Колеса

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем matvej, 26 лют 2010.

  1. matvej

    matvej Well-Known Member

    Повторюся: Варіант! Але не всьо так просто.:)
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Видно що в MARTINI нема ні тещі в селі, що живе десь в закавулку, ні дачі з файними дорогами ))))
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    На рідні села майде щотижня катаюся, просто акуратно треба їздити :) У мене вже є свій фарватер між ямами і каменюками, з закритими очима проїду :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. AbsolutMS

    AbsolutMS Member

    Ці налаштування для авто будуть оптимальні для умов під які були зроблені.
    Щось я дуууже сумніваюся що при налаштуванні бралося до уваги що авто буде пересуватися по нашим "дорогам".
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дороги дорогами, але при гальмуванні і при входженні в поворот ніхто законів фізики не відміняв. А такі втручання в конструкцію авта роблять його беззахиснішим перед законами фізики
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)


    Ну мій друг недавно експериментував. Я сам їздив на його авто. Скажу чесно, настільки сильно не відчутно, трохи інакше реагує на акселератор, але не суттєво
     
  7. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Конструкцію і налаштування (в тому числі підвіски) транспортного засобу роблять, виходячи з середніх експлуатаційних умов, тобто, хороші, або задовільні дороги, певна швидкість та навантаження, тощо.

    У випадку, якщо ви в соновному пересуваєтесь іншими шляхами, то можна і кліренс збільшити, і діаметр колеса тощо...

    Інша справа, як на це дивиться закон. Бо тоді транспортний засіб, який почав хвацько перестрибувати баюри, може стати набагато більш небезпечним на нормальній дорозі. Модифікована підвіска може неправильно спрацювати і вас винесе на зустрічну. А там - машина з родиною та дітьми...

    Тож краще не варто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. matvej

    matvej Well-Known Member

    Ну, Вас в останніх з аргументів, як на мене, трохи понесло. Але загалом я також вважаю заводські налаштування оптимальними - проте невеличкі ергономічні зміни допускаю. Щодо моєї історії, то я не змінював диски на титанові і з більшим радіусом - не до того було.
     
  9. Oasis

    Oasis Member

    які шини на зиму взяти?

    порадьте шину на зиму, ніяк неможу вибрати між Bridgestone Blizzak Revo GZ і Nokian Hakkapeliitta R можливо хтось на них їздив, які враження? можливо є ще якась альтернатива?
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Шесть лет катаюсь зимой на Toyo без шипов.
    Очень доволен.
    Для города - прекрасный вариант.
     
  12. Oasis

    Oasis Member

    багато іжджу, як по Львову так і за місто, по трасах де не завжди чистять сніг. Міський варіант не зовсім підійде
     
а де твій аватар? :)