ціна українського Енергоринку на 45% вище від ціни угорської біржі.

  Нагадаємо, в Україні найбільшим постачальником «вугільної» електроенергії є група ДТЕК Ріната Ахметова. Також ДТЕК контролює понад 90% експорту електроенергії в Угорщину. У грудні 2017 року Антимонопольний комітет видав рекомендацію Міністерству енергетики та НКРЕКП щодо відкриття ринку для імпорту, але ці органи не надали дозволу на імпорт дешевшої електроенергії з Європи.

  На експорт йде електроенергія, яка вироблена Бурштинською і Добротвірською теплоелектростанціями. Вони знаходяться в Бурштинському енергоострові, який від’єднаний від енергосистеми України та синхронізований з європейською системою. Ці ТЕС спочатку дорого продають свою електроенергію «Енергоринку», а потім дешево викупають її назад по ціні оптового ринку для цілей продажу за кордон. На 2018 року розбіг цін був такий – ДТЕК продавав «Енергоринку» по ціні 1,8 грн за кВт*год, а потім викуповував по 1,59 грн за кВт*год, і у річному вимірі це становило 1,3 млрд грн. дотації групі Ахметова з боку усіх виробників дешевшої електроенергії України.

  З весни 2016 року в Україні діє формула Роттердам+, яка спричинила зростання тарифів ТЕС на 140% – із 0,9 грн за кВт-год до 2,2 грн за кВт-год.
   
 6. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  В Європі електроенергію не куплять дорожче, а з українців можна драти шкуру під гарантії самого гаранта. Нам ринок "не положений", нам "положений" монополіст.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Тупо Тупо x 1
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  тут думки експертів про тарифи

  «За непідйомні тарифи треба дякувати Ахметову і його другу Порошенку»

  "Відбувається перерозподіл ресурсів — щоб бідні стали ще біднішими, а багатший — найбагатшим".

  За 2018 рік, за даними Forbes, олігарх Рінат Ахметов збільшив свої доходи на півмільярда доларів та піднявся на 62 позиції у рейтингу найбагатших людей світу. 2019-го Ахметов є у цьому рейтингу — на 272-му місці зі статками 6 мільярдів доларів. В той же час станом на початок 2019 року, за підрахунками Державної служби статистики, 14 мільйонів українців (33,9 % населення) живуть за межею бідності.

  Влада з бідністю населення бореться хіба словесно, тоді як Ахметову допомагає реальними справами. А це — зменшення оподаткування на ввезення устаткування, схема “Роттердам+”, регулярне підвищення тарифів на енергопостачання.

  І ось ще один шок: виявляється, Ахметов продає Україні електроенергію на 50 % дорожче, ніж… Угорщині.

  Чому так? Про це ІА «Вголос» питав у експертів.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Красньіе придут - грабят, бельіе придут - грабят...
  Ну от що сказати? При тому при всьому влада виставляє себе розумними і честними. А як грабували простий український народ, так і грабують. Та й всі народи так само... І хто б не прийшов до влади, і яким би чином, ніхто не дасть щастя, крім того, кого поставить Бог над усіма народами.
  Хто ж краше за всіх не розуміє це, ніж український народ????
  Бережіться тих, хто вас вводить в оману, але відкрийте серце Богу і Він відкриє вам істину.
   
 9. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Маркарова: Кожна родина має сплачувати за комуналку не більше 15% доходів

  Міністерка фінансів України Оксана Маркарова розповіла на чому наполягає Міжнародний валютний фонд у питанні тарифів на комунальні послуги для населення.

   
 10. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Ну це вже полегшення, бо Гройсман ввів шкалу - від15% до 20% - в залежності від дохода.
   
 11. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  "має сплачувати" ще не значить "буде сплачувати" ;
   
 12. Linno

  Linno Member

  Маю таке питання по сплаті комунальних послуг. Справа в тому, що раніше платила в ощадбанку біля будинку, але зараз немає на це часу, бо це постійні черги і так далі і це вже набридло. Потім через приват, але зараз нова робота і зарплата йде на картку іншого банку. Переказувати її на картку приватбанку то вже безглуздо, та й комісія певна є. Є нагальна потреба платити комуналку зі звичайної дебітової мастеркард. Як це краще робити? Знаю декілька варіант, наприклад Портмоне https://www.portmone.com.ua/r3/oplatyty-comunalni-poslugy-komunalni-posluhy-lviv Хтось користувався чи ні?
  Є ще Ізіпей та Інфольвів? Вони варті уваги? Чи взагалі щось четверте шукати.
   
 13. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Во, Портнов на 112)


  View: https://youtu.be/9lYG3Kkje0o


  Виглядає так, що коли Медведчук стане до штурвалу, то Портнов стане ГП, що нє?
   
 14. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Тепер міська влада може на свій розсуд зменшувати до мінімуму ціну на опалення і гарячу воду:rock:

  Сьогодні Кабмін прийняв рішення «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560».


   
 15. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  І Ви вірите що хтось на це піде?
   
 16. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Та мені то по барабану
  Але те, що у місцевих рад тепер є така можливість - прогрес, шо нє?
   
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 18. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 19. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  • Смішно Смішно x 1
 20. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

а де твій аватар? :)