Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кому йдуть ваші гроші за електрику
     
  2. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Той - во. Так виглядає, що і мені також йдуть.
    Згідно сайту Львівобленерго, я кожного місяця стаю багатшим.
    Щоб багато не вигадувати: станом на 1-ще жовтня мені були винні 269 гривень і ще 13 копійок.
    А станом на 1-ше листопада - вже 317 гривень і 84 копійки.
    І це я ще дуже мало споживаю, не більше ніж 90 кВ.
    Може, якщо більше використовувати електрики, то мені ще більше будуть винні?
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Поскоріше знімайте ці гроші і купляйте доляри, бо пропадуть ;)
     
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я б з задоволення зняв, але не знаю механізму, як зняти ці гроші.
    Більше того, за опалення мені теплокомуненерго "висить" - 1712 гривень і 07 коп. і за гарячу воду 1574 гривні і 54 копійки.
    І цей борг цілий час збільшується. Як добре піде, то скоро комунальники будуть мені винні мільйон. :)
    А якщо серйозно, то цієї математики я зовсім не розумію.
    Тільки за жовтень місяць: за опалення було нараховано 403,23 грн., а субсидій виділено 860,74 грн.;
    за гарячу воду нараховано 80,42 грн., а субсидій виділено 245,76 грн.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Механізм один - перекачати гроші (із бюджету) на підставні фірми можновладців.
    Подібне було при газовій принцесі Юлі, коли в селах в хатах відкривали вікна і спалювали газ, щоб була більшою субсидія.
     
  6. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А навіщо? Адже тої субсидії і так на руки не отримати.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Населення не отримувало, але фірмам - постачальники газу на цьому гріли руки
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Не так. Не "щоб була більшою", а щоб взагалі БУЛА. Я сильно не вникав, але якась така система тоді була, що як скількись там не випалиш, то на наступний період ваабчє не дадуть.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Електроенеогія(її вартість) ділиться, грубо кажучи, між трьома компаніями:

    Виробник електроенергії,
    компанія, що передає енергію - високовольні,
    і компанії, що передають енергію - низьковольтні 220/380 вольт
     
  10. lambda

    lambda Well-Known Member

    У Черкасах живе сестра мого діда. Вона на пенсії. У неї двокімнатна квартира недалеко від центру. Вона отримує пенсію. Ніяких інших заощаджень у неї немає.

    Вона ні від кого з наших родичів не приймає фінансову допомогу. Тільки від моєї старшої сестри і мене. Її єдиний син помер, і ми з сестрою до неї в гості їздили в дитинстві. Влітку вона нас на дачу возила. Ми близькі один до одного.

    Вона нам не говорить про розмір своєї пенсії, і не говорить скільки платить за комунальні послуги. Чути нас не хоче коли ми її запитуємо. Але подарунки та гроші приймає.

    Яка середня пенсія в Україні? І скільки коштують комунальні послуги двокімнатної квартири на одну людину в Україні? Приблизно.
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Питання не має відповіді без знання конкретних обставин. Пенсія може бути різна, залежно від попередньої діяльності людини. Щодо комунальних - можуть значно відрізнятися не тільки в залежності від міста, але й в різних будинка в межах одного міста. А ще, коли вона оформлює субсидію, то може й справді не має проблем з оплатою. Я якось звернулася до голови домового комітету із своєю проблемою і почула у відповідь, що вона тим не переймається, бо в неї субсидія покрива більшу частку витрат :pardon:
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ціна електроенергії для населення на 60% нижча обґрунтованого рівня – НКРЕКП

     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    : У заручниках безощадності - Макрорівень - gazeta.dt.ua
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Повернемося від загальних питань до конкретних прикладів з розрахунками квитанціями і документами . Шановна спільнота данного форуму змогла вже мені якось кілька сторінок тому допомогти у вирішенні певних питань з теми . Тепер доводжу до вас переписку з львівський тепло енерго хай йому грець !
    Шанована спільнота може
    1) скористатися даними мною прикладом і хтось зробить щось схоже ( проведе свої розрахунки та напише звернення, чи подасть до суду)
    2) підказати які подальші дії вчинити зважаючи на повний ігнор і небажання теплоенерго відповідати по суті
    Додаю листи і розрахунки
    По факту рахунки за тепло з будинковим лічильником приходять не реальні і в рази більші ніж в аналогічних умовах БЕЗ лічильника
     

    Вкладення:

  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Про послуги ЖКГ можна писати нескінченно довго. А можна і тезами.
    Оплата комунальних повинна бути трьох типів:
    1) По бажанню - телефон, ТВ, Інтернет (особиста справа споживача)
    2) Те, що можна обліковувати і економити - газ, електрика, вода... (щоб не платити більше, ніж споживають люди, тай щоб врешті економіка стала економною) - бо дають субсидії, які більше, ніж я споживаю.
    Тут не повинно бути субсидій, а соцнорми за одним тарифом, а перевищення - за більшим.
    3) Оплата за тепло - процесс має бути прозорим і максимально контрольованим, і тільки тут субсидії повинні бути.
    В Київі хочуть проводити реформу - об'єднати квітанції оплати в одну... Рік тому у нас таке провели. Стільки було щастя... Але "головокружение от успехов" призвело до того, що вони пересварилися і через три місяці знову почали носити окремі платіжкі. Чи то вони дебіLи, чи тупі мозахісти?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас створили ОСББ. Повісили таблицю собівартості послуг з утримання будинку. Вийшло 3 грн з ПДВ. Це мало чи багато? Хто знає методику розрахунку? Подяка за увагу.
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    3 грн - це за що, за скільки часу, площі?
     
  18. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    за метр квадратний в місяць
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мабуть, що ні. Але, не маючи інформації про те, який будинок (скільки квартир, поверхів), які і скільки людей його обслуговує, що входить в ті 3 грн, то і питання, і відповіді нагадуватимуть анекдот:
    - Петька, приборы?
    - 120, Василий Иванович!
    - Что "120"?
    - А что "приборы"?
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мабуть, що так. Обіцяють 150 грн в місяць, а площа 48 кв.м. Зараз 52 грн/міс.
    Я й сам не знав, тому і спитав.
     
а де твій аватар? :)