Компостування в електротранспорті

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем lotr_an, 4 лют 2008.

?

Чи ви схвалюєте "нововедення"?

  1. Так

    27,5%
  2. Ні

    45,0%
  3. Вагаюсь з відповіддю

    27,5%
  1. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Що думаєте про це "нововведення" у львівських трамваях і тролейбусах?
    ідея ретроспективна але чи вдала?
     
  2. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    соррі, що лізу в життя міста Львова. я так,як незалежний експерт висловлю свою думку: у нас в Києві так завжди було - незакомпостований абонементний талон не дає права на проїзд.
    фішка в тім, щоб по одному і тому саому білетику не кататись сто разів.
    я коли у Львові вперше була - для мене було дивно, що не треба нічого компостувати. я ще так довго шукала, де це зробити:D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    Було то шановні вже в нас.Квиточки продавали в кіосках які ТТУ успішно продало, і тепер там пиво-води.Зле чи добре,то інше питання. Вводити компостери знову (старі!!!) і при тому кондукторів лишати в салонах щоб тільки квитки продавали?! Як на мене дурня повна.З часом кондукторів хіба переведуть в контролери, в які ті не хочуть йти, бо там є план!!! на кількість "зайців", а квиточки продаватимуть в кіосках преси скорше всього,бо ті мають розгалужену структуру. Все нове- то давно забуте старе. :cowboy:

    Ну то не факт,ті ж кондуктори,що в салоні думаю будуть пропонувати квиточки вже прокомпастовані в пів-ціни.(компостери ж код не міняють).Колись студентами (маршруток не було),грішили часом такою справою. Дивились номер вагона в трамваї і діставали відповідний квиточок.Кожного дня їздили просто одним і тим же маршрутом,і вагони ті ж там їздили:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    в Польщі компостери ставлять унікалий номер ітд і не підкопаєшся.

    а стосовно продажу білетиків в кіосках - не дуже добре. побачив трамвай що вже збирається відїжджати, заскочив, а в кишені нема квитка, що тоді зайцем? чи до водія по квиток ломитися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. peGas

    peGas Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті


    я шось не розумію ту систему, по теліку сказали шо квитки можна буде купити і в кіоску, тобто виходить шо я куплю квиток в кіоску прокомпостую покладу в гаманець і завжди буду їздити з ним...в чому прикол?
     
  6. sslonn

    sslonn Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    А мені найбільше сподобались оголошення в трамваях: на одному написано:"...незакомпастерований..." на іншому "...незакомпастирований..." і підпис Адміністрація ЛКП...:radist:

    З.І.:правда у репродуктор водій казав "компастуйте"
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    А який сенс? от уявіть, запихаєшся в переповнений трамвай, стоїш в дверях, ледве купуєш той талончик, бо кондуктор ледве допхається в той район, де ти стоїш, а тут ще компостуй, і як до компостера добратися?? Передавати через переповнений трамвай?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    :) Ох молодо-зелено. Та не зовсім.В кожному трамвайчику компостер пробиває іншу комбінацію дірочок. То я написав як колись студенти їздили.Перший раз пробив талончик- олівчиком написав номер вагона,скажем 853, а потім з тим квитком в цьому вагоні можна їздити вічно:radist:
    Давненько я в трамваї не катався,треба освіжити пам*ять.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    А колись у київських тролейбусах була така мулька:
    заходить контролер - і водій тумблером через електромагніти блокує компостери.
    Благо, недовго та мулька проіснувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    між іншим це слово мені нагадує "удобрення" або "підгноєння" :). чи правильно я його вжив? як правильніше "компостування", чи "копастування" чи може "компостирування", а може взагалі "закомпостовування"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    Передостанній раз я їздив тролейбусом в Севастополі влітку 2006 р.
    Останній - під час святкування дня Свободи 22.11.07
    Великою компанією - з Майдану до кнайпи, 1 зупинку.
    Я навіть не знав, скільки коштує проїзд. Досі лежать, виблискуючи голограмами, 5 талонів. Незакомплстованих. :)
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    Народ, ви що тут, дійсно всі такі молоденькі?! Та ще в 80-х за срср така система була...

    Додано через 4 хвилини
    От послухайте, дядько sem41 правду розповідають, як воно колись було...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. sslonn

    sslonn Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    ну незовсім така система була...
    кондукторів у салоні ж бо не було;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    Пам'ятаю, пам'ятаю, як не мав талончика, тусуєш до кабіни водія, і купляєш в нього. Зашибісь зручно!
    А тепер спроектуйте таки цю ситуацію (навіть з кондукторами) на переповнений зранку трамвай
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    "Жіночко, перепрошую, прошу передати/закомпастувати талончик..."

    Додано через 2 хвилини
    Принаймі раніше так говорили... як тепер, спрогнозувати важко... Можливо: "Ей, чувіха, пусти тікет па рукам, як не впадло..."
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    А я пам"ятаю, як впроваджували тролейбуси без кондуктора. Тыльки то були 60-ті роки.
    Піарили як перший крок до комунізму - тробейбуси без кондукторів і кінотеатри без контролерів (останнє не прижилося).

    Перша версія "без кондуктора":
    Дві каси в салоні. Кидаєте гроші у прорізь скрині з прозорим куполом. Крутите маховичок і відриваєте квиток від стрічки (причому маховичок крутиться вільно - тобто без грошей можете відірвати 10 квитків).
    Коли на дні накопичувача було досить міді, можна було кинути що завгодно 9аби звякнуло) і відірвати квитки.
    Дехто кидав рубль ("бачите, лежить") і збирав здачу в інших пасажирів. Були такі, хто з цього жив. :)

    Потім ввели непрозорі механічні каси - вкинув чітко потрібну суму, смикав за важілець і відрізаний квиток випадав у спеціальну кишеню.

    А замість обіцяного на 80-й рік комунізму, в Москві були проведені Олімпійські ігри! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. peGas

    peGas Well-Known Member

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    о я собі пиргадав як колись мій класний керівник розповідав як він був студентом як він робив. шо після того як пробив талон компостером вдома той квиток прасував і він був як новий :haha:)


    а взагалі нафіга та дибільна система?????
    яка різниця я ж всеодно куплю квиток в кондуктора і все
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    1. Можна було купити "книжечки" талонів (від 10 до 30 штук).

    2. А колись оплата була дифереційована, в залежності від відстані (навіть в межах міста). Квитки різного кольору (в кондуктора).
     
  19. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    :D :D :D :D


    Ага, а жіночка і так стоїть на чесному слові ( і на одному крилі), бо триматися нема за що, так ще й компостувати буде :)
    Я от зі своїм ростом певно до компостерів через сидіння навіть не дотягнуся :ninja:
     
  20. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Компостування в електротранспорті

    А ми теж квитки позначали :) Було таке.
     
а де твій аватар? :)