Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    а чому з січня, субсидія нараховується на опалювальний сезон, чи ні?
     
  2. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    З січня тому, що оформив в січні, раніше не виходило.
    Субсидії нараховуються на комунальні послуги, а не на опалення.
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ви на рік оформляли?
     
  4. Nela

    Nela Member

    За грудень за газ сплатила 1250 грн. Знімаємо 1-кімнатній приватний будинок, старий котел. В грудні працював і на 5 і на 6, але температура вище 20 не підіймалась. Після того як сплатили цей астрономічний рахунок, скрутили котел на 2, гріємось обігрівачами. Без обігрівача температура 16-17 градусів, обігрівачами до 21 ледь доганямо - цілий вечір гріє, вночі виключаємо, вранці знову 17 градусів. За січень ще не платили, має вийти десь 800! За 16-17 градусів в квартирі - і це ж на вулиці не мороз! З квоти вже більше 900 кубів вибрали. Виходить, на лютий, березень і квітень лишилось менше 300 кубів по ціні 3,6, а потім доведеться платити по 7,18 - я в шоці від такого.
     
  5. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Nela дуже такі собі данні образні чи що .. тре знати площу , матеріал і товщину стін , площу вікон, утпелення даху, утеплення підлоги , вид вентиляції, та блін в ине вказали нічого ! абсолютно ніц крім 1 кімнатного і приватного , я собі уявляю будинок з очерету ( мінераловати 40 см) оббитий OSB плитами площею 50 м2 , а як воно на справді є не знаю ,
    Знаю що
    1) приватний будинок то комфорт то розкіш то завжди дорожче за панельку\хрущовку і будь-яке житло в багатоквартирному будинку , ну крім елітного в центрі Львова\Киева\ Парижу\... за право мати своє подівря , за право не чути сусідів з низу зверху збоку з перфоратором\ матами\ білою горячкою і т.д. треба платити
    2) Є така штука як енергоощадні технології , ба навіть банальне утеплення
    3) є такі шутки як проект в якому все прораховуєьтся
    4) Є у Львові навіть такі люди які з тепловізором за туж 1000-1500 грн перевірять ваш приватний будинок і скажуть по факту що робити
    із свого досвіду вікно по старому курсу $560 правда величезне , утеплення даху ... і т.д . ось так я економлю гроші Ринату ахметову і Коломойському :) бо в мене центральне опалення і я від утеплення не починаю платити меньше , а утеплююсь а плачу так само
    5) врешті решт є субсидія і для зйомних квартир при офіційному договорі оренди і т.д і т.п. не цікавився дрібницями але є і субсидія працює.
    А так як ви пишете то пишіть конкретно стіна Х см + штукатурка така-то вапняна Z см + дах такий то утепленний так то , котел такий то з КККД таким то ФАКТИ АУДИТ ПРОЕКТ .
    Бо інакше звучить як - я поїв в закладі харчування за 500 грн, це було 2 страви , не дуже смачні, а після того ,як я поїв в закладі харчування у обід, я до слідуючого обіду ніц не їв і був голодний, а коли я повечеряв у в закладі харчування я ситий ... аже до ранку, якщо я буду їсти в в томуж закладі в обід і у вечері то це буде 1000 грн і все свій ліміт їжі на тиждень я використаю за два дні ... Ну десь так звучить .... а що ви їли в якому ресторані чи столовій студентській ... і т.д. і т.п . грає роль ? не ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nela

    Nela Member

    @Mylnyk, ви праві, зараз трохи розширю опис.

    Знімаю частину старого будинку - приблизно 40 кв.м. Ні про який комфорт та розкіш тут мова не йде. З чого побудований - не знаю, але зараз вже зрозуміло, що побудований погано. Наприклад, в коридорі на підлозі страшний конденсат, коли я в кухні щось готую (там підлога, наче цементна якась). По підлозі страшенні протяги гуляють. Позадували піною всі щілини у плінтусах - не домогло. Вікна старі, дерев'яні. Поклеїли. За батареями поклеїли цю срібну штуку. Зробили те, що могли мінімальними коштами у зйомному житлі. Зрозуміло, що тут я не буду ні вікна міняти, ні котел, ні підлогу утеплювати - ніяких капітальних витрат. Бо те, утеплення, що вже зробили, воно гривень на 500 потянуло, а різниця до та після якось не відчутна. Наприклад, нас не було вдома тиждень на Новорічні свята, котел працював на двієчку, приїхали - в кімнаті 10 градусів! Взагалі є бажання змінити житло, просто немає зараз змоги. Але при вартості житла в 2500 платити 1250 лише за газ - це якось, не знаю навіть яким словом назвати. А закінчиться квота, то доведеться ще більше платити.
     
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Экономия по субсидии перейдет на летний период, - Розенко
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Nela ну змінюйте "квартиру" , або торгуйтесь з власником, вимагайте утплення , вікон і т.д.
     
  9. Nela

    Nela Member

    Прочитала назву і зраділа, прочитала сам текст і зрозуміла, що радіти немає чому. В новині кажуть, що якщо я не використаю за опалювальний період свою квоту 1200 кубів, то з травня я буду платити за куб не по звичайній ціні 7,18, а по льготній - і про це тільки думають. А в мене проблема, що вже десь на початку березня моя квота вичерпається і я буду платити за опалення, якого фактично і немає по звичайній високій ціні.
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    задумайтесь над заміною котла..
     
  11. Nela

    Nela Member

    Найближчий місяць це точно у фінансові плани не входить, можливо, через 2 вийде. Але про це вже активно думаю. Бо коли знімали цей будинок восени - такої проблеми передбачити не могли.
     
  12. kostchen

    kostchen Member

    Доброго дня

    Багатьом людям цього місяця прийшли завищені в рази рахунки за центральне опалення за січень.
    Наприклад нам в 2 рази більше стало: було в районі 500 гривень за 60 квадратів, прийшов рахунок на 1000 гривень. Сусідам аналогічно.

    Чув що мають перерахувати, проте багато людей по звичці уже заплатили. Я не чув анонсування підвищення опалення в 2 рази і мені неприємно, що отак з рівного місця на тобі хочуть нажитись в 2 рази.

    Мене цікавить що можна зробити в такому випадку? Звернутись щоб дали розшифровку рахунку звідки така сума? Подати в суд?

    Порадьте будь ласка. Думаю в такому питанні варто гуртуватись.

    Дякую.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я чув, що почали перевіряти законність наданих субсидій і багатьом відмінили і вимагають повернення грошей, а хто не виплатить - штраф до 20 000 грн. Слухи.... слухи....
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    ха! у мене постійно 17 градусів, як вище, відкриваю кватирку.
     
  16. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    Ви в це вірите? не всі в нас хочуть і будуть працювати. А дехто просто не може. Тому субсидії мають бути, але цільові.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. Nela

    Nela Member

    Можливо, для вас є прийнятним інший температурний режим, але рекомендованим є 19-21. Можливо, у вас тепла підлога, і тоді температура сприймається по-іншому. У нас дуже холодна підлога - по ній протяги гуляють. Я вдома тепло вдягнена - у вовняних шкарпетках та в светрі. Щоб прийняти душ - попередньо вмикаємо у ванній дуйчик, щоб нагрів приміщення. Бувають такі дні, що ввечері приходиш додому, а там 15 градусів, навіть роздягатись не хочеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Nela

    Nela Member

    Я дивилась про це сюжет по ТВ. Вони це пояснюють тим, що опалення ділиться на опалення квартири і опалення будинку. І платежі виросли саме за рахунок оцього опалення будинку (якщо я все вірно зрозуміла). І все, що вони можуть зробити, це розтермінування цього платежу, якщо у вас не було раніше боргів.
    Ну може тут вам порадять якісь юридичні дії.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене опалення будинку виходить 3000 грн. середньо. Патики рулять. Газом виходило б біля 7000 грн. Температура в приміщенні - неміряв, але інколи відкриваю вікна. Досить тепло.
     
а де твій аватар? :)