Форумна кухня

Китайський чай

Posted by tea man on 1 лют 2015 відповідей - 1.012
  1. tea man

    tea man 茶人

    Купляти чай на Алі звичайно можна. Це прикольно. Вибір шалений: хімічно ароматизований молочний улун, млинець Шу пуеру, який на 14 грн дешевший, ніж такий же, але в Україні, День Хун, дорожчий на 25 відсотків від чаю, який ми з форум ними чайними друзями п'ємо вже не один рік. Зате напряму з Китаю, без посередників.
    Ось посуд можна брати. Якщо повезе, то приїде цілим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Efer

    Efer Well-Known Member

    Я коштував чай з Алі і досить багато. Десь по 5 млинців, як Шу, так і Шене. Але в порівнянні з якісними пуерами, то просто гроші на смітник. Справа не лише в смаку, а в структурі напою. Тепер я вже впевнений, що там, і сировина неякісна, і технологія не збережена. Краще узяти молодий якісний Шу, ніж трухлий 20-річний з алі.
    Мені здається, їм немає сенсу продавати задешево якісний продукт, оскільки навіть на внутрішньому ринкові нема проблем його продати.
     
  3. tea man

    tea man 茶人

    Забиваємо чайні комори на зиму до самого верху. Такі ми вже є, чайні хом'яки:drinks:
    Шу пуери Тулінь У Лян Шань Цзінь Бін і Сягуань Сяо Фа, улун Те Гуань Інь, зв'язаний чай, шен пуер Весняні паростки Менку
    IMG_20191120_204231502.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. DimonSapun

    DimonSapun миється в бані

    Краще постаратися і пошукати постачальників такого чаю і у них вже замовити.
     
  5. tea man

    tea man 茶人

    Поки Ви шукаєте кращих постачальників, я шукаю кращий чай.:)
    "Випив і зрозумів" - це головний критерій.
    П'ю китайський чай щодня і вже багато років.
    І Вам бажаю знайти свій найкращий чай!:hi:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. tea man

    tea man 茶人

    Чай, знову чай, багато-багато чаю!
    IMG_20191203_184423954.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tea man

    tea man 茶人

    Перша посилка в цьому році. В мене закінчувався червоний Дянь Хун і саме сьогодні відкрив останню 50 г упаковку. А тут приїхав цілий кілограм! Має вистачити до нового урожаю.
    Ну і ще одна радість. Місяць тому розбився мій скляний чахай. Під рукою не було заміни і довелося користуватися такою штукою для вершків, яка є у всіх кавових сервізах. Приїхало зразу три нових чахайчики:yahoo: Одним буду користуватися, а ще два будуть в резерві.
    Ну і наостанок трохи зеленого зв'язаного чаю і недорогий шу.
    Почин зроблено. Далі буде...
    IMG_20200121_164317617.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Efer

    Efer Well-Known Member

    Шу Павич дуже й дуже гарний, хоч зима й не холодна, але все одно прогріватися за його допомогою приємно)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. tea man

    tea man 茶人

    Ви знаєте, останнім часом я теж досить часто насолоджуюсь шу пуерами. Павич досить простенький і недорогий шу, але однозначно смачний.
     
  10. tea man

    tea man 茶人

    Останні новини з Китаю.
    Сергій Шевельов
    5 годин тому
    Екстренний випуск, присвячений епідемії коронавірусу в Китаї.
    Відповідаємо на найактуальніші питання:
    1. Чи може чай або товари з Китаю переносити зараження?
    Ні. Коронавіруси нестійкі і чутливі до змін навколишнього середовища. Вони повністю руйнуються при температурі 56 градусів за Цельсієм, а при 37 градусах дезактивуються за 10-15 хвилин, зазначила завкафедрою інфекційних хвороб з курсами епідеміології та фтизіатрії Галина Кожевнікова.
    2. Чи будуть перебої з поставками з Китаю?
    Так, будуть, ми отримали інформацію, що вантажі підуть не раніше кінця лютого.
    3. Чи варто панікувати?
    Ні, не варто. Уряд Китаю тримає все під контролем і приймає безпрецедентні заходи безпеки і карантину.
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. TeaPalette

    TeaPalette Member

    Якраз думав замовити собі чаїв з тао, бо теж червоні закінчуються.
    Але звістки про коронавірус гальмують "процес". ))
    Проте раз зайшов сюди залишу відгук про один з останніх замовлених мною чаїв.
    Пурпурний чай (пуер).
    O1CN0192Tjqo1c3eYgRSgT7_!!1045273545.jpg O1CN011c3eVhuw4pKkYej_!!1045273545.jpg
    Чай дуже пристойний. За смаком подібний до шен пуерів. Витримує багато проливів. Має досить потужну дію.
     
  12. tea man

    tea man 茶人

    Це і є шен пуер. Про це навіть на обгортці написано.
     
  13. porfavor

    porfavor Member

    @TeaPalette Вечір добрий. Якщо не секрет - у скільки він вам обійшовся з доставкою? І цікаво було б побачити фото розпакованого млинця.
     
  14. TeaPalette

    TeaPalette Member

    Я замовляв приблизно 5 кг різних чаїв, тому конкретно цей, я не вираховував в скільки обійшовся.
     
  15. porfavor

    porfavor Member

    Ну, ні, так ні. Купили мішок з ціною за мішок? Попередньо навіть не рахуючи вартість? Як секрет, то секрет, я ж розумію :)
     
  16. TeaPalette

    TeaPalette Member

    4.61 кг заг. вага
    50$ доставка
    Купив за 25 юаня 100г (приблизно 90 грн)
    Суму з доставкою можете самі вирахувати при наданих даних.
     
  17. porfavor

    porfavor Member

    І чому це я вирішив, що на форум люди приходять, щоб ділитись (враженнями, думками, досвідом...)? Певно, я помилявся, вибачте. Сюди приходять, щоб задачки задавати, так? Просто відповісти не судилось? Ще раз перепрошую.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зараз, мабуть, неабиякі проблеми з китайскою Поштою?
    Але щось починає з тим вірусом прояснюватись. Європеоїди значно легче його переносять, і жертви тільки серед азіатів. Але розноситься як кульбабчине насіння - дуже швидко. І це погано.
     
  19. tea man

    tea man 茶人

    Та ні, деякі незручності звичайно є, але чай можна привезти.
    Щодо вірусу, то не лише люди монголоїдної раси можуть захворіти. Це вигадка. Насправді всі людські організми під загрозою
    .
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    звісно, але переносять азіати важче, і смерті переважно серед них.
     
а де твій аватар? :)