Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

  1. ovod

    ovod Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  2. Peri

    Peri Well-Known Member

    Сьогодні,напередодні Великого посту є добрий час для тих,хто вирішив кинути палити.
    Розповім своїми словами:якщо ви твердо вирішили покинути цю звичку,то сьогодні наберіться відваги і віри і розпрощайтися з цигарками.
    До 24.00 ще можна палити,а далі - напишіть на пачці,яка у вас є:*Я кинув(ла) курити*,положіть зверху пачку сірників(чи запальничку)і...все,завтра і надалі,ви залишили цю звичку.
    Багато людей змогли подолати пристрасть до паління у цей час.Соромно зізнатися,але 4 роки тому в такий час ще палила.:blush::blush::blush:Але і 4 роки тому повірила і змогла позбутися тої звички.
    Не можу сказати,що було легко.Але це був мій вибір і з Божою допомогою мені вдалося!
    З радістю підтримаю тих,хто скористається моїм і багатьох людей,досвідом.
    Але також,в жодній мірі не осуджую тих,хто палить.:)
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    креативна реклама проти патіння
    мо кому допоможе
    [​IMG]
    самовбивці
    [​IMG]
    волаючи про допомогу
    [​IMG]
    забруднення природи
    [​IMG]
    геноцид
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Kats

    Kats Романтик

    Не переживайте.. почитав, потім подивився... покурив.. подумав шо круто там всьо.. і продовжую курити!!!!! :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Бо ти, сусіде, завжди розглядав куріння як свою (хай і не дуже оригінальну) фічу.
    При такому ставленні не поможе навіть гіпноз.
    А багато людей вже зрозуміли шо то не фіча і навіть не звичка. Саме для таких і призначена ця книга.

    Я вже казав шо то не магія. То просто книга. Хто хоче кинути - тому вона поможе. Хто не хоче..... То справа особиста. Я книжку слухав. Кинув. Потім по пяні знову почав не на довго і знову кинув. І вже рік часу маю чистий спокій і одяг без запаху сигарет.

    Не буду скривати - в моменти перевтоми виникає бажання закурити. Але таке буває не часто і я з легкістю відганяю ту думку бо прекраснол памятаю як воно курити. Отой стан коли думки затуманені, відчуття не такі яскраві і постійний стресовий стан.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Kats

    Kats Романтик

    От курча... фіча... а ти незнаєш чо я курю... нє ну бо там де горит там і я.. там де война там і я.. там де шторм там і я.. а то всьо нерви а не зайняті руки то побиті морди.. от я сигарету в руки і кинути шкода і випадково зламати тоже.. і по морді нікому не дав.. то всьо набагато складніше ніж ти думаєш)))))) :haha: А ше себе ж намахати треба, шо ЗАСПОКОЮЄ)))) :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

     
  8. Kats

    Kats Романтик

    Всьо... я не злопамятний... ти знаєш :))) Я вже в блокнотику черканув :)))
     
  9. mirawoo

    mirawoo Well-Known Member

    Поїхати в якусь країну, де цигарки дуже дорогі. На 2 тижні мінімум. Можливо, допоможе, або не будете купувати їжу, але будете смалити. Або кинете смалити, або схуднете :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Wiktor

    Wiktor Active Member

    Кинув курити рік тому (1 травня 2010 року)

    Курив 27 років, нормально як всі, пачка в день. Ні разу за цей час не кидав

    Прочитав книжку А. Карра "Легкий спосіб кинути курити" і кинув.

    Дуже тим задоволений, але передати комусь то захоплення і осяяння , яке відчув після прочитання тієї книги, важко. То треба самому то відчути.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мені би сі здало трохи схуднути...:scratch_one-s_head:
    За зиму набрав,кулєра...:sorry:
    Але,наразі Гамерика не сьвітит.
    І Європа теж.
    Буду в неньці кидати їсти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Engineer

    Engineer ..........

    скажу вам з власного досвіду і з того, що прочитав.
    Залежності від сигарет є дві:
    1) фізіологічна - минає через 3-ри тижня
    2) псхологічна - може тримати вас все життя
    на собі перевірв минулого року в один момент позбувся сигарет і файки це було 18,06,2011 і 21,10,2011 зірвався і менно через те, що в мене психологічна залежність. Останнім часом замітив, що мені немає різниці якої важкості курити сигарети скурюю днакову кількість цигарок в ден - тому почав курити - "одинички".

    PS: Кинути курити легко, важко знов не почати
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не треба було починати.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я наприклад курив десь років 7...пробував кинути разів 500))).....а потім знайшов книжку Карра прочитав і до вечора кинув...
    Саме з цього почалось моє захоплення психологією і всякими психотехніками....а якби не курив то може і не знав би шо такі речі існують в житті...їв би чіпси прав аріельом і був би впевнений шо на кого на кого а на мене реклама точно не діє...

    ---------- Додано в 05:25 ---------- Попередній допис був написаний в 05:19 ----------

    Все правельно...тільки от психологічна залежність при правильному "промиванні мосгу" мене теж за 2-3 тижні...почитайте "Льогкій способ бросіть куріть"
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Wiktor

    Wiktor Active Member

    Сама головна проблема того, хто кидає методом "сильної волі" є те, що він відчуває втрату, обмеження, недоступність і хоче отримати назад, то що втратив, але тримається, не бере того назад, бо ж не можна і з того мучиться.

    Завдяки книзі Аллена Карра починаєш розуміти, що нічого ти не втратив, а тільки здобув. Здобув свободу від нікотину і ніякі штампи-провокації створені тим нікотином на тебе не подіють.

    Тому ніякої "сильної волі" не треба і то все фальшивка, міф і фата моргана.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Прочитав я тото...:)))
    Без пачки сигарет фіг вкуриш про шо вона...:scratch_one-s_head:
    Але після трьох починаєш розуміти,що то є направду
    :cowboy:
     
  17. Wiktor

    Wiktor Active Member

    То треба читати з бажанням покинути курити і власною активною позицією щодо того, з відкритою душею до тієї книги.

    А просто прочитати, не кинути курити і з того гигикати багато розуму не треба.

    п.с. Ще можна назло кондуктору ходити пішки :)
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Якщо я побажаю кинути куритикину курити.
    Без всяких брошур,кодувань і прочіх костилів.
    Тому й гигикаю.
    Фанатіти від ненаукової фантастики не збираюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Wiktor

    Wiktor Active Member

    Та так. Всі так кажуть. Тільки чомусь ніяк не "побажають", а курять далі

    ги-ги :)))
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Фанатіти від дибільних брошурок - не надто розумно.
    Для того,щоб зрозуміти,що тобі дійсно шкодить нікотин...декому він шкодить,без сумніву,брошурок не потрібно.
    Я 15 років не вживаю алкоголю.Взагалі.
    Без кодувань,брошурок,зборів АА і прочого брєду.
    Бо усвідомив,що це мені непотрібно.
    І лишився того ровЕра.
    Прекрасно обходжусь.
    Якщо колись буде потреба кинути курити - кину без роздумів.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)