Книжковий форум у Львові.

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем dArt, 15 вер 2007.

  1. Geograf

    Geograf Меломан

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    була зранку...цього року розчарована, форум стає не той, книжки дорогі, а якість, папір... вибачте 90грн книжка - тонкий жовтий папір, 18 шрифт, відступи величезні....Людей море, коли починається товкучка, то не є добре...
    Традиційно купила Ілька Лемка - цього року "Цікавинки з історії Львова" з автографом автора!:)
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Svitlunka

    Svitlunka Well-Known Member

    Щойно приїхала з ВІП, до того випадково потрапила на презентацію "Аби Книжки" Олександра Бойченка. Задоволена ДУЖЕ.

    Важко мені зрозуміти чому "Форум Видавців" зазвичай сприймають як ярмарку книжок. Адже крім цього організатори пропонують нам так багато цікавих зустрічей, вечорів.
    Завтра планую ще трошечки окультуритись, хоч "Ніч поезії" таки доведеться пропустити...
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А я нині окультурилась....тиснява неймовірна,книг є чимало, але все більше з кожним роком "пафосної" літератури...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Помітила, що цього року більше книг російською - помітно більше. Плюс дуже мало нових книг, якщо хтось помітив... Більшість вже бачені, або перевидані, або й ні.
    Щодо товкучки - правда. Ноги повідтоптували чисто. Але ж як весело і добре, що народ лізе в товкучку за книжками!
    До речі, смажені ковбаски на задньому дворі - то дуже класна задумка.
    А дарма :)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    шо ж тут веселого? таке враження складається, що тільки ходять на форум купувати книжки раз в рік...а ше вхід платний, і ше товкучка...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Книжковий форум у Львові

    Вітаю всіх.
    І одночасно звертаюся.
    Не купляйте і не читайте книги Миколи Лєвашова, який зокрема, рекламує свої книги на ЛФ. Чому?
    Бо Лєвашов є ненависником української мови і державності.
    А крім того, його кники - то суцільне лайно

    Байки про те, як вирощувати трускавку при -20. Я ще такого пройдисвіта не бачив.

    в ютубі море його виступів, переконайтеся самі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Вже не є
    Але створена ним секта "Золотой век", про яку я писав у розділі "Секти" існує і продовжує активну діяльність:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Topper

    Topper Member

    Анти-форум видавців !!!

    Знову організатори книжкового форуму довели свою непрофесійність і егоїстичність у своїй роботі. Авто нема де припаркувати(тим, хто працює/вчиться) в радіусі 1 км від палацу мистецтв де відбувається "свято". Ніби це єдине місце у Львові де можна провести це дійство:facepalm: А не краще було винести як для прикладу на Арену Львів цей форум? Так, далеко від центру але завдяки Євро 2012 - повно транспорту їздить в цю сторону! Місця для паркування там достатньо для учасників і гостей, а центр не був би такий перевантажений транспортом...Це моя особиста думка але вона збігається з багатьма іншими жителів міста. А що ви думаєте на рахунок цієї проблеми?
     
  10. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Topper,
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    зазвичай думка збігається з іншими думками, а не з жителями.
    в радіусі кілометра - запаркуватися є де (тут скорше питання, як мірявся радіус)
    книжковий форум і спортивна арена - це як концерт симфонічної музики на велотреку СКА
    "повно транспорту їздить" в будь-якому напрямку за місто - чому не іподром (в тому ж напрямку) або бази в районі базару "Галицьке перехрестя"?
    ==
    А в чому егоїстичність?
     
а де твій аватар? :)