Клон сім-карти

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MARTINI, 18 лют 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чи можна зробити собі "клон" своєї сім-карти? І при тому щоб обидві були активні. Оператор - Київстар
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    MARTINI, в них є послуга, "сім-пара" називається.
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Какое практическое значение может иметь такая приблуда?
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    наприклад якщо потрібно використовувати той же номер в різних телефонах. Маючи клон, не треба переставляти картку з одного в інший
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Переадрессацию сделать можно.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    для цього треба купити іншу сім-карту :)
     
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Интересно, а клон госномера автомобиля можно запросить?
     
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    В нормальных странах палковник, не зараженных глинью русскости, всё можно - и двойной номер на машину даже.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Можна


    Motorola Atrix 2
     
  10. Carlos

    Carlos Well-Known Member

    Клон сімкарти можна зробити.
    Але, на скільки я знаю такі сім-карти не можуть працювати одночасно в мережі.
    Колись схема була така:
    Радіоринок, зчитувач до сім-карти. "пуста" сімкарта (є кілька видів) + ПЗ відповідне. і клонуєш.
    Теоретично дзвонити можна з обох, а от приймати дзвінок... це вже як получиться. Так було давно. як зараз оеператор зреагує на два однакових номера - не можу сказати.
    P.s. таке проходило на "старих" сімкартах, з часом появилися "нові". Чи їх можна скопіювати - не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Кожна сім-картка має унікальний ICCID, який оператором привязується до номера. Тому дубляж сімки може зробити тільки оператор. Колись до київстарівських номерів давали т.з. "пару", з якої можна було дзвонити, але всі вхідні йшли на основну сім-картку. Чи зараз є у них така послуга, не знаю.
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Так вона тільки для контрактних абонентів. І там полюбому тре піднімати свою паню, іти в сервісний центр і брати ще одну сімкартку:)
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Якшо людині тре, то і вага пані не перешкода.:)))
     
  14. kur

    kur Member

    Колись можна було, у мене є така копія, але я її робив з дуже старої сімки Асе&Base ще 8 років тому. Робити це трохи складно і довго, але на нових Сім картках стоїть серйозний захист від таких взломів, і зробити це стає надзвичайно важко. Навіть не впевнений що на нових сімках це (взлом) можливо взагалі.
    У мене активна тільки одна з двох сімок - та з якої було останнє примусове з'єднання з мережою - надсилання смс, дзвінок, .... інша пасивна і не приймає нічого. Хоча коли одна стоїть в смартфоні вона автоматично надсилає запити на з'єднання з інтернетом, і тому з другої можна спокійно телефонувати.
     
  15. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Користуватися в мережі можна одночасно двома сімка, але дзвінки і смс будуть приходити на ту сімку з якої останньої дзвонили, так як вона буде вважатися системою "активна", якщо ви зробите дзвінок з іншої сімки, то вона актоматично отримає статус "активна".

    На даний момент клонування сім-карт в домашніх умовах не можливе через захист. Кожна сі-карта має певну кількість "звернень" до неї і під час відчитування використовується бульша кількість звернень ніж карта може витримати, тому при відчитці сімки - вона "помирає".
     
  16. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Подобное клонирование явно неразумное занятие. Есть конечно и хакеры с программаторами но смысла в этом нет, т.к. это явно незаконно. Мобильный оператор моментально увидит сбои и что что-то не так, соответственно увидят две сим-карты с одним номером! А потом мобильный оператор мгновенно вычислит с точностью до метра местонахождение обоих сим-карт и можете ждать гостей! :)
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А дайте посилання на закон, будь ласка.
     
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    А це вже фантастика не в тому змісті, що це не можливо, а в тому, що це оператору нафіг треба. Легше дві сімки заблокувати. Як це роблять на цьому форумі з клонами.
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Можна.
    Йдеш в Київстар на Валовій(за Данилом).
    Замовляєш послугу.
    Коштує то 20 грн/місяць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. yasam

    yasam Well-Known Member

    На скільки мені відомо то не клонування, а відновлення сім. Можете спробувати, але стару сімку заблокують.
     
а де твій аватар? :)