Форумна кухня

Китайський чай

Posted by tea man on 1 лют 2015 відповідей - 1.012
  1. manur

    manur Well-Known Member

    А, хіба, не в суботу о 02:06 за київським?
     
  2. tea man

    tea man 茶人

    Різниця між Пекіном і Києвом 6 годин. Тому в суботу 28.01 о 02:06 за київським в Пекіні був ранок 08:06 і китайці вже рятувалися ось таким :good:
    [​IMG]
    або таким :drinks:
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. tea man

    tea man 茶人

    Радий повідомити всім любителям чаю та й просто читачам, що сьогодні маленький ювілей - темі "Китайський чай" виповнюється 2 роки!:uaflag::drinks:
    Дякую всім, друзі, що заходите сюди в гості, не забуваєте. Я це бачу по кількості переглядів(1000-1200 за місяць). Приємно! Обіцяю, що і надалі буду вам розповідати про китайський чай та допомагати всім охочим його спробувати.
    Всім смачного чаю і міцного здоров'я! Пригощайтеся!:)
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Efer

    Efer Well-Known Member

    Вітаю! Бажаю натхнення для подальшого розвитку теми:uanew:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. tea man

    tea man 茶人

    Просто подивіться це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Efer

    Efer Well-Known Member

    Цікаво, що люди,які з задоволенням "смакуюуть" віскі за 50-100 доларів, кажуть, що чай — це просто чай.
    Я , все ж таки, більше своїх близьких людей хочу впевнити в тому,що чай в пакетиках фактично отрута. Й це легко довести тим осадом,що залишається,плівкою ,зафарбовуванням чашок після чаю. Добрий чай же легко п'ється, зігріває, залишає післясмак,а не їдкий присмак,який хочеться чим небудь заїсти. Але в майбутньому, хотілося б , щоб вони проводили час за чаюванням та відпочивали. Адже змінити перегляд телевізору під каву з печивом на чаювання зі спілкванням було б так чудово.
     
  7. tea man

    tea man 茶人

    Так вже повелося, що чай я люблю пити на самоті. Мої домашні цьому не заважають, за що я їм дуже вдячний. Залучити моїх рідних до чайного дійства вкрай важко, в кожного свої справи. Але я радий, що всі полюбили китайський чай. Кожен п'є той чай, який йому подобається і так як йому подобається. Повна демократія.:)
    А щодо популяризації китайського чаю в Україні, то я у міру своїх сил даю інформацію в цій темі про все, що на мій погляд цікаво.
    Деколи виникають в голові ідеї створення чогось подібного до чайного клубу для спілкування чайних людей, але це наразі лише теорія. Є ще ідея почаювати з чабанькою і улюбленим чайничком влітку декілька днів в центрі Львова, просто цікава реакція людей.:)
     
  8. tea man

    tea man 茶人

  9. Efer

    Efer Well-Known Member

    Мені здається, що більшість людей все одно обирають чайник за зовнішнім виглядом. Хоча,я й не сумнівався,що такі речі роблять не лише вишуканими,але й технологічно правильним.
     
  10. tea man

    tea man 茶人

    Останнє редагування: 8 лют 2017
  11. tea man

    tea man 茶人

  12. Efer

    Efer Well-Known Member

    Цікаво, що мені це відео теж ютуб порадив переглянути . Важка справа бути фермером чаю, неправильно чай обробили й вже нікуди не продасть,а потім за бесцінь за рік-два, мабуть, розпродає для пакетованих усіляких чаїв. Ще й не можна контракт підписати з кимось на кілька років, бо чай кожного року різної якості. Відповідно , не має впевненості у майбутньому,весь час у пошуках,у русі.
     
  13. tea man

    tea man 茶人

    Чайні фермери - це як правило представники чайних династій. Тому майстерність вони отримали від діда-прадіда і передадуть її своїм дітям. Та можуть бути різні несприятливі фактори: погана погода при зборі, шкідники, технологічні помилки при виробництві та інше. Бувають коливання цін на ринку та й просто мода на певний сорт чаю. Все це впливає на попит, а отже і на прибуток чайних фермерів.
    Щодо контрактів, то це все по-різному. Великі чайні мануфактури мають контракти на постачання сировини з місцевими фермерами. Наприклад, Менку щорічно випускає біля 10 000 тон чаю в рік. В них є власні площі, але велику кількість сировини постачають фермери з навколишніх сіл. Крім стабільного доходу селяни отримують великі інвестиції від Менку на розвиток інфраструктури сіл і на розвиток освіти. Коли в 2008 році в Сичуані був потужний землетрус, то чайна фабрика Менку передала в фонд допомоги постраждалим величезну суму 1,5 млн юанів. Так що селянам гріх нарікати.
    А в часи пуерного буму багато чайних фермерів просто озолотилися. Уявіть собі, що наша рідна українська картопелька, яка ще вчора коштувала 4 грн за кг, раптом стала коштувати 40 грн і її при такій ціні все одно не вистарчає на ринку.
    ______________________
    Чайний калейдоскоп. Все про китайський чай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Efer

    Efer Well-Known Member

    Неймовірно просто. Великі підприємства тісно співпрацюють з фермерами,допомогають громаді.. З таким підходом Україна зможе нагодувати увесь світ!
     
  15. tea man

    tea man 茶人

    Про ісінські чайники і про глину, з якої вони виробляються.
    А головне - про майстрів, які роками вдосконалюють своє мистецтво.
    Оскільки розмова ведеться китайською мовою, то краще зупиняти кадр і тоді спокійно читати субтитри.

    ______________________
    Чайний калейдоскоп. Все про китайський чай.
     
    Останнє редагування: 16 лют 2017
  16. tea man

    tea man 茶人

    Є дуже якісно відзнятий китайським телевізійним каналом CCTV 1 чотирьохсерійний фільм про чай. Мені здавалося, що я давав вже на нього посилання в темі, але переглянув і не знайшов. Але не про це я хотів сказати. Фільм був повністю китайською, без перекладу. Сьогодні я знайшов цей фільм вже з російськими субтитрами! Пропоную вашій увазі перший фільм. Решту можна подивитися на каналі YouTube.

    ______________________
    Чайний калейдоскоп. Все про китайський чай.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Efer

    Efer Well-Known Member

    Добре,що я звик дивитись з субтитрами азійські фільми. Перше заварювання чаю щось неймовірно. Гадаю, за один раз не перегляну,але до кінця тижня точно зможу =) Дякую.
     
  18. Efer

    Efer Well-Known Member

    А ні , вже впорався з фільмом . Виявився дуже легким та цікавим. Тепер мені ці чайні листочки снитись будуть. 9 проливів пуеру за фільм :drinks:
    Дуже цікаві слова в кінці про те,що чашки простого чаю достатньо.

    Декілька разів під час фільму показували,що п'ють чай з гайвані,де ще знаходятся чайні листочки. Це так п'ють "Колодязь" чи це ще такий пиття чаю?
     
  19. tea man

    tea man 茶人

    А ось і відповідь на Ваше питання, шановний чайний друже Efer.

    Можете ще додатково прочитати цю статтю "Чайні традиції Ченду". Зверніть увагу на старі світлини після статті.
     
    Останнє редагування: 20 лют 2017
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вчора донька змусила дістати чай минулорічний. Я, каже, скучила. Хочу і все тут! Сама вибрала який заварювати і з таким задоволеннями пів вечора пила з тих мензурочок піалочок :)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)