Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Шрек, а що би змінило якби не заплатити по квитанції? показники лічильника це не міняє!

    п.с. тай пригадується, що пропонували Ви не платити борги на якесь число минулого року ;)
     
  2. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Так ви розумієте в чому справа мені от присилали той одинаковий показник 14898 за листопад і за грудень а от в січні вже прислали мені показник з "Мінусом" уявляєте, здається 14240, це що означає що вони в себе всетаки виправили, але ж в тій самій квитанції знизу фігурує тариф той великий 98 коп., як це показник виправили а тариф забули, чи може навіть і не планували виправляти, авось ніхто не помітить
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

    Шевченківська райддерж адміністрація м.Львова буде проводити показові утримання боргів за ЖКП з заробітної плати.Додумалась до того жінка,в.о Голови адміністрації
     
  4. Kloppy

    Kloppy New Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    В мене на Петлюри 2 вже кілька років батареї ледь теплі. Відповідно я не плачу за опалення - хотів би побачити повістку в суд чи комісію - думаю вони ще будуть мені винні - за ремонт, який за рік покрився грибком і інші мої втрати. Начальник ЖЕКУ при свідках сказав що він знає про нашу проблему, але нічого зробити не може.Саме цікаве, якщо до мене прийде комісія вибивати борги і подивиться на стан нашого підїзду, то за утриманя загальних приміщень мені ЖЕК явно буде винен за це я справно сплачую. А тепер питання: Якщо послуга не надається але сплата за неї вимагається і держава надає субсидію, чи не кваліфікується це як крадіжка державних коштів?
     
  5. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Хочу з Вами поділитися радісною звісткою. В попередніх своїх повідомленнях я жалілася на неправомірне завищення ВАТ Львівгаз" обсягів споживання газу та як наслідки завищення тарифів на оплату газу на цей рік. І казала що я цього просто так не залишу і напишу скаргу. Так от скаргу на адресу ВАТ Львівгаз я таки написала (ще й яку скаргу, адже ж я юрист) І от сьогодні мені надійшла відповідь, в якій ВАТ Львівгаз ся дуже вибачає за помилку яка ненароком сталася, просить вибачення і перерахувало вже мені тариф як слід. Такщо можете мене привітати, справедливість все-таки перемогла
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Вітаємо ,раді за Вас.От якби Ви ще опублікували скаргу ,без своїх реквізитів звичайно ,то товариство було би Вам вельми вдячне
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    дістали тарифами

    Здається на ЗІКу пролітала інформація, що облгаз "повертатиме гроші" у випадку невідповідних фактичному обсягах споживання.
    Мене ж більше "гризе" тариф для атономників, відключившихся від мережі ЦО. Не розумію, чим думали счєтоводи, коли його визначали. :ireful1:
     
  8. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Коммунальні платежі

    Друзі, маю підозру, що "Карпатбуд" нахабно мене обдурює з квартплатою і платою за центральне опалення. В грудні 2006р тариф зріс вдвічі.
    Була б дуже вдячна за інормацію де можна взнати тарифи на вищевказані послуги!!! Тарифи, які б офіційно були затверджені урядом. А то 500грн в місяць лише квартплати і опалення за 60 квадратів дуже закруто.....:eek: Можливо, хтось живе в будинках Картпатбуду?
    Наперед вдячна!
     
  9. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Народ - відгукніться! хто небудь з Вас має Договір (Угоду) з ЛКП (ЖЕКом)?
     
  10. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Мені дуже цікаво, чому, принайми з 2004 року, до мене не завітали працівники ЛКП з відповідним Договором? А може мені самому треба до них, "у гості"? Бо мені, чомусь не дуже манеться платити за не прибрані екскременти тварин на сходовій клітинці, що вже висохли не один раз, але систематично "поповнюються" новими "відвідувачами"? Крім того хочу придбати собі каску часів "другої світової", щоб зненацька на голову польська цегла не впала (димар, що височиться на самісеньким входом в будинок - ось-ось... "відійде в кращий світ", але не вгору, а вниз).
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    жеківці самі не прийдуть. та й угоду навряд чи добровільно погодяться підписуцвати.
    Отже, паяльну лампу в руки, міцних друзів з десяток за спиною - і вперед ;)
     
  12. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Хух... добре, що хтось є живий... Я то я думав - вмерла темка
     
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    А в загалі то, я вже подав офіційну заяву в ЛКП №502.... почекаю місяць... напишу наступну, що "тіпа" припиняю оплату "із-зі відсутності чинної Угоди" (у усіма відповідними посиланнями на нормативні акти і закони...). Мені цікаво, хтось вже таке пробував робити? відгукніться добродії!!
     
  14. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Люди! підскажіть, що необхідно зробити (звісно із документів) для облаштування стоянки "по під хатою" для власного авто, ну, тіпа на газончику біля власного будинку за паркончиком?
     
  15. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Десь чув, що Садовий, нібито хоче реформувати (розігнати) ЖЕКи (тобто ЛКП), якщо то правда, як йому в цьому допомогти? Чи це чергова передвиборча "муля"?
     
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    болюча тема - жеки. Навіть коли вони стали типу "об'єднання власників" - навіть тоді потягли за собою всі старі болячки.
    Найкращий спосіб отримати консультацію - спробувати напоїти головного інженера жеку коньяком.
     
  17. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    весела ти людина.... я ж про громадянське суспільство.... європейський вибір.... людську гідність...а ми , знову... в .. Азію?
     
  18. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Тоді краще не коньяком, а "крысинным ядом!"
     
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    ні - після коньяку він ще говоритиме, а після ціанідів народ зазвичай синіє і відмовляється давати покази...
     
  20. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Не хочу я споювати народ. З порядною людиною можно і відро випити, а з не порядною на одному полі. е-е-е-е -"квіти збирати" не хочется.
     
а де твій аватар? :)