Кнайпа Криївка / Слава Україні!

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 3 жов 2007.

  1. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Жодних "або п*єте, або прошу пана до гілляки" не буде. Скажете, що не можна, що гість міста, що дуже хочете відвідати "Криівку", пожартуйте, виконайте украінський small talk і все буде нормально.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А хвостом вильнути і лизнути в с(...)ку не треба?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    а вот заздрити не файно!
    Ви би собі шось самі придумали,, во так!
    а то тіки тут розказуєте...
    похваліться, що у вас файного є..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. volk

    volk Well-Known Member

    А я там не був, і, мабуть, не піду. Сама ідея гарна, але реалізація не українська, я, приміром, був би втішений більше, якби там на стінах висіли цікаві документи, світлини, ще щось таке, що робило би з неї трохи музей, так би мовити. А в тому виді як є зараз вважаю "криївку" профанацією того, за що люди віддавали життя. Не дивно, що туристи з Росії, навіть настроєні категорично проти УПА, залишаються задоволеними. Якщо українці львів'яни спроможні на таке безглуздя, то мені шкода цю країну.
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    У нижньому залі є достатня експозиція.
    Коли я був у "Криївці", в нижньому залі був "корпоратив", але мені люб"язно дозволили ненадовго зайти, оглянути зал.
     
  6. volk

    volk Well-Known Member

    Ось вже й підтвердження моїх думок про те, що кістки борців за Україну їх діти і внуки перетворили на сувеніри.

    ---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

    А давайте напроти через площу відкриємо кнайпу під назвою "Голодомор", чи "Віслюки і "Вісла", - останню дуже полюблятимуть приїзджі поляки, ми ж любимо, коли вони задоволені, нє? Влаштуємо там кухню в стилі ГУЛАГу, на тарілочках - страви: "п'ять колосків", "три стьопки", "сон депортанта", "......" ну і так далі...
    Після цього за кого нас будуть мати?
    Ми показуємо пальцем на тих керманичів, мовляв, продають державу. А ми не продаємо те, що маємо ми?
    Як казав приснопам'ятний Марциняк, "як мудрий, то для себе, а як дурний - то на цілий світ".
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не хорошо это.
    Надо что-то фирменное придумать.
    Ну, мочёй пиво им разбавлять или срать в тарелку, что ли?
    Даже не знаю что предложить.
    НО!!!
    Не должен турист из России залышатысь задоволенным - это ФАКТ!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Картку все ще можете отримати, скачайте анкету на сайті http://lokal.lviv.ua/ і при наступному відвіданні львова в будь-якому їхньому закладі можете отримати картку

    Вчора зайшли з колєгою на пиво в Бернардинський дворик і зі здивуванням з"ясували, що цей заклад тепер в мережі Локаль. Офіціант приніс анкетки, заповнили, отримали картки.

    Напилися холодного "Зеника", до пива претензій нема.

    Замовили чіпси, нам принесли тацю з фірмовими твердющими часниковими сухариками і соусом :) Але до них в принципі теж претензій нема, ну хіба що могли б бути не такі залізобетонні, але то справа смаку і міцності ваших зубів :)

    Смартфон знайшов тут відкритий (не запаролений) вайфай. Спершу поставив за це закладу плюсик, але коли вирішив спробувати скористатися інтернетом, нічого не вийшло, жоден сайт не відкривається. Тобто безкоштовний вайфай у них є, але інтернету нема. Або ж просто треба знати як ним користуватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. adoktorz

    adoktorz Member

    Та ні, навіщо мені після такого їх карта.
    Я впевнений, що наступний раз. коли я буду у Львові, то обвязково знайду не менш цікаве і не менш гарне місце для відпочинку, де рівень сервіса буде набагато вищим.
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

  11. Lilikana

    Lilikana Well-Known Member

    Дуже тонка межа мiж фашизмом и стьобом. И iнодi жарты про москалив, вже зовсим не жарти. та й мiф про жахливих москалiв, винуватих у всьому, вже пiднабрид. Моя сестра мае чоловiка росiянина з Москви. Вiн любить Украiну, розмовляе украiнською (вивчив з репетитором), iз задоволенням носить вишиванку та й не п"е зовсiм.
    Як на мене? "Криiвка" перегнула палку.
     
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Як на мене ви сплутали москалів з росіянами :)
     
  13. Lilikana

    Lilikana Well-Known Member

    99% вiдсоткiв жителив России цii рiзницi також не знають. I все , що стосуеться москалiв приймають на свiй бiк.
     
  14. -
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Це їх проблеми, якщо інших мов не вчать.
    Запропонуйте їм вчити українську. Можуть почати зі слова "москаль"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lilikana

    Lilikana Well-Known Member

    До мене у львiв прилiтали гостi з Казахстану, iм тоже пропонувати вчити украiнську мову? А ви казахську знаете?

    у тих же самих "клятих москалiв" не iснуе ресторанiв , де страви б мали назву "Котлети- "Славко зi Львова"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Дайте їм ідею - мажор в томаті..., кацап в спетані, хохол в майонезі...
    Питання до вас особисто: Українці казахам щось поганого зробили???

    П.С. В мене є знайомі казахи, і що?

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    Якщо врни української не знають, то нічого ж і не зрозуміють...
    Криваву мері теж янкам запропонуєте заборонити?

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:55 ----------

    Не вести їх в Краївку.
    До речі бічив там мериканців, які жодного слова по українськи...Не бачив щоб їм було нудно... І ще невже там з'явився напій кров казаха? чи кров росіянина? ...

    Аллейкум салам...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Lilikana

    Lilikana Well-Known Member

    Тобто котлети "Славко зi Львова "вам би сподобалися?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ладно Вам,не расстраивайтесь.
    Хай Паны и Пани тишатся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    А десь такі вже є?
    Якщо рецепт, як в моєї мамані, то я туди переселюся :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)