Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

  1. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    Щоб кинути курити потрібно переконатися:
    Чому варто кинути курити?

    КУРІННЯ не для тих, хто бажає жити довго й щасливо. Імовірно, що кожна друга людина, яка протягом довгого часу палить, зрештою помре від наслідків куріння. Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявила: «Цигарка... це хитрий виріб, котрий, перш ніж убити, постачає в організм людини таку кількість нікотину, щоб тримати її в залежності все життя».
    Отже, однією з причин, чому слід позбутися цієї звички, є те, що куріння тютюну піддає небезпеці здоров’я і життя. З палінням пов’язано понад 25 хвороб, які становлять загрозу життю. Наприклад, воно є основним чинником серцевого приступу, інсульту, хронічного бронхіту, емфіземи, різних видів раку, особливо раку легенів.
    Звичайно, людина може курити протягом багатьох років, перш ніж у неї з’явиться якась з цих хвороб. Крім того, паління не робить когось привабливішим. Реклами зображають курців чарівними й здоровими. Але насправді це не так. Куріння спричиняє неприємний запах з рота, зуби жовтіють, а пальці стають жовтувато-коричневого кольору. У чоловіків воно викликає імпотенцію. Курці часто кашляють і мають утруднене дихання. У тих, хто палить, також є більша ймовірність з’явлення передчасних зморщок на обличчі й інших проблем зі шкірою.
    Як куріння впливає на інших
    У Біблії говориться: «Люби свого ближнього, як самого себе» (Матвія 22:39). Любов до ближніх — а ними є насамперед члени вашої сім’ї — це вагома причина, щоб кинути курити.
    Паління завдає шкоди іншим. Ще донедавна курець міг запалити цигарку в будь-якому місці й не сподіватися жодних заперечень. Але оскільки все більше людей усвідомлює небезпеку вдихання цигаркового диму, погляди змінюються. Наприклад, коли особа не палить, але одружена з курцем, то ризик, що вона захворіє на рак легенів на 30 відсотків більший, ніж якби вона була одружена з некурцем. Діти, батьки яких палять, у перші два роки свого життя більш схильні захворіти на запалення легенів або бронхіт, ніж ті, які живуть у сім’ях, де не курять.
    Вагітні жінки, які курять, піддають небезпеці майбутніх немовлят. Нікотин, окис вуглецю та інші небезпечні хімікати, що містяться у цигарковому димі, через кров матері потрапляють безпосередньо до дитини. У результаті існує велика ймовірність самовільного аборту, народження мертвого плода й смерті новонародженої дитини. До того ж жінки, які курили під час вагітності, у три рази більше наражають своїх дітей на смерть у колисці.
     
  2. Mytos

    Mytos New Member

    для того щоб кинути курити, вам потрібно тільки власне бажання
     
  3. natalkaign

    natalkaign New Member

    Якщо хочете кинути палити - просто відмовтеся. Ніяких - буду менше, одну цигарку вдень, а просто прокинулись зранку - зламали пачку з цигарками і самі собі сказали " Я більше не палю!" - тільки так ))
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    а бо кинуть палити або пуйла на вили піднімуть,друге ймовірніше
     
  5. Olenall

    Olenall миється в бані

    знаю тільки з того що кажуть друзі - ВАЖКО. Але є приклади - можливо, і не допоможе нічого, крім власного настрою.
     
  6. Finya

    Finya enjoy the silence

  7. Finya

    Finya enjoy the silence

  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Захворів, болить горло, вже майже тиждень не курю
     
  9. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    Дослідження і експерти стверджують, що кинути курити можна за допомогою переходу курців на менш шкідливі замінники цигарок, такими є електронні сигарети, це не тільки зменшить кількість самх курців а також зменшить кількість хворих на серцево-судинні захворювання.
    Детальніша інформація тут : Проблему курения решит сокращение риска, а не лекарства и запреты - эксперт
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    О супер!! Можна обійтися правда. це просто погана звичка яку можна відкинути назавжли, тут головне бажання кинути щоб не курити))
     
  11. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    але є ті. у кого є бажання а залежність тягнеться роками, то одного бажання мало, вони купляють дорогі ліки, які, згадно реклами мали би допомогти, а вкінцевому результаті тільки допомагають позбутися грошей, бо не всім вони підходять і не є настільки дієвими. У Великобританії 55% курців кинули курити за допомогою електронних сигарет, бо є продуктами зниженого ризику. Мій друг зараз так і робить, про результат напишу згодом.
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    • систематичне порушення правила 1.3
    ну якщо розумово заставити себе кинути курити, в один прикрасний день, переламати в собі цю залежеість, стати над нею сильнішим)) А електроні сигарети чи ще якісь методи по бородьбі можна використовувати роками, і потім знову закурити, тут проблема в мозку!!
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Набридло. Бан на три дні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    а раптом то імідж? :)))
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Респект!
     
  16. Natti

    Natti миється в бані

    Я також вважаю, що курити можна кинути. Навіть людині зі стажем! Маю приклад - друга! Пишаюсь ним!
     
  17. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Не курю с 27 марта.
    Забыл, что такое комок в горле, нет одышки при ходьбе по лестнице.
    Не знаю, как удалось. Надоело и всё. 35 лет курил.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Я почав курити приму класичну для того, щоб зекономити на сигаретах. Згодом взагалі кинув...
    Тепер не курю.
     
  19. AAnzhela

    AAnzhela Active Member

    я п`ять років не курила... а тут на весіллі подруги, трохи покурила - і тепер боюся чи не потягне знову ??
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коротше діло було так, років 8, а може вже і 10 тому, точно вже і не згадаю, напивсі я горілки так шо наробив за один вечір дуже багато дурниць..:dntknw: Рано продер очі вислухав істерику дружини, на щастя вона пиляла мене не довго, і майже зразу забралася до мами.:))), бадун жахливий, як попав до дому, на машині чи пішки точно не пам'ятаю,жінка втікла, коротше срака... ..:suicide:

    Щоб врятувати сім'ю, і відновити самооцінку з самоповагою і душевний спокій треба було строчно шось робити, і то шось значне, вагоме, солідне,курча його мать. Обіцянок шо то вже точно "останній раз, зуб даю" було явно недостатньо, бо то вже був, як тепер кажуть страшний баян :blush:

    Короче став я птріпавсі,скурив бичка, пошарив по кишенях, нашкріб пару гривнів, і подавСІ до Акації (то наш бар) всмалив флЄшку пива щоб не здохнути з бодуна, взяв ше з собою флящинку бренді-коли, пачку Пріми (павно шо записавСІ, бо де би я стілько грошей здибав після пянки), і засів в дома за інтернета.

    Треба було срочно рішити як зав'язати з алкоголем, бо повна жопа прибліжалась "мЄдлінно но увЄріно", і відчував я то навіть після пива і брендіка :mocking:

    Чисто випадково попалась мені книжечка "Легкий спосіб кинути курити", чувак дуже хвалив, шо прочитав і кинув, то я і вирішив що це саме те що треба (кинути курити) бо на "я кинув пити" дружина вже не клюне :))) (я чуть не шо тижня кидав :pardon:).

    Коротше скачав я книженцію, закурив папіроса, влупив брендіка і взявся за читання, до вечора з кількома десятками перекурів я її і осилив до кінця, вийшов на двір, закурив свого останнього папіроса викинув напів порожню пачку в кущі і кинув....з тих пір не курю:good:

    Фсьо :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)