Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а як вирішували питання ? їхали до них ?
     
  2. mbereg

    mbereg Member

    так, прийшлося, дівчинка трохи покопалася в компі, сказала що то збій якийсь нової програми ... кудись там збігала і я знайшовся))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    дякую, різницю компенсували ? чи той місяць так і вийшов на повну ?
     
  4. mbereg

    mbereg Member

    таке враження що компенсували, але точно не скажу, з вигляду так, але не рахував точно... дівчисько обіцяло що обовязково компенсують...
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Нещодавно спілкувався з бухгалтерами одного з водоканалів. І от що вони мені розповіли: вони отримали з бюджету субсидій на 2 млн. гривень більше, ніж потрібно було. Тому керівник водоканалу прийняв рішення покласти ці гроші на депозит - нехай лежать. Де гарантія, що через деякий час не розчухаються і не почнуть вимагати ці гроші назад? А якщо їх зараз розтринькати - де потім брати, якщо почнуть гайки закручувати?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    уявіть, поставив під депозит і домовився, що пару процентів підуть у кишеню, а не водоканал.

    А взагалі, це говорить, що неефективний цей керіник, якщо депозит приносить більше, ніж його діяльність.
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ефективний. В порівнянні з тим водоканалом, наш сидить в такій сраці, що навіть неможливо уявити. І це при тому, що населення нашого міста приблизно в 7-8 разів більше, ніж там. Якщо ви хоч трохи плаваєте в бухгалтерії, лише вдумайтесь: з липня 2015 року наш водоканал не зареєстрував ЖОДНОЇ податкової накладної. ЖОДНОЇ, КАРЛ!!! Причина цього дуже проста - нема грошей. А на тому водоканалі, де керівник "неефективний" - накладні реєструються щодня. Закуплено нове обладнання, на випадок якщо старому жаба цицьки дасть. Вартість цього обладнання кілька сотень тисяч гривень. Наш водоканал про таке може тільки мріяти
    А ніхто не каже, що депозит приносить більше. Просто людина вирішила перестрахуватись. Нехай лежить НЗ - їсти не просить. Для ведення господарської діяльності на даний момент цілком достатньо обігових коштів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Моє плавання в бухгалтерії дало збій.

    Яке відношення має реєстрація податкової до наявності грошей?
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    саме пряме. Для того, щоб зареєструвати податкову накладну, треба щоб на ПДВшному спецрахунку були гроші. А для того, щоб вони там з’явилися, треба взяти гроші з поточного рахунку і туди перекинути певну суму. Якщо ж на цьому рахунку грошей немає, то зареєструвати податкову накладну НЕ-МОЖ-ЛИ-ВО!!!
     
  10. gonta

    gonta New Member

    отримав квитанцію від львівтеплоенерго за вересень. ще не було опалення, а вже винен купу грошей. коротко -борг на 1.09.2016 р: -596.38 /переплата/. нараховано: 88.75 субсидія: -886.54 до олати: 378.91 примітка: до уваги споживачів, які мають субсидію на оплату з центр. опалення. відповідно до пост. кму 534 від 23 серпня 2016 р. переплата за центр. опалення за опалюв. сезон за особовим рахунком кожного одержувача субсидії, яка виникла станом на 1 травня 2016 р. повертається у державний бюджет. тобто -як дали так і забрали. 886.54 -596.38 +88.75 =378.91 якась вражина в уряді спонукає людей на третій майдан.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Львові зростуть тарифи на житлово-комунальні послуги
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Нам прийшла платіжка за опалення на 97 грн.
    Були приємно здивованні .А все через те, що в нашому будинку стоїть тепловий лічильник. У кого його немає отримали рахунки на 400 грн.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хата скільки квадратів?
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Загальна 72м2 житлова 42 м2
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Перевізники Львівщини заявили, що через підняття мінімальної заробітної плати вони змушені будуть підняти ціни на проїзд.
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Нам прийшла платіжка на 400 грн за пів місяця жовтня. Була приємно здивована. Усе через те, що в будинку стоїть тепловий лічильник. У свекрусиному будинку його немає - вона отримала рахунок на 2000 грн :)))
    Площа не велика.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Мені теж прийшла платіжка 450 грн навіть не за пів місяця, бо тепло дали з запізненням днів на 10-12
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Виходить, у різних містах тарифи відрізняються?
     
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас в місті кому прийшли платіжки на 400 грн . за тиждень перерахували і стало 129 грн.
    От і думай..
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А я предупредив Львівгаз: прийде платіжка з хуліганськими цифрами - викличу поліцію.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)