Форумна кухня

Китайський чай

Posted by tea man on 1 лют 2015 відповідей - 1.012
  1. tea man

    tea man 茶人

    Шановні друзі! Маю до вас пропозицію. Невдовзі я планую поповнити свою чайну колекцію. Чай я купляю безпосередньо в Китаї через своїх китайських знайомих. Можливо хтось з вас хотів би приєднатися і зробити спільне замовлення?
    Зі своєї сторони обіцяю доставку смачного і свіжого китайського чаю по мінімально можливих цінах. Асортимент величезний!
    Це буду не разова пропозиція. Після першої пробної СП сподіваюся на продовження.
    Щоб не засмічувати цю тему, планую відкрити паралельну тему по чайних СП, узгодити всі питання з адміністрацією форуму і почати з вами обговорювати конкретні покупки.
    Запрошую не лише львів'ян. Доставка в інше місто не проблема.
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    китайський чай не пила ніколи, та із цікавості спробувала б
     
  3. tea man

    tea man 茶人

    Добрий вечір, шановна Latana Royal! Радий Вас знову тут побачити!
     
  4. derti

    derti Well-Known Member

    Який китайський чай ви порадите початкуючим "чайникам"? Пуером колись пригощали,але він якийсь дуже неприємний на смак
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дякую!
    Що б Ви порадили замовити новачку, яка поки що не тямить усі тонкощі та п'є чай з цукром?
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    саме на неприємний смак я теж боюсь натрапити
    то як олива - смачно, але не з першого разу
     
  7. tea man

    tea man 茶人

    Варіантів є безліч. Я починав колись з шу пуеру і теж був дещо збентежений його смаком та ароматом. Та згодом розпробував і від нього мене треба було за вуха відтягувати:)
    Починати потрібно з невеликих кількостей різного виду чаю:
    червоні - Дянь Хун
    зелені - Лунцзин
    улуни - Тегуаньінь, Фен Хуан Дань Цун
    пуери - шу і шени відомих брендів
    Чорні, білі і жовті можна згодом, коли вже буде якийсь досвід.
    Категорично не рекомендую купляти різні мішечки з пуерами, молочні улуни і т.д. Це все непотріб.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Китаї теж не накупляєшся сильно. В нас як завжди - мало що можна купити з того що по всьому світу можна.
     
  9. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    підпишуся. Давно вже поглядаю на китайські чаї. З задоволенням би придбав.
     
  10. tea man

    tea man 茶人

    Радий повідомити вам, що узгодив з адміністрацією форуму всі необхідні питання і завтра(тобто вже сьогодні) відкрию нову тему саме по покупках китайського чаю. Приємно, друзі, бачити, що вже помаленько збирається чайна компанія!
     
  11. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    лінк дай на нову тему
     
  12. tea man

    tea man 茶人

    Тримайте лінк !
     
  13. derti

    derti Well-Known Member

    Будь ласка, про заварювання улунів
     
  14. tea man

    tea man 茶人

    Обов'язково розповім, але трохи згодом. Домовились?
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Що ви скажете за так званий пуер з запахом риби?
     
  16. tea man

    tea man 茶人

    Згадав анекдот. Сантехнік закінчив ремонт умивальника в кабінеті психоаналітика:
    - Я закінчив. З вас 100 грнивень.
    - Вам потрібні гроші?
    - Так.
    - Ви хочете про це поговорити?
    Отже, давайте поговоримо про чай пуер і рибний запах.
    Насправді ця тема в інтернеті вже неодноразово обговорювалася як у нас, так і в ближньому та дальньому зарубіжжі. Найчастіше це питання турбує новачків, які ніколи не пили пуер або вперше його скуштували і описують свої враження.
    Дехто з них говорить, що пуер пахне рибою, землею, старими шкарпетками, бабусіним льохом або старим горищем. І вони говорять правду, бо саме це вони відчувають. Як це можна пояснити?
    Пуер - це ферментований чай. В ньому відбувється ряд біохімічних процесів. Наприклад, виробництво шу пуеру включає в себе стадію водуй(вологе скирдування), яке частково нагадує процес квашення або силосування. Якщо в процесі виготовлення пуеру сталися якіть технологічні помилки, то чай може мати якісь неприємні запахи. Буває так, що молодий пуер(одно-, дворічний) має нотки водуй. Тому іноді його провітрюють або дають вилежатися і цей запах зникає.
    Знаю, що були випадки, коли чайні люди з великим досвідом могли відчути наприклад рибний запах або запах сплавленого пластику в дорогих якісних чаях, які до цього пили не один раз і нічого подібного не було.
    Існує поширена в чайних колах гіпотеза, що це людський мозок грає з нами злий жарт. Якщо трапляється новий запах, то мозок вишукує його в збереженій "базі запахів" і якщо не знаходить аналога, то підсуває, як він вважає, найближчий і подає його нам. Ви нюхаєте чай пуер, а ваш мозок каже: "Це риба!"о_О
    А насправді чай пуер пахне чаєм пуер, в якому є нотки сухофруктів, горіхів, польових квітів, меду, дерева, камфори, домашньої випічки, і ще багато-багато різних приємних ароматів. :good:
    :yahoo:
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Авжеж, це близько. Ще можливо зіпрілою ганчіркою від підлоги плюс до цього всього.

    Раз це його запах, то ніяких помилок. Це просто його запах. Хто хоче п'є, хто не хоче не п'є.

    Крім запаху ще смак.
     
  18. tea man

    tea man 茶人

    Ви неуважно прочитали. Я говорив про помилки в технологічному процесі при виготовленні чаю. Тобто це запах поганого, зіпсованого пуеру. Саме такий і продаають найчастіше у нас, бо він найдешевший і на ньому можна більше заробити. Якісний пуер смачний і ароматний.
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я завжди уважно читаю. Чай називається Гун Тін, імператорський пуер, 8 років, 123 грн. 50 грам.
     
  20. tea man

    tea man 茶人

    Шановний Dzeko, якщо Вам не сподобався якийсь конкретний пуер, то не треба його пити, не мучте свій організм. Подаруйте його комусь зі знайомих або викиньте і забудьте. Але не треба узагальнювати. До того ж світ клином не зійшовся на тому пуері! Пити чи не пити - це справа добровільна. Тут я з Вами згоден.
     
а де твій аватар? :)