Компютерно-інформаційний ідіотизм ЛНБ

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 29 січ 2010.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ЛНБ - Львівська наукова бібліотека.

    Загалом до бібліотеки немає претензій.

    Але комп'ютерний зал, це щось ...

    Вони надають вільний доступ до платних всесвітніх бібліотек. Зокрема, доступ до Російської державної бібліотеки вартує біля 25к грн на рік, як пише сайт. Тим не менш ...


    Всі комп'ютери гарненькі, але в якості ПЗ на них стоїть щось на подобі Лінукса.

    Але задля безпеки:
    - на компютерах не працює права клавіша миші
    - не діє функція "Ctrl+C" і "Ctrl+V"
    - IQlib для користування вимагає активація користувача через мило, але на мило не зайдеш, бо не пускає прокся
    - І ТЕПЕР САМЕ ГОЛОВНЕ - зайти на сайти платних бібліотек можна з будь-якого комп'ютера - АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ(книгу/дисер/автореферат) МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТІЛЬКИ НА ОДНОМУ ЄДИНОМУ КОМП'ЮТЕРІ В ЗАЛІ. відповідно до якого існує вже черга.



    От у мене риторичне питання виникло , адміністратор залу перед сном натягує нацюцюрник, щоб вночі не простудитися ?

    І взагалі, як можна так майстерно запороти надану халяву ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Deus igrok, а как вам это администрация объяснила?
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Так і пояснила - що у зв'язку із заходами не допущення поширення зловмисного ПЗ , файли формату PDF можна переглянути тільки на одному єдиному комп'ютері із півсотні доступних в залі.
    Я півгодини почекав і пішов.

    Щей форма фідбеку на їхньому сайті не працює.

    Тепер я розумію одну стару тезу з комп.форума, що програмісти з червоним дипломом ідуть працювати в держ.установи, а трійочників підбирають мікрософти, гугли і тому подібні ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Комп"ютерний зал ЛНБ взагалі вганяє мене в стан глибокої всесвітньої туги. В особливості система пошуку.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    у мене є версія, що він сам, пардон, нацюцюрник
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    А там хіба не тітка адмін?
     
  8. abor

    abor New Member

    Я адмініструю електронний каталог ЛНБ. Але не в тому суть. Тобі, як адміністратору, дуже не личить залишати у себе на форумі такі коментарі. Раджу ознайомитися з правилами власного форуму.
     
  9. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    То треба сприймати критику в обличчя. Це явно перегин панічного підходу до вірусів і подібних шкідників. Навчіться вести діалог, раз вже прийшли сюди, тому що найголовніше тут якраз те, що саме ВИ адмініструєте зал, до якого стільки запитань. Ставлення окремих форумлян сформувалося внаслідок не дуже вдалої роботи у ЛНБ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Хлопці, а давайте не будемо вішати ярлики один на одного?

    Якщо хтось має розумну пропозицію щодо бібліотеки та електронного каталогу - пишіть тут. Думаю, адміністратор має дослухатися і змінити на краще те, що він може змінити. Бо дуже дивно читати коментарі людей, які, очевидно, користуються бібліотекою (!!!) і пишуть про "нацюцюрники"... Напишіть ще "ацтой", для "повного комплекту". :haha:
     
  11. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    Якби людина була зацікавлена у покращенні власної праці, то так би і поставила запитання. Але якщо так хочеться, то прошу:

    1. Рознести мережу через роутер
    2. Налаштувати в ньому фаєрвол
    3. До біса нагнути проксю - не така вже й велика та мережа, щоб не справитися роутером
    4. Дозволити перегляд файлів на кожному ПК, щоб нівелювати чергу
    5. Дозволити можливість редагування та доступ до буферу обміну

    Загалом виглядає так, що відмінник з червоним дипломом прийшов у бібліотеку і налаштовує безпеку як для міноборони... Нафіга таке щастя бібліотеці, а тим паче її користувачам?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Як він може поставити запитання у темі з такою назвою? Це принизливо для нього. Та й для форума також. Варто цю гілку закрити і зрівняти з землею.
     
  13. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Оффтоп. Але про бібліотеку.
    Мене вже дістали дамочки, які працюють там на ксероксі! Ну не перший же рік бібліотека надає такі послуги, невже не можна якось вирішити питання з розмінною монетою? Певно ні, бо покрикувати на кожного нещасного студента/аспіранта з купюрою більше 50 гривень - то набагато легше, ніж наміняти зранку дрібних.
     
  14. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    У нещасних - не буває купюр більше 50 гривень! :)))
     
  15. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Не смішно.
    Більшість спудеїв зараз отримують стипендії на картку. а дрібні в банкоматах не завжди є.
     
  16. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    Я людина нова тут..але ,вибачте,шановний abor-Ви продемонстрували дуже цікавий підхід до правил форуму...
    Наскільки я розумію,правила форуму обмежують вислови на адресу Ваших (моїх) співбесідників,зареєстрованих на форумі.
    Тобто користувачів цього ресурсу.
    Ви ж,перепрошую,зареєструвались тут мало не місяць по написанню цитованого Вами посту MARTINI і вимагаєте додержання правил форуму щодо Вас? о_О
    Креативний підхід...
    Досі мені таке на просторах Інету не зустрічалось...

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    До критики потрібно дослухатися і робити висновки. Це однозначно. І ще потрібно вести діалог. Ви запитуйте - ми підкажем як правильно і юзабільно настроїти сітку. Невміння вести діалог у зворотньому напрямі залишилося ще в головах від СРСР. І касирка на вокзалі в мому маленькому містечку теж живе в СРСР.
     
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Контрольно-ревізійне управління у Львівській області провело ревізію фінансово-господарської діяльності Львівської національної наукової бібліотеки України імені В.Стефаника. Про це сьогодні, 1 квітня, ЗІК повідомила прес-служба КРУ у Львівській області.

    Ревізією встановлено, що понад 105 тис. грн було витрачено з порушенням законодавства.

    З них на виплату заробітної плати незаконно витрачено майже 21 тис. грн: працівникам бібліотеки безпідставно нараховано та виплачено доплати за науковий ступінь, стаж тощо. За виконані ремонтно-будівельні роботи зайво сплачено 79,7 тис. грн.

    Під час ревізії бібліотекою забезпечено повне відшкодування незаконних видатків, надходження фінансових ресурсів та усунуто інші порушення фінансової дисципліни.

    За результатами ревізії на 4 посадових осіб бібліотеки, які допустили згадані порушення, було складено протоколи про адміністративне правопорушення. Інформацію про результати ревізії направлено прокурору Галицького району м. Львова.

    http://www.zik.com.ua/ua/news/2010/04/01/223202
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    у меня тоже ... что такое нацюцюрник (очень веселое слово) :) ?
     
  20. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    нацюцюрник від слова напісюрник.
    Виглядає так:
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)