Форумна кухня

Китайський чай

Posted by tea man on 1 лют 2015 відповідей - 1.012
  1. Efer

    Efer Well-Known Member

    Китайці мабуть мають цілу кулінарну книгу з усіма рецептами чаю!
    Кількість чаю на столі захоплює, це можна тиждень сидіти пробувати його і навряд чи вистачить часу:good:
     
  2. tea man

    tea man 茶人

    Нарешті отримав довгоочікуваний чай. Свіжі зелені Лун Цзин, Бі Ло Чунь і Мао Фен, шу пуери від Сягуань і Тулінь, червоні Дянь Хун, Дянь Хун Сун Чжень та Лі Чі Хун Ча. Китайці додали кілька пробників і подарували скляну чашку для зеленого чаю.
    Йду чаювати.
    20200613_161802.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Efer

    Efer Well-Known Member

    Гарно!
     
  4. Svitlana Grogol

    Svitlana Grogol миється в бані

    Друзі, скажіть, будь-ласка, де можна у Львові купити дійсно гарний лун цзін?
     
  5. tea man

    tea man 茶人

    Шкода, але Лун Цзін в мене зараз закінчився. Якість стабільно хороша, беру кілька років в одному і тому ж місці. В найближчому замовленні він знову буде, але не так скоро, як би хотілося.
    Ще є зелений Бі Ло Чунь та зелений з жасмином.
     
  6. tea man

    tea man 茶人

    Отримав чергову посилку з чаєм. Цього разу зелені чаї Мао Фен і Бі Ло Чунь, червоні Дянь Хун і Дянь Хун Сун Чжень. 20201008_211026.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. tea man

    tea man 茶人

    Продовжуємо пити китайський чай. Сьогодні приїхали шу пуери, пресований червоний чай, північнофуцзяньський улун Да Хун Пао та гуандунський улун Мі Лань Сян Дань Цун. Ще трішки і будуть свіжі чаї нового врожаю.
    20210324_171237.jpg
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Efer

    Efer Well-Known Member

    Приїзд чаю, як промінчик сонця після довгої зими :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tea man

    tea man 茶人

    Куріння - це шкідлива звичка, краще за ці гроші придбати хорошого чаю.
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Сейчас тоже покупаете чай из Китая?
     
  11. Marila

    Marila Member

    Китайський чай може бути реально дуже корисним. Але не усі сорти мені особисто дуже подобаються
     
  12. MarkTven

    MarkTven миється в бані

    А який ви обираєте? Я пошукав в інтернеті, знайшов від виробника Mlesna, коштує такий чай недешево. Є й інші чаї в магазині Coffeeok, але мене більше цікавить смачна кава https://coffeeok.com.ua/ua/kofe і тут можна хороші продукти підібрати з наявності.
     
  13. Efer

    Efer Well-Known Member

    Як я пам'ятаю, пан Tea man, який цю тему започаткував, полюбляє найбільше саме Шен Пуери, а зелені йому не дуже смакували.
    Хоча іноді погане враження про чай може бути через неправильне приготування чи якість самого чаю.
    Якось бюджетний шен пуер мав досить різкий смак, що було очікувано через його "молодість", а пролежавши півтора року смак став чудовим.
    Хто про такі речі не знає і купує молодий шен, то може подумати, що він не смачний. Тож, про всяк випадок, не викреслюйте чай назавжди.
     
а де твій аватар? :)