Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Danilo, 29 лис 2006.

  1. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Святослав здійснив безпрецедентний для тієї епохи військовий похід, подолавши кілька тисяч кілометрів, захопивши цілий ряд фортець i розгромивши не одне сильне вороже військо. З карти Європи зникла величезна Хозарська держава i були розчищені торгові шляхи на Схiд.
    повний текст
    [​IMG]

    Дякую за тему для аватару.:)
     
  2. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    От саме це і правда, що для "тієї епохи", тому що у ті часи було зовсім іншим сприйняття кожним своєї "місії", починаючи від князів, воєвод і завершуючи вояками. У теперішній час, немає змісту с кимось воювати, а якщо і буде відповідний клич, то люди сотню раз подумають - а чи це потрібно?
     
  3. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    На той час держава Святослава була одною з най потужніших у світі.
     
  4. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    А про яку московщину йде мова? Москва ж була заснована в 1147 році?:confused:
    Цікава книга про Святослава. Погляд на діяльність Святослава з точки зору рідновірів: http://www.arya.ru/biblio/ozar/svyatoslav/svyatoslav.htm
     
  5. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Мо це Хазари маються на увазі:confused:
     
  6. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Ну коли з погляду рідновірів (і літопису, зокрема), то Святослав був чимось на манір запорозького характерника - волхва-чародія. Перекидався там різними звірями. Отже, спершу завоював Московщину, далі перенісся на століття вперед і в тілі свого нащадка її заснував :D :D :D .
    І стосовно НАТО ще треба розібратися... Думаю, коли добре подосліджувати, швидко виявиться, що саме Святослав його і заснував (одночасно з Москвою, напевне)... І розшифровується не як North Atl. Treat Org., а як видозмінене "іду на то". Це спершу він ходив "на ви" (тобто, звертаючись до потенційного ворога, мову якого знав і до якого звертався перед боєм). А потім почав ходити "на то" (тобто вже звертався виключно до своїх і інформував про майбутнє завоювання оТОго-самого...)
    Наше рідне праслов"янське фентезі... Для патріотів і ідіотів... :D :D :D
     
  7. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    А хіба є якісь дані про те, що Святослав міг перекидатися звірем? не чув такого.:confused:
    Почитав я цю книгу. Ну, для мене, як не історика, досить переконливо все викладено, з аргументами і фактами...:rolleyes:
     
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Ну, хоть кто-то, хоть кто-то! :)
    Нет, есть еще толковые и порядочные люди!
     
  9. княжна Дарья

    княжна Дарья Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Я даже не совсем поняла это как Святослав и Московщина!!! Ну Данилка-ты меня насмешил! ДумаюБ что ты в американской школе учился!Ты сам-то кто по национальности? Знать надо свою историю а потом по клаве стучать, да людей подзуживать! Здесь на форуме люди образованные. Данилка-каин!
     
  10. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    ... та й ти, Ваше Сіятєльство, малограмотне якесь... хоча й задерикувате... думаю, з тебе така Наришкіна, як з мене Наполеон :D :D :D
     
  11. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Головна заслуга Святослава, що він розбив державу Хазарів. Мається на увазі що більшість москвичів є потомки хазарів (включаючи "знать"):D .
    А до речі, статтю написав Олександр Палій а не Данило.
     
  12. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Думаю, й ми якоюсь мірою теж їхні нащадки ;) . Як і половців, печенігів та ще купи всілякого люду... Ну, і слов"ян теж, звичайно... :p
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    А справді, хотілося б знати "склад крові" хоч би на кілька століть назад.
    Або походження народів. Тих же словян. Ну не могли ж прилетіти скажімо 100 людей з Марса і обявити себе словянами.
    А щодо москвичів і хазарів то я трохи пожартував. Адже хазари - це єдиний неєврейський народ, який прийняв юдейство як державну релігію.
     
  14. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    цікавий лінк.
     
  15. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Шось там вчоний народ з цим питанням мудрує, але мені здається, що все це дуже умовно і непевно. По крові ми всі нащадки різних ще давніших коктейлів і так аж до появи людини взагалі. Здається, історичні підстави нашого гуртування більше культурні, а посилання на кров переважно політичні або естетичні (залежно від ситуації) ;)
     
  16. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Мені теж книга сподобалася. Дочитав до кінця.
     
  17. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Вельмишановна пані! Як би Ви дійсно були освічені то не дозволяли б собі хамського тикання, та перекручування мого ніка. Стаття написана Олександром Палієм. У Вас такий погляд,а у нього такий на цю історію, і це добре. Називається плюралізм:D
    Моє діло тут маленьке: звернути увагу спільноти. Ось і цікаві лінки , та думки з’явилися. А Ви по суті так нічього і не написали.:confused:
     
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Оффтоп: Ну, наконец-то!
    А то я уже переживать о Княжне начал! Чего энто, думаю, ИХ бродь на кафей более не жалует??
    А енто, Данило, дай ему Бог здоровье, нашу панночку огорчил...:D
     
  19. княжна Дарья

    княжна Дарья Well-Known Member

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Успокойтесь, господин полковник! Я здесь и уходить не собираюсь! А то, что вы всех собак на меня спускаете-ну и дай вам Бог здоровья. И малограмотная я и такая и сякая.Когда я только зарегистрировалась на львовском чате, а была к этому готова.Сейчас еще ничего, а года три тому назад я ходила на львовский чат, тогда вообще кричали такие как Ума и Данилка, смерть москалям! А сейчас уже немного угомонились.Думаю придет время и такие как Данилка уедут в Америку, так близкую их сердцу,а остальные поймут-ниУкраина без России, ни Россия без Украина-просто не смогут.
     
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Князь Святослав обійшовся без НАТО і завоював Московщину

    Хм, вроде я такого не говорил:confused: :confused: :confused:
    Может склероз:confused: :sad:
     
а де твій аватар? :)