Книжки для дітей

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем sselev, 8 лют 2010.

  1. sselev

    sselev Well-Known Member

    Ми з напарником розглядаємо питання: чи варто братись за встановлення стендів з дитячою літературою у супермаркетах та інших людних місцях. Нам пропонують привабливі закупівельні ціни.

    Питання безпосередньо до покупців такої продукції - чи легко зараз знайти книжки для дітей та чи ціни є них доступними для більшості людей?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Оскільки останні кілька років у країні був так званий бебі-бум, то попит на дитячі товари значно збільшився! Зокрема, на книжки. Особисто я часто купую племінникам книжки. Але не всі...вони не люблять страшних малюнків - зелений зайчик, жовта корова тощо. Їм подобаються справжні тваринки, що сфотографовані, або намальовані більш натурально! За дешевою ціною я не женуся...краще придбаю одну, але точно знатиму, що пельменьки після них будуть знати нові слова, отримають користь від цих книжок!:)
    Але вони ще маленькі, я не знаю, що подобається старшим діткам.:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    останнім часом купувати книжки ходжу або на гуртівню книжок на Зеленій або в магазин Глобус біля коня... Мені важко вибрати дитині книжку, дуже багато зараз укр.дит, книжок друкованих в Росії, багато русизмів у харківських та й київських книжках теж. Єдине що тішить завжди це абабагаламага. Думаю що якщо малюнки гарні, не розмиті, то можна щось починати, бо нам бабця нещодавно купила 2 дешеві книжечки, то їх не те що читати, а й дивитись не можливо, бо малюнки не чіткі і розмиті, якось наляпано...ми ще питали чи баба передивилась їх перед тим як купити, а виявилось, що вона окуляри забула... Ціна звичайно теж важлива, але я краще куплю одну хорошу ніж 2 чи 3 такі собі книжки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. kozhuk

    kozhuk New Member

    Можливо, я дещо старомодна, але вважаю, що на друковану продукцію (зокрема - книжки) для дітей попит ще буде залишатися досить довго. Призвичаювати малюків до читання з монітора не дуже розумно, адже відомо, що око людини формується десь до семи років, а комп'ютер є значно більшим навантаженням для зору, ніж книга. Про "залежність" я вже й не кажу.
    Книжки подорожчали, як і все. Деякі видавники, схоже, вважають, що книги лише для подарунків і потрібні (наприклад, "Абабагаламага"). Проте можна знайти і більш сильні твори сучасних укр. письменників, і з меншими "витребеньками" - класичні твори у менш розпіарених (мені до душі вид-во "Грані-Т" - і ціна, і якість творів).
    З 2 років купуємо книги регулярно, замість іграшок просимо дарувати книги (просто книги, не подарункові, які дитині ще важко тримати, гортати, залишати цілими).
    Серед наших знайомих більшість дотримується такої ж думки. Тому я за рекламування книжок, читання і всього, що спонукає думати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. marko pola

    marko pola New Member

    kozhuk, Не знаю, чим вам не вгодила "Абаба...". У них багато прекрасних книжок! Скажімо, "Снігова королева". Нині вони готують ще щось класичне.
    А хіба "Грані-Т" чи інші можуть таким похвалитися?

    ---------- Додано в 16:46 ---------- Попередній допис був написаний в 16:43 ----------

    sselev, Я купую книжки своїй дитині і, як всі мами, звертаю увагу на промо. Дуже зручно, коли книги продаються в людних місцях. Чергова нагода перемкнути увагу дитини на споглядання чогось більш корисного:good:
    Порада продавцям. Сортуйте книжки на розкладках за віком читачів і темами (чи напрямками?). Так зручніше шукати потрібне. Бажаю успіху!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Arletta

    Arletta Member

    вони прекрасні, але дорогущі!...
    а взагалі на дитячі книжки зараз попит чималий. надто ж - на книжки не захмарної вартості
     
  7. marko pola

    marko pola New Member

    Я гадаю, краще купувати менше, але хороших книжок, які дитя буде сприймати як взірець книжки. Хай дорого, але ж суперово!:)
    Як витвір образотворчого мистецтва. Наприклад, книга з малюнками Софії Ус. Її можна розглядати і розглядати.
     
  8. kozhuk

    kozhuk New Member

    Знаєте, поки в мене не було дитини, я думала приблизно так само, як Ви. Я Вас не критикую, просто прошу подумати про таке. Для чого взагалі ми купуємо книги дітям? Найменшим, щоб познайомити з таким фізичним предметом (він має обгортку, паперові сторінки, якісь "закарлючки"-букви, малюнки), а потім вже – духовним явищем, з тим, що розвиває душу, уяву, інтелект…
    Що робить "Абаба.."? Вони створюють дуже красиво оформлені книги (з цим ніхто не сперечатиметься). А що ж із текстами? Це або відомі світові літератори, або народна творчість. Варіант безпрограшний. Але ж. Книги – це не картини (Ви писали "образотворче мистецтво"). Вони існують для поштовху у внутрішній світ, який кожен читач ТВОРИТЬ для себе. Саме в цьому їх першочергова роль!
    Звісно, якщо Ви маєте на меті привчати дитину до розвитку дитини у напрямку образотворчості, естетики візуального сприйняття, то це видавництво – те що треба. Але до чого тут книга як літературний твір (оте найголовніше в понятті книги)? Надмірна естетизація, на мій погляд, це щось подібне до милиць (чи ходунків), які ми даємо особистості, яка ще не сформована: на, ходи, ми вже знаємо, як ти маєш це робити.

    Щодо зауваження про "Грані-Т". Маю в домашній бібліотеці чимало їхніх книжок. Буквально вчора читала малому "Мандрівку дощинки". Що ж, люстрацій також багато, але вони "дитячі", такі, що вмикають уяву. Решта їх книжок – також, як на мене тримають певний баланс естетичності ілюстрацій та тексту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marko pola

    marko pola New Member

     
  10. Faradey

    Faradey Active Member

    якщо по суті питання: книжки будуть купувати. коли до нас прихоидять бабусі-дідусі вони майже завжди намагаються принести і книжечку. у доні уже дві свої полички з книгами.
    що до вибору книжки - малій 3 рочки. зараз ідеалом для неї є лісова школа Всеволода Нестайка. ми влягаємося вдвох і читаємо. в свої три роки вона памятає всіх героїв всіх частин. книга оформлена так що і тексту багато але і на кожнісінькій сторінці є малюнки.
     
  11. RamirZ

    RamirZ New Member

    От уже вкотре про неї чую, а нам вона "не пішла", тільки малюнки малий пороздивлявся. У три роки була одна з найулюбленіших - "Зайчикова книжечка" Андрусяка.
    Теж намагаємося налаштувати бабусь і друзів, що найкращий подарунок - книга, тому маємо вже десь зо три полички "скарбів" :)
    Я, за можливості, відвідую всі книжкові ярмарки, виставки. Купую частіше через інтернет, але вибираю - там.
     
  12. kozhuk

    kozhuk New Member

    Це хороша ідея. Єдине - мій малий поціновувач, коли бачить, що книжка "по нім" - вимагає негайної купівлі. ))
     
а де твій аватар? :)