Кому війна, а кому мати рідна?

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Mylnyk, 21 гру 2014.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А ось чудовий фільм на французькому державному каналі.
    Французские журналисты о российском военном присутствии в Украине
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якраз Латиніна говорить про те, що ту Європу (зокрема, Великобританію), яку зробило сильною саме відсутність загального виборчого права.
    Я - не фахівець в царині виборчого права, але ось що говорять джерела, зокрема, про виборче право в Великобританії:
    А сильною Великобританія була саме в 19 сторіччі. Тому що голосували дійсно люди, які в чомусь кумекають, а не "бабусю, поставте от-тут хрестика і вкиньте в от цю дірочку").

    Обаму вибрали, тому що пішли голосувати старі негритянки, які ніколи не голосували, а тут - а як же! За нашого.
    Я не расист, я про мотивацію деякого електорату. Так само, як за Януковича, як за "нашого донецького і проти бандерівців", як за Ющенка як за "в вишиванці", як за Юлю, бо гарно говорить.
     
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ


    Жінки до 20 ст не вважались людьми. Придатками чоловіка. За біблією. Це змінилось із індустріалізацією. Британія 19ст була напевне найгіршим століттям для переважної більшості британців. Жахливі порушення прав людини. Жахливий економічний і соціальний стан більшості. Набагато гірший чим навіть у РІ опісля скасування кріпацтва. Штучний голодомор вчинений аристократією у Ірландії. Примус займатись проституцією неодружених жінок які мали статеві відносини. Масова висилка бідних у Австралію. І багато іншого. І це в імперії яка володіла майже усім світом. Це почало мінятись тільки опісля 1св. І справді змінилось тільки опісля 2св. Британія стала демократією зовсім недавно. Коли підданство помінялось на громадянство. Вже опісля розпаду СРСР, якщо мене пам'ять не підводить.

    Єдине з чим я згоден так це з тим що Латиніна не повинна голосувати. І писати неповинна. Про перше Ху№ло вже подбало. Друге на черзі. Але інші жінки голосувати мають право. І писати. Усі окрім Латиніної.
     
  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Обаму вибрали через те що МкКейн не хотів говорити про економічну кризу яка відбувалась на той час у США. А Обама говорив. І зрештою зразу щось із тим робив Опісля. Виборців розлютило нехтування наявної проблеми МкКейном.

    Старі негритянки якраз голосують і думають. Набагато більше від мавп Латиніних яких хіба можна показувати в зоопарку. Негрів століття вбивали, розстрілювали, залякували і катували за навіть бажання піти і проголосувати. Вони цінять свій голос набагато більше від совкових мудаків і мавп Латиніних.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, чого ж доброго вони надумали? (Між нами кажучи, я дуже сумніваюсь, що старі негритянки з південних Штатів думають краще, ніж молодиці (пенсійного віку) з Донеччини)

    А зараз Америка отримає ще мінімум чотири роки демократів. Ну що ж, хай томляться далі.
    Якби голосування в країні відбувалося згідно якогось розумного цензу (наприклад, після здачі серйозних екзаменів на право бути виборцем, так як здають на права водія - адже ніхто без посвідчення не має права сідати за кермо), то Трампа, Жириновського, Януковича, Путіна і близько не було б в верхніх рядках списків осіб, що обираються.

    А був би МакКейн, Америка не наробила б стільки дурниць у міжнародних відносинах.
    Та й Буш молодший (який бачив душу Путіна) не став би президентом.
     
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ви з ними спілкувались? Чи як Латиніна. Не знаю але пишу і пишу.

    Тут зробіть патетичний жест і скажіть "а в Америці негрів лінчують". Коли в Україні кандидати будуть говорити а президенти щось робити по збільшенню робочих місць. А в пенсіонерів не буде необхідності вважати гречку коштовністю, тоді можливо у вас будуть якісь причини когось жаліти. Що таке політична система в Америці ви не розумієте. Одні правопопулістські байки скаженої бабки Латиніної хіба. Криза у вас на пострадянському просторі, особливо в Росії. Не у решті світу. І російські правопопулістські та фашистські байки цьому не зарадять.

    Наробила би більше у внутрішній політиці. А це було б гірше для США. А так страждають інші. З точки зору американця це правильно і нічого з цим не зробиш. Чи може українці вибрали президента який кращий для Сирії чим України? Українці назагал мають решту світу в дупі більше від американців. Окрім хіба Росії в чиїй дупі тримають свою голову вже двадцять п'ять років. Може варто її звідти висунути?

    Путіна не вибирали. Прекрасна ілюстрація "цензу". Він завжди завершується Путінами.
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Путіна перший раз затвердили саме виборами.
    Після відповідної обробки населення пропагандистським лушпинням.
    Загальним голосуванням.
    В Росії, як і в інших країнах, цензу немає.
    Колись був ценз в виборах українських гетьманів часів козацтва.
    Жінки і наймити не голосували.
    Жодного разу таке голосування не завершувалося путінами.

    Для прикладу, трохи оффтопу.
    Якщо наприклад, у країні розвернути пропаганду, що Сонце ходить кругом Землі, а потім поставити на голосування два питання:
    Сонце - кругом Землі
    Земля обертається навкруг Сонця,
    Я думаю, на перший варіант дадуть позитивну відповідь пару десятків опитуваних по загальному виборчому праву (голосують усі, хто нині має право голосу, в Україні - навіть ті, хто в психіатричних лікарнях).
    А якщо це ж питання поставити лише серед людей із вищою та середньою освітою, що закінчили школу без трійок?
    Отож.

    Деякі кандидати у владу лише і стверджують те, що дасть їм потрібну кількість голосів.

    І якщо би шлях у парламент пролягав через питання "Земля - плесковата", були б такі, що набрали свої 5 із хвостиком відсотків.
     
    Останнє редагування: 17 жов 2016
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Його не вибрали а призначили. Еліти. Як це робили в СРСР.
    Розповідайте ці байки комусь хто не був у Росії не знає Росії. Я з дитинства їх знаю, включно із елітою.

    Я вам радив простудіювати біля 1000 років британського парламентаризму недаремне. Щоб вивчити розвиток виборчого права. Там видно і поступ, і помилки; останніх неможливо уникнути. Це цікава історія як монархія поступово перейшла майже в демократію не революційним а законодавчим шляхом. Історія США це вже пізніша побудова хоча і на дуже міцному британському фундаменті. А ви мені пропонуєте історію яка почалась Богданом і закінчилась Богданом. Опісля руїною. Це цікава історія невдачі побудови держави. Без сумніву важлива але нам потрібна вдала і працююча основа. В жодному разі не галюцинації Латиніної або інших кацапів.

    В ті часи вони ніде не голосували. В Р.Посполитій тільки аристократи голосували. Біли місцеві вибори в містах із маґ. правом. Формально селяни мали права, де факто жодних. Закінчилось революцією і кінцем Р.П. а потім і Польщі. Перед смертю Польща запровадила загальне виборче право і за рік здохла. Були американська і французька рев. Бонапарт який збудував сьогоднішню Европу знищивши монархії майже всюди. Вони існують сьогодні тільки в дуже обмеженому конституціями вигляді. Єдина клоака деспотії це Раша. Але вона не Европа. Україна може тільки туди або туди. В деспотії вона загине. Тому не треба про те хто голосував у стародавній Спарті або стародавньому Ірані. Або навіть сучасному Ірані. І про те що жінки повинні покривати обличчя. Поб'ють вони вас. І мені буде вас шкода.


    В реальності будуть голосувати дебіли із фальшивими дипломами. А розумніших позбавлять права голосу фальсифікаціями.
    Значна частина українських дипломів куплена. Визначати "розум" вкрай важко. Зазубрити "правильні" відповіді легко.
     
    Останнє редагування: 17 жов 2016
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    На всяк випадок. Я знаю про Олівера Кромвела. Це була революція на відміну від династичних воєн. Вона перетрусила Британію. Але монархія була реставрована і це також поклало край бажанню монархів коли-небудь знову мати бажання узурпувати владу. Анґлійський парламент поступово обмежував владу короля, перш за все фінансово. Гроші на війну доводилось просити у нього. Це було перенесено і в відносини Президента - Конґресу в США. Президент може де факто розпочати війну одноособово. Але під кінець року може опинитись в ситуації коли грошей на війну не дадуть. Це важливе обмеження. Але Президент має можливість діяти швидко. У випадку війни це набагато ефективніше чим чекати поки Конґрес домовиться сам із собою. Рузвельт розпочав війну з Німеччиною задовго до офіційної війни. Була зона де американські кораблі топили німецькі. Тільки напад Японії дав необхідну підтримку Конґресом для повної війни із Аксіс.
     
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    [​IMG]

    1872. Сюзан Б. Антоні побита і заарештована за спробу голосувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хто найбільші контрабандисти?

    Масштаби контрабанди такі, що за неї готові вбивати — боєць АТО
    Днями бачив знайомого АТОшника. Такееее розповідав...
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    мабуть він на пуціна працює))) То все пуцін винуватий
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що дивного? Недореспубліки як Придністровя, Абхазія - рай для контрабанди, оскільки мало контролюється, є можливість переправляти зброю та наркоту, таке зараз і в кримських портах, ну і у 80 Йося Кабздон їздив у Афганістан не просто піднімати дух військовим, а й налагоджував наркошляхи.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я через це і пошарив по інтернеті, поцікавився за контрабанду в АТО.
    Капєц...
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, напевно, словом "контрабанда" з юридичної точки зору це не можна називати.

    Контраба́нда (італ. contrabando, від contra «проти» і bando «урядовий указ») — незаконне перевезення (та ін. переміщення) товарів або/та інших предметів через митний кордон (державний кордон);

    Але, як на мене, боротися з тим явищем потрібно ще більше, ніж з контрабандою.
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Та яка там в сраці контрабанда... От у нас контрабанда!!! Заради боротьби з контрабандою на дільниці Київ-Зернове тепер не сядеш і не встанеш з москальських потягів. І квитки на цих дільницях також тобі на них не продадуть. Оце боротьба, оце я розумію!!! Треба мені з Конотопа доїхати до Києва чи Одеси - а хрін мені в одне місце!!! А раптом я там контрабанду везу? Якщо з Києвом ще так-сяк мона перетоптатися, то з Одесою сполучення було лише одне - потяг МОСКВА-ОДЕСА. Трамбуй тепер на Київ, а звідти на перекладних далі...
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хто буде боротися, якщо там всі при ділі - податкова, СБУ, МВС і всякі там міністри-депутати?
    Хлоп казав - іде через наш блок-пост на лугандон колона з 15 - 20 фур у супроводі наших ментів і сбушників. Вони доводять колону до сєпарського блок-поста, там передають супроводу з сєпарських ментів, ті супроводжують колону дальше. Всі при ділі і всі задоволені.

    Щоб показати роботу, то затримують легковушки всяких часників-тєрпіл...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Роман Безсмертний: Сьогодні війна вже багатьом потрібна, це – колосальні гроші
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я так зрозумів, Безсмертний вирішив поїхати в АТО. Нє? Просто поб.діти? А, ну це можна... Вся його політична кар'єра пройшла в цьому.:)))
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та ми всі специ поб.діти, шо нє? :)
     
а де твій аватар? :)