Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    Ну і нащо ця реклама?
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    А ви справді зі Львова?
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну звісно, що ні
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Привіт!
    Схоже я кинув курити. Стаж 38 років, в день курив 30 і більше сигарет двох сортів.
    Вже 7-й тиждень без сигарет.

    Звернувся до лікаря, батьків якого я знав. Він служив військовим медиком, тепер практикує як психіатр загального профілю. Питаю - до кого мені краще звернутися щоби кинути? Він трохи порозпитував мене і каже "Тягу я зніму. А ритуал куріння маєш подолати сам".
    Схема така: 4 дні приймати таблетки "Табекс", які містять не нікотин, а його "конкурента" - алкалоїд цитізин. І обов'язково курити, поки смак тютюнового диму не стане відразливим. Потім домовилися про сеанс голкотерапії, прийти треба було після 12 годин утримання від сигарет і таблеток, але з відчуттям слабкої або помірної "тяги". Відтоді приймати лише Табекс і повторний сеанс голкотерапії через 2...4 дні.
    Через тиждень - співбесіда і за потребою - сеанс легкого гіпнозу для "загальної гармонізації".
    Табекс на деякий час збив сприйняття смаків. Коли на вулиці палить інша людина, сприймаю нормально, а якщо чую дим ароматизованої сигарети, навіть хочеться тим димом трошки подихати. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    поспорь на косарь і кинеш курити.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Фігня то всьо. Я кинув курити без всяких лікарів і спорів
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Коли витрачав на сигарети 1200 грн/міс, косарь стимулом не буде.
    Мої витрати на кидання склали:
    250 грн - коньяк за знайомство з лікарем (1-й візит).
    3*500=1500 - гонорар лікарю
    230 - Табекс
    Загалом 1980 грн.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ото ж проблеми в людей. Придумали собі смоктати якесь підпалене листя, загорнуте в папір - чудасія.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Во-во. Я й не починав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені було простіше-простого.
     
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    Вітаю в темі. Курив поза 20 років пачку на день , не курю 9 років (точніше дві цигарки за ці роки).
    Не "бросить", а покинути "покинуть, оставить". Фраза "кинути", "бросить" курити сформульована людьми, які не були достатньо заангажовані курінням. Вона формує зайвий патетичний фон з яким курцю пропонують стикнутися. ЇЇ придумали "малокурці" для власного вивищення над "ще курцями". Мені допомогла книга Алена Карра "Легкий спосіб покинути курити". На основі свого досвіду затрачені зусилля - це розтиснуті пальці з яких випадає сигарета, решта - усвідомлення "неконструктиву" маси пунктів: залежність (після кави, прийому їжі, на зупинці, перед сном...), спазмування судин у кінцівках під-час, знижене самопочуття, запаморочення, асоціальний запах, особливо попільничок, приміщень, приниження обмеженнями місць для курців (їх віддаленістю), кошти (своє перше авто я "скурив")... а натомість - зовсім нічого.
    Але найголовніше, те, що я раніше не вірив, що зможу не курити. І зараз для мене акція "покидання куріння" повязана з чимось таким, що я собі раніше для себе не уявляв. В кінці-кінців, якщо не зловживати і покурювати пару цигарок на день - це справа відтінків.
    Ще уточню - сам мій час покидання співпав з періодом дуже сприятливих супутніх обставин, які суттєво допомогли. Якщо ви взяли собі курс - не ставте собі термінів.
     
  12. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    з модератором все впорядку.А як щось не пасує , то шукай собі таких самих відморожених як і сам.
    І буде тобі щастя в online 24/7- 365.

    І що б не оффтопити.
    sigarety-avrora.jpg VS. vatra_sigareti_ussr_141460709368.jpg ?
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Trall

    Trall Member

    Кинути курити завжди важко, і тут все залежить лише від того хто кидає це.
     
  14. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Але ж після вагітності вона може знову почати курити. Єдиний спосіб себе налаштувати. Поки людина для себе не вирішить нічого не буде.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не курив при сильному грипі, була ймовірність розвитку пневмонії, тому десь 2 місяці повністю не курив, без всяких електронних сигарет, пластирів і тому подібного, після 2 місяців значно зменшив дози, але повністю не кинув.
     
  16. Згідний З засновиком цієї теми. Ален карр підкреслює силу волі кожного хто береться за дану книгу і досягає успіху.
    Але пропоную поглянути на тютюно паління з іншого буку. Коли людина курить в її організмі починає накопичуватись таких хімічний елемент як Кадмій. Він в свою чергу витісняє, всім нам без винятку, потрібний цинк. Цинк відповідає за уйму процесів в нашому організмі. Його нестача приведе до ... не буду описувати усю медичну енциклопедію. Словом що я хочу вам написати. Ви курите накопичується кадмій який витісняє цинк. Приймаєте цинк він витісняє кадмій з організму і це вже на 45% зменшить вашу залежність. Наступний крок очищення ваших легень, крові і печінки від елементів сигаретного диму які знаходяться у вашому організмі. І тут питання не сили волі, не кодування чи тютюнових пластирів. Тут питання власного вибору. Я маю знайомого котрий палив по пачці цигарок в день. на даний момент це три сигарети в день. Він не завершує курс лише через так би мовити любов до процесу.
     
  17. Laune

    Laune Active Member

    Мій тато кинув палити після того, як потрапив у лікарню та кардіолог заборонив йому палити. До цього дня він палив більше 30 років!
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я й забув що відписувався у цій гілці.
    Кароче: "синдром відмови", про який мене НЕ попередив фахівець, виявився недитячим. Не буду перелічувати усі позиції проявів "синдрому", але коли справа дійшла до набряку сітківки ока, я зрозумів що "попал". Вартість курсу лікування зашкалює за 25 тис грн. Ще й зелененька дівчинка (типу сімейний лікар зі стажем 3 місяці) несла якусь пургу з приводу кардіограми (прилад глючив). Я обізлився, вийшов на вулицю, стрільнув у перехожого сигарету - КААААААЙФ!
    4,5 місяці "утримання" псу під хвіст, а я задоволений що подолав шкідливу звичку "НЕкуріння". Ось тільки не хочу засмучувати дружину. Коли дуже хочеться закурити вдома, тихенько відчиняю вікно, на підвіконня ставлю коробку від кіноплівки з водою, в неї - попільничку з водою, викурюю, все виливаю за вікно, потім великим рушником розганяю повітря - і вмиватися-чистити зуби. :)
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Як все складно :crazy:
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    хто пив і кинув пити - той буде пити, хто курив і кинув курити - той буде курити...:)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)