Комп'ютерний стіл своїми руками

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем MasterYura, 27 жов 2010.

  1. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    В даній темі я б хотів отримувати інформацію від людей які своїми руками робили ПК столик. Або просто підкажуть де можна купити деякі речі за розумні гроші необхідне (дсп, шурупи та реште решта дрібничок)
    Дана тема буде доповнюватись як мною так і рештою...
    Тож буду вдячний за допомогу

    Я особисто потім додам різний матеріал (текс фото та відео посилання де взяти) для нашої мети...
     
    Останнє редагування: 27 жов 2010
  2. sani

    sani Well-Known Member

    я зробив вже кілька столів, нічого складного тут нема. Треба просто уявити що ви хочете зробити і перенести це на папір. Тобто намалювати креслення!
    Далі замовити, щоб порізали плиту ДСП на потрібні куски.
    Де я замовляв, і ціну вже і не пам"ятаю, тай не факт що ці фірми ще працюють. Це виходить дешевше ніж купляти в магазині(якщо інструменти вже є і наявні прямі руки, й твереза голова)
    Тому є така газета "Ваш магазин", там шукаєте актуальні пропозиції. На крайній випадок Епіцентр, там і плиту можна вибрати і поріжуть по розмірах і майже всю фурнітуру можна купити.

    удачі!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    sani Для початку дякую. хоча б одна людина відгукнулась :)
    Що до газети Ваш магазин зараз передивлюсь, а думав щодо епіцентра...
    дсп 2.4*1,8 м 211 грн, різання приблизно 1 грн за м+лєнта для канту теж в межах 1 грн за 1 м. Так друг говорив із старої пямяті), це все буде взнато точніше (мною через деякий час)
    +перелазив багато сайтів та пошук в гуглі, окрім декілька цікавих моментів найшов 1 торрент, там інформаціяч для мебельщиків але думаю нам буде в сам раз
    І як не дивно викладено диск на торренті юа :) (не на рутрекері чи тфайлі)
    Сделай мебель своими руками 2.0

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:49 ----------

    + чи маєте Ви доступ до даних столів?
    цікавить як Ви кріпили одна до одної дсп (адже є багато варіантів...) та робота із шухлядами ...

    ---------- Додано в 22:52 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

    +на майбутнє де найдешевші ПК крісла (я особисто знаю лише Ліга нова)
     
  4. sani

    sani Well-Known Member

    комформатами (то такі шурупи для ДСП :) )
    і таким інструментом:
    [​IMG]
     
  5. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    Перепрошую, це вже взнав. із неаеденої вище роздачі. Буду читати далі, а вже потім коли не найду там та в неті (що досить сумнівно) то буду запитувати у Вас :)
    Стіл почну пробувати робити мінімум через 1-2 тижні (навчання-модулі :) )

    Дякую за допомогу
     
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Думаю конфірматним свердлом ви зіпсуєте собі стіл...
    Замість воротка - придбайте собі біт-насадку (шестигранник на 4...) і скористайтеся акумуляторною дрелькою із змінною силою дотягу...
     
  7. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    Наступним етапом хочу взнати яка різниця між зробленим своїми руками та купленим в магазині, а саме-ЦІНА. Думаю зайти в магагин, зняти всі розміри всіх дощок, додати та отримати сумарну площу дсп. Більш менш прикинути яка довжина перерізів, додати напрявляючі, перевозку та фурнітуру і ОТРИМАТИ РІЗНИЦЮ... Правда буде це не швидше ніж через тиждень. Модулі-модулі :)
    Хто як думаю яка різниця буде при ціні в магазині 1000-1500 грн в не дорогому магазині чи під заказ?
     
  8. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Стандартна практика розрахунку ціни майстрами, які роблять меблі на замовлення, вартість матеріалів та оплачених послуг множать на 2. Перевірено на власному досвіді.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    А звідки така інфа? Можливо деякі менш престижні магазини множать на коефіцієн менше 2? (правда в неті теж таке читав)
    Коли перевірю то скажу і свою думку

    ---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:32 ----------

    Ще таке запитання:" з якого матеріалу роблять шухляди та задні частини стола"
    Я саме частини частини 1,2,3,4?
    Я так думаю що 2,3,1 робити із дсп, а 3 із щогось інакшого... (не знаю як цей матеріал називається?)
    [​IMG]
     
  10. sani

    sani Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    тоді отримаєте дуже непристижну якість ;)

    П.С. зважте не вартість свого часу (непрямі затрати)

    ---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

    Бажано не українського виробництва (не шліфоване знизу) - ну дуже не (подобається)
     
  12. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Провів "маркетингове дослідження ринку". Запропоновані мені моделі не влаштували через хитро**пість майстрів, які проектують моделі таким чином, щоб мінімізувати відходи матеріалу. Після виговлення меблів власноруч, з`сувалось, що зекономив вдвічі. Ось така арифметика.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    Сьогодні зайшов в магазин Black Red White та епіцентрі. В епіцентрі вигідніші ціни якщо брати десь до 700 грн, а в Black Red White знайшов один столик за 1060 грн, його перевага досить великі розміри.
    Дальше про нього:
    [​IMG]
    його загальні розміри 160*75*75.
    Площа плити із дсп 1,8*2,4=4,39 м кв
    Додавши всі частини із дсп для даного столу (верхня база (160на75), 4 ніжки (74на60на4), в сумі висувна дошка та полички, що знаходяться в одній площині (160на70), площі на шухлядах та дверці зліва (60на34на2), будова внутрішніх шухляд із вставкою двп, задня укріплююча дошка (80на40).
    Сумарна площа дошки вийшла 4,82 м кв
    Закупивши 2 дсп (210 грн за 1 плиту в епіцентрі).
    Загальна довжина порізки приблизно 30 м (по 1.2 за 1 м (точно не памятаю)=36 грн, знов епіцентр)
    +лєнта на канти ще 15 грн
    направляючі по 17 грн на 3 шт на шухляди та за 25 грн на клаву (візьмем кращу :) )
    Ще шурупи нехай 25 грн (по 50 коп за 1 шт)
    ручки по 10 грн на 4 шт=40 грн
    якісь ще може підніжки 20 грн.
    Тож загальна сума СКЛАДАЄ 650 ГРН.-це із ще досить великим запасом дсп (десь більша частина 1 плити), з якої можна зробити полиці на верх стола (доречі полиця на фото за додаткову плату в магазині загнули десь 400 ГРН !!! )
    Тобто дійсно навар складає 50 проц. (на прикладі магазину Black Red White на Луганській, та із закупками і епіцентрі (дсп, фурнітура, порізка і т. д.)


    ---------- Додано в 22:00 ---------- Попередній допис був написаний в 21:49 ----------

    Народ, а де ще крім епіцентру, та магазинів на луганській можна знайти не дорий ПК стіл (не дорогий в значенні приблизно за 1000 грн але в багатій комплектації, а не підставка для монітора 300 грн (Black Red White!!!)
    зараз зацікавили базари (іскра, шувар,), я б завтра перешовся та ще й там передивився варіанти та сказав ціна (буде також потрібне для можливих майбутніх людей, що захочуть зробити своїми руками )

    А також де можна обрати ПК крісло (знаю Ліга Нова, там великий вибір, але не памятаю які ціни, та то й же Black Red White (де малий вибір)
    А також порядьте яке крісло краще десь в районі 600-900 грн


    В мене зараз ситуація маю можливість взяти вище наведений стіл за 1060 грн, купити ще 1 лист дсп у епіцентрі (на жаль не знаю нічого блищого до Автостанції №5) та крісло. Така думка через те, що можливо будуть якісь нюанси в зборці стола власноруч (особливо шухляди) і купити стіл а попрактикуватись на підставці, а із решти зробити невеличку типу шафки, але без дверей
    А можливо зробити стіл та підставку на нього власноруч, а на заощаджені гроші трішки докласти та взяти монітор 22 (а то в мене ноуи 15,а люблю дивитись фільми)

    То що хто мені порадить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Саме так.....
     
  15. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Ця тема мені нагадала комп. стіл, про який я давно мрію, тільки боюсь, мені забракне моєї жіночої сили його зробити. Як на мене, то найкращий стіл, я хіба би ще довшим зробила його. Ось, пів години рила стрічку ЖЖ-друзів, щоб нарити, де я бачила. Людина зробила стіл своїми руками.
    http://radip.livejournal.com/99471.html
     
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Супер!

    Кришка тільки повинна виступати вперед і назад... так зручніше :)
     
  17. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    Як кріпляться полиці які ставляться на стіл. (просто без нічого, клей, якісь шурупи, невеличкі деревяні "штирки"...) При тому що полиця буде трохи великою та навантажена не дисками а наприклад книжками або ще чимось...
     
  18. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    В кого є КОМПЮТЕРНИЙ СТІЛ, будь ласка дайте відповідь на запитання вище подане.
    ДЯКУЮ.
     
    Останнє редагування: 14 лис 2010
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Як я зрозумів - надбудова на столі або підставка під монітор?

    Найкращий варіант на подвійну клейку стрічку... - завжди можна зняти з допомогою нитки :) І стіл не псується
     
  20. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    Це будуть шухлядки та полички, не під монітор+дещо більшої вагової категорії
     
а де твій аватар? :)