Китайські товари

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем poetka, 3 бер 2010.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Нещодавно придбала гусятницю скляну,продавець говорила що наша Дніпропетровська.................
    На момент купівлі ,дурепа не глянула на коробку...............А коли принесла додому глянула,.........виробництво Китай,а імпортер Дніпропетровськ.
    Правда,вона дуже практична,глибока,вмістима,ось тільки сумніваюсь,що хорошої якості.........................Бо все китайське самі знаєте...........
    Приятелька каже,щоб не хвилювалась,бо скляна посуда сама безпечна з усіх,а я незнаю,піти купити іншу,чи що?:dntknw:
     
  2. matvej

    matvej Well-Known Member

    "Ситон" - це дніпропетровська фірма з виробництва чавунного посуду. Якщо знайдете альтернативу купленій, то можете поміняти. Прошу не розцінювати це як рекламу.

    Реклама вітчизняних товарів до гілки про Китай трохи не клеїться. [Сявич]
     
    Останнє редагування модератором: 3 бер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  3. syavych

    syavych копач

    Зараз в Китаї виготовляють практично все, але то не означає що все поганої якості. Просто там дешева робоча сила, тому багато солідних компаній розміщують в Китаї свої заводи...
    Конкретно в Вашому випадку важко щось сказати - якщо посуд дійсно зі скла, то йому паралельно, де він виготовлений (скло воно і в Китаї скло).
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Дякую !!!!!!!!трохи відлягло від серця:)бо саме зараз у цій гусятниці тушкую курку:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    а мама розповідала, що дуже круто було мати скляний посуд з китаю, наче дуже якісний :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    зараз навіть BMW роблять в Китаї:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    а хаммери?
     
  8. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    а хаммерів вже нема. з минулого тижня:)
     
  9. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    щось я відстала. Чому?
     
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    яkщо добре зтушкується - не забудьте китацям подяку передати :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Цікаво що в Європі нема такого скептичного ставлення до напису "made in China". Їх свого часу не привчили просто до китайського г...а. В першу чергу варто звертати увагу на виробника, та й візуально оглянути, неякісний товар відразу видає себе.
    А в Китай перенесли свої потужності багато світових виробників. І все китайське то погане - твердження неправильне. Там роблять багато якісних речей.
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Тут теж більшість товарів з Китаю, якісні фірмові речі але ж в Україну привозять те що в підвалах робиться-шиється, тому й якість нікудишня:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. night

    night Well-Known Member

    тільки на наш ринок потрапляє більшість не якісних товарів, які б Європі не пройшли перевірку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    General Motors оголосив про припинення виробництва Хаммерів. Це після того, як Китай передумав купувати цей бренд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    не зрозуміла їхніх (китайців) мотивації.
    А жаль, класний авто :)
     
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Повертаючись до теми....................Я для себе дійшла висновку,:Все у нас китайське,навіть МЕГА КИТАЙСЬКЕ,перейшла сьогодні по базарі,по магазинах,близько 90%товару,я в шоціо_ОПравда надибала наші горнятка(гарні),купила,бо бракувало,коли гості приходят,а горнят не є,не файно якось.............Писало ,що Одеське,я собі тільки подумала,ото вміют наші красу робити(бо горнята ,вишукані)І бірки на них навіть сайт,ну все як належить.І шо Ви си думаєте зайшла на той сайт для цікавости...............Шоко_ОФірма тота в Одесі тіко бірки клеє,І розповсюджує ті КИТАЙСЬКІ ГОРНЯТАо_ОТруять нас по чорній силі.Тут піднімалась тема про зникнення через 100 років мови................Але з такими небезпечними товарами,савма наша нація,скоро зникне............А посилань про шкідливість такої прод. в гуглі 1000000000000000000000о_ОЗ чого пити з чого їсти,вже стає трохи лячно,совдеповська посуда потрохи себе доживає,шо вже нема як перепрошувати,а нашого просто не виготовляють,а як є щось,то певно ще гірше за Китайське.....

    Посилання з нету:
    Фарфоровий і керамічний посуд китайського виробництва може бути небезпечний для здоров`я через підвищений вміст свинцю і кадмію, повідомляє у агентство Сіньхуа з посиланням на Китайську асоціацію по забезпеченню якості "Ваньлісин" (China Association for Quality Promotion - CAQP).

    За даними асоціації, небезпечні речовини можуть міститися в глазурі або фарбі керамічного і фарфорового посуду цілого ряду компаній, назви яких не уточнюються.

    Виробники вдаються до використання свинцю і кадмію для того, щоб підвищити яскравість глазурі і нанесених на посуд малюнків.

    Щоб уникнути покупки шкідливого для здоров`я посуду, покупцям рекомендується потерти малюнок рукою. Якщо фарба легко почне сходити з виробу, це означає, що вміст свинцю в ній перевищує допустимі норми, повідомляє http://www.rian.ru
    /

    ---------- Додано в 00:08 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

    І питання?(ВИ певне подумаєте,жи я тойво:wacko:Але шо мені з тими горнятами робити?
    Я вже ся бою:cry:
    А якщо серйозно,то краще ретельно перевіряти,що купуєш,от тільки,як перевірити вміст свинцю і т.д.Шось я заплуталась:sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    а шо такоє? горнятка то ж не для Вас були а для гостей. Спа-а-акойна!!!. То гості най вимірюют свинець в компоті :)))

    От що на думку спало--
    Прийшов кум до кума в гості. Сіли пообідати. Один кум питає:
    -Куме, а чо то Ваш Сірко так дивиться на мене, навіть не змигне
    -Та то, куме, він на всіх так дивиться хто з його миски їсть
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    Китай фырмовий досить непоганий, але ж є ще й підвальне виробництво. От у підвальчиках у вироби пхають всякий непотріб, аби дешевше вийшло. Загалом то країна працьовитих мурашок - для виживання кожен намагається поставити вдома станок і після роботи штампувати підробки...
     
  19. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    лайно а не авто! реально лайно!
    виникути горнятка! негайно! і викинути гусятницю! терміново!

    також зробити ревізію всіх речей в оселі і викинути 90% з них - бо китайське! засісти в пустих стінах і забарикадуватись!

    до стін не наближатись, бо шпалери китайські... на підлозі не сидіти - китай! краще за все левітувати в просторі на рівні одного метра від підлоги. вікна не відчиняти - там дме вітерець з китаю...
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    То Ви так познущались,чи намагались розвеселити,не докінця зрозуміла:cools:
     
а де твій аватар? :)