Колізія з банкнотою США

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Forpost, 4 гру 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    При закритті депозитного рахунку в доларах США касир видав на руки банкноти номіналом $100.Через кілька днів при оплаті послуг в другому банку,одна банкнота була забракована (відсутність флоуресценсії).Як ми поступаємо? запускаємо в подальший обіг банкноту на базарі,чи поступаємо згідно процедурі-ЯКІЙ?
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Колізія з банкнотою США

    Пропоную в їх же кАнторі й розміняти. :)
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Колізія з банкнотою США

    Йти в попередній банк і бити писки...
    [​IMG]
    Фігурально.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. illia

    illia Well-Known Member

    наскільки я знаю фальшива банкнота пред"явнику не повертається.
    ... від трьох до семи (якшо перший раз)

    ... звертаєтесь в міліцію, пишите заяву, віддаєте на експертизу.
    якщо ж банкнота не фальшива, а пошкоджена - звертаєтесь в ощадбанк... повинні замінити.
     
  5. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    і ще за то як правило беруть комісію, правда не знаю як в ощадному
     
  6. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Маю аналогічну ситуацію, і не знаю що робити. Питання в чому, якщо не фальшива то можна здати як зношену, а як фальшива то не пришиють "від трьох до семи"???
    З.І. Як ви докажете що ви брали її в банку, я наприклад не можу цього довести, і не факт що купюра дійсно справжня.
     
  7. illia

    illia Well-Known Member

    припустимо, ви приносите в банк банкноту, виявляється, що вона фальшива... працівник банку (і не тільки) повинен повідомити правоохоронні органи, які в свою чергу будуть розбиратися де ви її взяли... але так як це лишній "мінінгіт" для самого банку, то скорше всього вам просто відмовлять її прийняти, "натякнувши" чому...
    тому по ідеї, якщо у вас виникли певні сумніви щодо емітента банкноти, то ви повинні звернутись в ці ж органи і здати її на експертизу ), а не пробувати позбутися. але для цього бажано точно знати де, коли і хто дав вам цю банкноту (і ще по можливості свідків розшукати).
    На практиці ж, якщо маєте сильні підозри, що купюра фальшива і не маєте бажання ризикувати - забудьте про свої "гроші" (шансів, що "експертиза" визначить ваші гроші як зношені... самі розумієте).
     
  8. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Розумію прекрасно. Кинути нікого не хочу, тому й питаю, якщо я здам її в Нацбанк на експертизу як "сумнівну" (здається є такий термін), чи не буду я потім мати мінінгіту з правоохоронними органами якщо виявиться що вона не справжня ?
     
а де твій аватар? :)