Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Підкажіть як розподіляютя пільгові 100 кВт в місяць при двох-тарифному обліку електроенергії День\ніч ( 7:00-23:00, 23:00-07:00).
    Дізнався на гарячій лінії перших 100 кВт незалежно від часу доби будуть із знижкою. Тобто і на денні і на нічні поширюється пільговий тариф,само собою вночі буде знижка 50% також від пільгової ціни , а в який час ви використаєте ваша справа, просто перших 100кВт в міс.
    А щоб отриматидвохтарифний лічильник достатньо всього то зареєструватися на сайті і оплатити гроші десь 1200 грн + - залежно від району
     
    Останнє редагування: 25 бер 2016
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    краса :)
     

    Вкладення:

    • IMG_0452.JPG
      IMG_0452.JPG
      Розмір файлу:
      128,7 КБ
      Переглядів:
      12
    • IMG_0454.JPG
      IMG_0454.JPG
      Розмір файлу:
      61,4 КБ
      Переглядів:
      12
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  4. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Перші 100 кВт розподіляються пропорційно в залежность від того як напалено день/ніч.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    [​IMG]

    Повышение тарифов в одной картинке: как подорожал быт украинцев
    Вслед за газом хотят сделать дороже и воду. Власть: часть субсидии можно монетизировать
    С 1 мая Кабмин установил единый тариф на газ для населения, повысив его с 3,6 грн за куб, до 6,8 грн. Подняли тарифы и для теплокоммунэнерго, в результате чего совсем скоро должна подорожать и горячая вода. "Сегодня" выяснила, насколько вырастут для украинцев обычные бытовые процедуры, которые все выполняют почти каждый день (см. инфографику).
    ТАРИФЫ. Еще 5 мая Нацкомиссия по регулированию энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) приняла постановление с тарифным прогнозом на горячую воду: коммунальщики попросили пересмотреть цены из-за роста цены на газ. В "Киевэнерго" нам пояснили: в структуре их тарифа на горячую воду 62% составляет стоимость газа, а вода — всего 11,2%. Позже НКРЭКУ опубликовала у себя на сайте новые тарифы на воду с 1 июля, но потом уточнила, что они пока не утверждены. "Нам направили проект, и когда его примет комиссия, тогда и изменят тариф. Конкретных сроков нет, но после принятия документа его нужно будет регистрировать в Минюсте", — говорит спикер НКРЭКУ Иван Слободянюк. По словам экспертов, тариф, скорее всего, все же поднимут. В итоге куб горячей воды в Киеве с полотенцесушителем, предположительно, будет стоить 77,6 грн (сейчас — 40,9 грн), а без полотенцесушителя — 71,59 грн (сейчас — 37,91). В зависимости от поставщика теплоэнергии в разных регионах Украины цена горячей воды будет колебаться от 14,88 грн (Ровненская область) до 85,83 грн (Днепропетровская область). В НКРЭКУ говорят, что электроэнергия тоже подорожает: если сегодня украинцы, потребляя от 100 до 600 кВт в месяц, платят 99 копеек за киловатт, то в сентябре тариф поднимут до 1,29 грн. А с наступлением зимы на 75—90% подорожает и отопление (сегодня цена за "квадрат" — 14—18 грн в зависимости от региона).
    http://www.segodnya.ua/economics/ene...ev-717009.html
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Alias нічого собі ... чистка зубів і вмивання 30 літрів о_О у мене душ 15 літрів , зуби 0,05 літра , вмивання 0,5 літра , 30 літрів це душ з миттям голови великим волоссям по пояс
     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    так то ж не моя "творчість":blush:
    Я оце подивилась у наш рахунок по комунальних. Вивіз сміття .рахують на одну людину 5 кубіво_ОБагато ,нє?.Тобто у нас прописано 5 -ро і за місяць 25 кубів?о_О
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. lDeathray

    lDeathray миється в бані

    Та досить багато. 0,16 куба в день. 1 пакет для сміття, наприклад - 30 літрів (грубо кажучи, 0,03 куба) З цього розрахунку вам потрібно з хати виносити за 5 людей 0,83 куба, а це приблизно 2/3 смітника по об'єму :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    чому якщо хтось працює і має зарплату наприклад 3600 грн це середня з\п наприклад працює двоє в двохкімнатній квартирі проживають. наступною зимою комунальні послуги наприклад будуть: 2500+ грн за опалення + електрика 300 грн з електробойлером + 60 грн за газову плиту + 120 за утримання будинку + вода 90 грн = 3080 грн\міс тобто гурбо кажучи половниа з сімейного бюджету 7200 грн при наявності 1 дитини школяра наприклад .
    ВСІ ПРАЦЮЮТЬ і ВСІ ХОЧУТЬ ПРАЦЮВАТИ , а зарплата 3600 грн в середньому грубо.
    Зарплата НЕ завжди залежить від БАЖАННЯ працювати.
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Хто з безробітних отримує субсидію радійте з цього місяця ( точніше з цієї платіжки) до оплати буде на 250-300 грн більше :)
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    upload_2016-6-28_16-9-9.png
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    пі-пі-пі...:))) то були квіточки, чкаємо на ягідки з липня
     
  13. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    як економити воду
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    душом користуйся..
     
  15. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я щось ніц не розумію з тими субсидіями.
    З того часу, як їх призначили, ще не платив жодної гривні.
    Більше того, в рахунках моя переплата тільки збільшується.
    Якось нараховують за послуги менше, а субсидії дають більше.
    Наприклад, за 2 куби холодної води нараховано за місяць 20,07 грн.,
    а субсидії призначено 101,26. :dntknw:
     
  16. OlgaVasulivna

    OlgaVasulivna миється в бані

    Не знайшла відповідної теми,але ця наближена. Хто може сказати чи діє ще програма по державному кредитуванню на купівлю котлів, коли держава компенсує кошти. І які банки видають такі кредити? І чи має право сім"я на більшу компенсацію, якщо отримує субсидії. Вже вибрали, що хочем купити, і думаєм чи не оформити такий кредит. До зими треба готуватись, а то при нашій владі скоро тарифи будуть такі, що вже краще на дворі буде жити.
     
    Останнє редагування модератором: 4 сер 2016
    Reason for edit: Реклама на форумі платна
  17. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    то піпець де ви такий шалений дохід сімє знайшли то Київ чи що ??? 4000 - 6000 в кращому разі
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Питання
    субсидію в цьому місяці всім НЕ дали ?

    через брак держаних коштів ? з обіцянкою доплатити\порахувати в наступному ?
     
  20. mbereg

    mbereg Member

    дали, хоча прошлого місяця я також "випадково загубився"
     
а де твій аватар? :)