Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

1. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Коли хотів знову затягнутись сигареткою - не звертав уваги. І не зробив за цей час ні однієї затяжки.

Мотивація - прохання найкращого друга. Ніяких спорів, обіцянок і клятв.
    Було собі сказано "я перестаю курити на невизначений строк". Власне не "кидаю", а "перестаю" ;)
    Найгірше було в період між 5 - 10 днем. Цього стану не передати.

Тому я ось вже 4 роки 6 місяців і 8 днів тішу себе думкою, що при нагоді я собі зі смаком запахтолю якусь гарну цигарку. Але коли настане ця нагода - невідомо :)

Зі свого досвіду: курити кинути ДУЖЕ тяжко, але можна. Треба тільки самому цього хотіти.
    А всякі мудрі книжки, тютюнові пластирі і електронні сигарети - може воно комусь допомагає, але я навіть не пробував, і про таке навіть не думав.

Якщо бачу когось з кавою в одній руці і з сигаретою в другій - вбив би... :)))

2. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Я перестав і на досить тривалий час, коли переніс сильний грип і була ймовірність пневмонії, тоді обходився без всяких таблеток і пластирів, просто обстеження переконало, відновив куріння у менших дозах, коли поприймав інгаляції і повністю минула небезпека пневмонії.

3. afftar

afftar Well-Known Member

Кидають (або припиняють) палити всі. Раніше чи пізніше.
    Найчастіше - після інфарктів, інсультів, тромбофлебітів, переламів кісток та подібного.
    Але не дай Бог.
    Краще кинути, припинити самому завчасно.

4. IraTyz

IraTyz миється в бані

гг.... ви молодець! Дякую, буду "працювати" з подругою)

5. Spahonyeni

Spahonyeni Member

Табак Польза и вред табака для организма человека, химический состав : Полезное действие табака связано с наличием в нём никотина, а также котинина — продукта метаболизма никотина. КАК УТВЕРЖДАЮТ УЧЁНЫЕ, ЭТИ ВЕЩЕСТВА ОКАЗЫВАЮТ ТАКОЕ ДЕЙСТВИЕ НА ОРГАНИЗМ: способны предотвратить рак, вызываемый канцерогенами табачного дыма; подавляют острое желание принять наркотик, чем могут помочь в борьбе с наркологической зависимостью; ниацин (никотиновая кислота) выводит некоторые виды наркотиков и ядов из клеток и тканей; обладает противовоспалительным действием; повышает внимание и скорость обработки информации у людей в пожилом возрасте; усиливают обмен веществ и уменьшают аппетит, тем самым борясь с избыточным весом; ослабляет действие алкоголя; улучшает перистальтику кишечника и стимулирует образование защитного слизистого слоя, чем полезен при язвенных болезнях; угнетает туберкулёзные бациллы, даже те, что стали устойчивыми перед антибиотиками; позитивно действуют на психику, избавляя от депрессии, стрессового состояния и нервного напряжения, так как стимулируют выработку гормона счастья; улучшают координацию, повышают скорость реакции, выносливость; стимулируют кровообращение, восстановление сосудов, что помогает ранам быстрее заживать, а также решать проблемы, связанные с кровообращением; снижают вероятность возникновения лицевого герпеса.
    Есть положительное действие табака и на беременных женщин. Вряд ли это можно было предположить, но как утверждают некоторые учёные, у курящих дам в положении снижается риск возникновения преэклампсии и эклампсии (судороги, схожие с эпилептическими), гипертонии, осложнённого токсикоза. Кроме этого, понижается вероятность фиброза матки, особенно у женщин с менопаузой, а также эндометриоза. Вред В то же время для человека табак очень вреден, так как помимо никотина, в нём содержаться другие вещества, пагубно влияющие на организм: канцерогены — вызывают всевозможные виды рака; ряд элементов из таблицы Менделеева (ртуть, свинец, железо и т. д.), а также нафталин, аммоний, метанол, что оседают на лёгких, забивая их; полоний — радиоактивный элемент, облучающий курильщика изнутри.

6. manur

manur Well-Known Member

75% радіації, яку отримує людина впродовж свого життя - отримує його з калію, який є в її організмі. (звичайно ж, якщо людина не живе в Чорнобильській зоні, поряд з атомною станцією чи поряд з гранітним кар"єром))))))

7. afftar

afftar Well-Known Member

Можна перейти на домашній тютюн та самокрутки. Коли робиш собі самокрутку сам - можеш зробити її меншою.
    Відтягувати черговий перекур. Не курити до обіду або до вечері, наприклад.
    А потім просто не купувати сигарети та тютюн.
    Насправді можна не курити з перервами. Місяць не курив - можна дозволити собі пачку сигарет або купку тютюну. Лише одну. Знову місяць не куриш. І так далі.
    Коли кидав - не знав про користь какао. Какао покращує настрій. Відповідно ймовірно може полегшити відмову від тютюну.
    Також перекур можна замінити какао, чаєм, кавою. Або легким перекусом.
    Набір ваги - побічний ефект. Але прогнозований та допустимий. Через 10 років вага нормалізується.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Caricatore

Caricatore Well-Known Member

Перестати палити тяжко, але можна. Перевірено.
    Можу поділитися досвідом. Стаж некурця з 14 року

Зрештою, тоже можу розказати і про алкоголь.

9. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

Нічого тяжкого там немає. Перевірено.
    Стан некурця вже 39 років

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. SamajaMilaja

SamajaMilaja миється в бані

Тяжко, але деякі люди кидають дуже просто

11. Caricatore

Caricatore Well-Known Member

А Ваш стан курця скільки років?
    (у мене стаж курця більше 30 років)

12. afftar

afftar Well-Known Member

Куріння вбиває
    І хyй не стоїть.
    Мізки не працюють
    І серце болить.
    Навіщо береш ти до рота
    Отруйну гидоту?

13. afftar

afftar Well-Known Member

Куріння вбиває
    І хyй (Пісюн) не стоїть.
    Мізки не працюють
    І серце болить.
    Навіщо береш ти до рота
    Отруйну, смердючу гидоту?

Так краще?

14. TombRaider

TombRaider Любов та щастя

Кинула палити ще у 23 роки, дуже рада цьмоу кожен день свого життя

15. Winterspale

Winterspale Member

Палив з 14 років, кидав разів так 7-8, із пластирями, гумками. Тут тільки сила волі допоможе.

16. Djkjlz

Djkjlz Member

Може в вам допоможе.)
    Бджілки мої лікарі.)
    У мене були проблеми зі всіма системати організму, найбільше зі спиною, грилі, остеох. і т.д

Десятки кфаліфікованих лікарів, сотні різних мед. препаратів, Тисячі $ на вітер.. ефекту практично небуло ніякого.

Прочитавши багато літератури, відгуків, форумів вирішив спробувати лікування Бджоловжаленням і прод. Бджільництва.

Лікувальний ефект, перевершив всі мої сподівання, тепер тільки бджілки.
    Собі їх ставлю на спину, дідові суглоби, ноги підлікували.
    Показаннь до лікування таким методом безліч.

Пишіть, питайтесь, все що цікавить все підкажу, розкажу.

Всім гарного здоров‘я.)
    Будуть питання дзвоніть
    0687639077
    Володимир

а де твій аватар? :)