Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Громадська поштова скринька!?Здорово! В Г"американців мозки від такої ідеї би спеклись.В такі моменти відчуваєш гордість ,що належиш до української нації.
     
  2. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    :)

    Та ні, поштова скринька своя. Просто комп в громадському центрі стоїть. І сідають туди всі, кому не лінь, зазвичай без особливих узгоджень :)
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Юридична консультація on-line

    http://sudovispravi.com.ua/forvard.php?num=konsult
    Юридична консультація on-line. Тут Ви зможете поставити запитання юристам програми "Судові справи". Відповіді на Ваші запитання будуть опубліковані на сайті в розділі Консультація. Намагайтеся сформулювати своє запитання чітко і коротко: кількість знаків обмежена.
     
  4. angal

    angal Well-Known Member

    Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

    У вигляді експеременту відправив львівському Водоканалу рекомендованим листом запит на перерахунок сум сплачених за воду в зв'язку з судовими рішеннями про нечинність тарифів. Послався і на конкретні рішення суду і конкретні виконкому, які судом скасовані. Побачимо, як вони відреагують. Різниця в сумах набралась суттєва - біля 150 грн. На дорозі не валяється...
     
  5. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Тільки тепер до мене дійшло для чого мені збільшували спожитий газ минулих місяців :)

    З нового року ввели градацію по оплаті за спожитий газ, відповідно до використаної кубатури за минулий рік. Отож, Львівгаз сильно постарався коли подописував мені, мамі і бабці зайві метри кубічні... цьогороку виявилося, що ми не вписалися в лімітованих 2500 куб.м. за рік на 1 квартиру! Отож, тариф для нас майже на 15 чи 20 коп. більший... найгірше виглядає ситуація для тих, хто в квартирах відключився від центрального опалення... вони ще дорожче мусять платити...
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Газові дивацтва від Nataly_D

    Дивні газові марення оточують мене останнім часом.

    А поштовхом до розуміння того що це все зі мною насправді відбувається стало отримання чергового рахунку на оплату послуг за газопостачання за січень 2007 року, у якому вказано що мною «у 2006 році було спожито 6 603 куб.м. газу», і що тепер я маю платити за

    Побачивши це до мене нарешті почали доходити справжнє призначення того що відбувалося з рахунками за газ, які я отримувала протягом останніх декількох місяців.

    Так протягом всього минулого 2006 року рахунки за газ справно приходили і я справно платила і не приділяла їм ніякої уваги.
    А от в кінці року почали приходити дивні квитанції на оплату послуг за газопостачання з невідомо звідки взятими значно завищеними показниками лічильника, що змусило мене звернути на них увагу.

    Так за листопад я отримала просто страшний показник лічильника, так вийшло, що я протягом місяця який теплий б він не видався зігрілася аж на 1007 гривень, ну і жарко ж мені було.

    Коли я кинулася телефонувати до цієї жіночки я знімає у нас покази лічильника, то вона мені сказала що я не одна така що це якась помилка, і що варто просто оплатити по тому показнику який в мене на цей час є.

    Я так і зробила, і яким же ж було моє здивування коли за грудень я отримала квитанцію з таким самим високим показником лічильника як і було в листопаді і таку саму суму величезну суму боргу.

    Я знов заплатила за реальним показником лічильника.

    Наступив 2007 рік і мене доводять до відома що я споживаю більше 6000 м.куб. природного газу, а отже згідно з Постановою НКРЕ України «Про роздрібні ціни на газ природний, що використовується для потреб населення» від 19.12.2006 року №1672 визначено що ціна за 1 м.куб. у випадку коли обсяг споживання газу за 2006 рік більше перевищує 6000 м.куб. становить 98 коп.

    Ви можете уявити тепер моє здивування коли я починаю усвідомлювати що мені необхідно платити майже 1 гривню за м.куб. газу, тільки тому що Львівгазу так буде добре. Бо вони дуже зручно підвищили мені показник лічильника на кінець року, так щоб він складав більше 6 000 м.куб., щоб збільшити мені тариф.

    Це ж просто геніально менше 6 000 м.куб. за 2006 рік – 47 коп.,
    А от більше 6000 м.куб. вже 98 коп.

    Прекрасна арифметика Львівгазу.

    І от холодними зимовими вечорами сидячи біля батареї і гріючись природним газом майже за 1 грн. , я згадуватиму цих геніїв арифметики, які сидять десь у Львівгазі і рахують мої грн. Я не думаю що я одна така ошукана в цьому місті, і я не думаю що я сидітиму склавши руки….
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

    Цікавий допис тому дозволив собі його скопіювати.
    В мене питання, хто заставляв шановну пані платити по рахункам за неспожиті об"єми газу!Які тепер претензії вона має до Львівгазу?
     
  8. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Ви не зовсім мене зрозуміли Я не платила більше,я отримала страшну квитанцію, зателефонувала до жінки яка збирає покази, вона в свою чергу сказала що я не одна така і що можна заплатити за тим показником, що є на лічильнику
     
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Вчора (може й після-в.) по 12-му каналу була ціла передача саме на цю тему... На жаль у мене газу нема - сама електрика, тому я не дуже уважно її дивився :)
     
  10. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Я так і зробила взяла гроші, потратила купу часу пішла на Львівгаз, вказала правильний показник лічильника за листопад. Пройшов місяць і мені за грудень знов присилають той самий страшний показник, і показник і сума боргу та сама і що в листопадовій квитанції. Це незважаючи на те що на Львівгазі, я вказала правильний показник
     
  11. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Сам факт того що в мене мав вийти обсяг за рік менше 6 000 м.куб., а оскільки вони написали більший показник лічильника на кінець року, то і вийшло 6600 м.куб. а отже я маю платити не 47 коп., а 98 коп. Хоча я і не використала цих 6600, а десь 5500
     
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Якщо Ви це можете переконливо довести - зверніться в суд.
     
  13. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Це що показували по 12 каналі це виступав заст. голови правління чи щось таке і він досить чітко і голосно повідомив, що йому зовсім не відомі ніякі (жодні) факти про завищення показників лічильника і квитанціях що надсилаються споживачам, такщо слухати там не було що, брехуни...
     
  14. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Шреку, а питання не в тому чи ти заплатив за газ по липовим квитанціям чи ні, а в тому, що за минулий рік штучно було накручено споживання газу. А в результаті цінової градації на спожитий газ за МИНУЛИЙ рік попали в кошти саме споживачі. Мені накрутили чимало, але більше 6000 не вийшло їм - тож особисто я платитиму за газ в межах 2500-6000 дозволених кубів на рік по ціні 47 чи 48 коп. А от моїй бабці накрутили так, що у неї вийшло 2600 за минулий рік (насправді значно менше). Тому вона теж платитиме по 48 коп, хоча повинна була б по 31 коп.
    Парадокс у тому, що бабця моя їздила на Львівгаз з"ясувати чому їй так багато кубів зайвих приписали (ще минулого року), а її заспокоїли - мовляв, то помилка, але нічого страшного наступного місяця заплатить менше! або нехай платить скільки вважає за потрібне (згідно вірних показів), а ту помилку їй і так порахували по файним цінам - до подорожчання...
    У мене так мама і бабця попали в цінову категорію, до котрої їх "помилково" зарахували...
     
  15. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Дякую Вам за пораду, я вже сьогодні цілий день замість того щоб працювати на роботі, зібрала всі квитанції, квитанції про оплату, накатала невеличку скаргу і сьогодні ж відправлю її в Львівгаз. А якщо вони ніяк не відреагують обов*язково звернуся до суду. Я не маю наміру спонсорувати Львівгаз зі своєї кишені
     
  16. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Мені дуже шкода вашу бабцю, рекомендую вам також накатати скаргу, я думаю вона також збирає всі квитанції і поних всетаки видно значний стрибок показників. В мене наприклад за жовтень показник кінцевий 12 234 а за листопад вже початковий і кінцевий 14 469. Це вже просто не накрутка а якесь здирництво, звідки в мене появилися лишні а???
     
  17. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    в мене бабця бойова :) Вона сказала, що того так не залишить! Але буде проводити розбори і по моїм даним також, а то того року у них 6000 для мене не вийшло (недокрутили, видно десь обрахувалися), але в наступному від того ніхто не застрахований!

    у нас така сама ситуація по трьох лічильниках, раптова помилка усім добавила казкові цифри!!! а зими то й не було ;)
     
  18. Nataly_D

    Nataly_D Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Це найгірше, вродіби і зими не було, і в хаті холодно, і ще й плати стільки що жодної зарплати не вистарчить, ну де ж справедливість
     
  19. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг..

    Чим більше людей буде піднімати це питання, то більше надії, що якось на це відреагують, принаймні тим, хто скандалив...

    Моя бабця обурюється, чому вона повинна платити по вищій ціні за увесь газ, а не те, що вище норми 2500 чи 6000куб. Такий собі податок на багатство чи що?
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Коммунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

    Дії Льввгазу мені тепер стали зрозумілі.А от вернутись в цінову категорію,згідно реальному ,а не віртуальному споживанню буде проблематично.Помилка вільна чи не вільна ввійшла в базу даних.Програма буде виписувати квитанції згідно підвищених розцінок.,ніхто реестри не буде коректувати,аж до особливого розпорядження.Казав я вам не платити вчасно не послухались,от і маєте.А на кожний пчих до суду не побіжиш.P.S.Листа то треба рекомендованого слати ,з повідомленням про вручення,а простий хоч в ООН шліть
     
а де твій аватар? :)