Кнайпа Криївка / Слава Україні!

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 3 жов 2007.

  1. Ann ja

    Ann ja Member

    В "Криївку" коли не зайдеш - там завжди аншлаг, народу - ніде яблуку впасти. І туристів там відсотків 80. Значить вона цікава. Значить вона потрібна.
    P.S. І який там добрий спотикач! ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Katya Rijiki

    Katya Rijiki Рижа рожа

    Головний плюс Краївки - її антураж. З мінусів - незрозумілий туалет.Якщо зверху після "м`ятного спотикача" спускатися,можна й не дістатися до потрібного місця)))
     
  3. mirohim

    mirohim New Member

    А як на мою думку, москаль ти, поляк,чи німець,різниці не має, всі ми ходемо бід одним небом! А краївка трохи палицю перегинає!
     
  4. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Як Ви не розумієте,Криївка це бізнес-проект. Значить добре хтось все продумав,раз там такий аншлаг. І держиться він не на кухні, не на євротьуалетах і суперсучасних залах,він якраз заробляє гроші цим антуражем.Вже тут казали 80 % там туристів-все зроблено в тему-спочатку трохи скандалу,пару скандальних статей в російських і українських газетах. Тепер всі хто приїжджає у Львів,спецом хоче подивитись, як ті бандерівці собі ресторана зробили,потім друзям розкажуть, і друзі прийдуть-та автору цієї ідеї треба премію давати за кращий бізнес-проект останніх років.А на самому ділі це хохма, і на ній прекрасно заробляють. Ми з компанією попали туди 1 січня,місць не було. Так мий брат з Москви(він дуже винахідливий) попросив людей,які стояли в черзі-пропустити нас поза чергою бо... ми з своїм москалем якого йдемо вішати в Криївку. Всі з того посміялись і нас пропустили. Я водив туди друзів з Харкова-російськомовних,навіть ні він росіянин, вона білоруска. Посиділи,посміялися випили -закусили - вони теж думали,що там казна що. Цей ресторан це хохма і квіточки в порівнянні з тим,що ми інколи чуємо на адресу України і українців в деяких російських засобах масової інформації, і в кіно.
    PS.В Ужгороді є похожий ресторан " Деца у нотаря" теж все побудовано на цікавому антуражі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Угу, антураже.
    Почему не сделать кафе "Удавка"?
    В Краивку ходил с Левандовкой.
    Накурено сильно.
    Но свинячи пяточки понравились.
    Вкусно было.
    Или я пъян был?
    Не помню, короче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Нє, точно накурено. Я їв метр ковбаси. Тоже було смачно.Але було багато людей і теж накурено.....

    ---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 12:21 ----------

    Ну щось таке у нас теж є
    http://coolidea.ru/2008/07/09/eternity/
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ворона

    Ворона New Member

    Криївка совершенно замечательное место! каждый раз, когда приезжаем во Львов всегда ужинаем там. Есть любимое блюдо. Колоритное местечко.
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Ви шо! хіби Ви не дивитеся ОРТ, там же такі жахи виробляють, а на стінах висять фото [STRIKE]нацистських[/STRIKE] фашистських злочинців!!! о_О
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Зустрічала Новий рік і недавно святкували день народження подруги в "Старгороді" , задоволені всі і всім.Єдине що потрапити туди просто з вулиці нереально, такий аншлаг))), потрібно резервувати столик))) Не знаю якийв нього статус чи то паб, чи ресторан, але приміщення величезне і дуже гарний інтре)єр, а ще там смачна кухня, великі порції і живе пиво)):)хто матиме можливість - велкам :)
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    це на митній? якщо так -- то суперове місце, куди ніяк не виберуся, хоча чув багато [STRIKE]хороших [/STRIKE]захоплених відгуків!
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    точніше вул. Римлянина 1)
    ну от доплюсуй ще мій позитивний відгук)));)
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    [OFFTOP]ой, та проше пані :rose:[/OFFTOP]чого не розкажеш, що там живе пиво та оформлено все як міні площа ринок? ;)
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    ну там багато чого цікавого є ))) це я інтригую))) о, згадала, і ще в них є сайт)))
    http://www.stargorod.net/?p=show&nm=1131&m=all
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ...і система бонусів
    до речі, фірма не львівська, а харківська
    я ж бо подумав, що це знову креатив нашого рестораційного об’єднання -- криївка, роберт домс, мазох, жидівська кнайпа... ан-ні!
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    про бонуси не в курсі)
    але знаю що часто організовують пісенні вечори)
    а фірма харківська))) і з 1 березня має працювати цілодобово))
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    так он на тому самому сайті видно -- зліва іконостас :)
    це люде, які витратили найбільше бабосіка; тим, хто багато витратив -- роблять іменний кухоль і тільки в нього наливають пиво :)
     
  17. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    [OFFTOP]раздразнили....
    ежели смогу убедить своего ленивца - может и наведаемся летом к вам[/OFFTOP]
     
  18. dedulia

    dedulia Well-Known Member

    В Румбе, на староеврейской, каждый понедельник стейк 15 гривень - шара :good:
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    ага, але перед тим як туди йти- попросіть, щоб запалили камін, бо ми останній раз там замерзли))) а солодощі там смачні))
     
  20. Добряк

    Добряк Well-Known Member

    А я в середині чи в кінці березня навідаюсь.
     
а де твій аватар? :)