Компійутерні ігри

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Fon, 13 бер 2018.

  1. Henjoy

    Henjoy New Member

    Я колись граф в ігру Прототип.
    Якщо хочется побігати помочити зомбі самий раз.
     
  2. maksimx

    maksimx миється в бані

    А каком компьютер посоветуете для игр? Наверное сейчас он должен быть дорогим так, как требования к характеристикам высокие....
     
  3. IgorAndrushchenko

    IgorAndrushchenko миється в бані

    На ноутбуке играть в игры как-то не очень. Всё же не хватает той графики и производительности, чтобы получить полное удовольствие от времяпроведения за копмьютерными играми.
     
  4. Peririm

    Peririm миється в бані

    Дота)
     
  5. Peririm

    Peririm миється в бані

    Согласен. Протоип - отличная игра. Правда вторая часть всё испортила. Нужно будет обязательно перепройти
     
  6. BeenMy

    BeenMy миється в бані

    Поиграйте в Close to the sun, Rage 3 можно
     
  7. Peririm

    Peririm миється в бані

    Rage 3? Вроде как только месяц назад вторая часть вышла
     
  8. Dmutruk

    Dmutruk New Member

    Іграшки це все, в Україні багато хороших розробників ігор. Тому пропоную вступити до нашої команди і створити свою іграшку, або допомогти нам Це значно перспективніше, дає свободу творити власні світи та розвиватись. Долучайтесь якщо цікавить
    на фейсбці:
    Дмитрий Сергеевич,
    або пишіть на почту:
    svidomuch@gmail.com
     
  9. Ollesya

    Ollesya Мати

    у мене із дітьми війна зза цих ігор!
     
  10. Artberg

    Artberg миється в бані

    Що за вуйко писав назву форуму?Хоч бі школу закінчив чи що))ахах
     
  11. JosephLus

    JosephLus Member

  12. Нещодавно пройшов знову гру Portal. дуже цікава гра. Графа норм, прокачка логічного мислення. Корисно!
     
  13. grumpycat

    grumpycat Member

    Хороших ігор досить багато, все і не перерахуєш. Сам зараз "Відьмак 3: Дика Полювання" почав на PS4 проходити, я цю рольову гру в онлайн-магазині Фрагстор знайшов. Якість оригінальне і по грошах вийшло вигідно. Загалом, рекомендую придбати, ця гра варта будь-яких грошей)
     
  14. Sasha koval

    Sasha koval New Member

    Я вчусь в онлайн школi. Вчуся робити iгри. Дуже добре пояснюють. https://go-it.top/ Веселiше, нiж грати в готовi iгри.:dance3:
     
а де твій аватар? :)