Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

  1. ??? Ви впевненні?
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Экзорцизм

    правда, - невдалий час він вибрав для кидання. Але, що зроблено, то - зроблено, і мусимо рухатись далі... :)
     
    Останнє редагування: 29 гру 2009
  2. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Вже засумнівався!
     
  3. - ерунда, даже если выкуришь на праздник. Я курил 20 лет больше пачки в день, бросил курить в августе, в декабре на новогодней корпоративке после "разогрева" выкурил несколько сигарет, но на следующий день (и с тех пор три года) - ни одной. Правда, я не "бросал" курить в привычном смысле со всеми вытекающими (зареканиями, клятвами, самовнушениями и т.д.), а "прекратил". Сделал перерыв без ограничения сроков. Не знаю, поймет ли кто, а для меня психологически разница большая. Дома до сих пор валяются сигареты, запечатанная пачка и начатая - никаких эмоций не вызывают (и даже желания выкинуть) :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Свекруха курила 20 років по 2 - 2,5 пачки вдень. Пробувала самотужки кинути, але не могла. Мотивацією було те, що їй люди звертали увагу на те, що вона смердить сигаретами. Останньою краплею було те, що якось її на роботі не впустили в кабінет директора, бо від неї так несло сигаретами (працювала в лікарні). Пішла на біо-резонанс і їй помогло. Не курить вже 5 років. Каже, що там треба було мати велику мотивацію, щоб лікування біо-резонансом помогло. Тепер чоловік хоче спробувати, бо курить іноді, але після сигарет має жахливий кашель. І сам не хоче курити, але йому просто подобається цей процес.. Побачимо чи допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. maga

    maga Well-Known Member

    А шо то за така штука біорезонанс,бо навіть гугл не дуже знає.Треба їхати до Польщі?Допоможіть курцям.Може свекрусі допоміг психологічний вплив.
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Знайшла фірму, яка, здається, свекрусі робила ту процедуру. Тут є їх сайт польською. То пишеться разом по польськи - "біорезонанс". Такі фірми є в Польщі, то може в Україні теж є. Це не нова технологія. Ще свекруха називала то парапсихологією (якось так). Розповідала, що на першій зустрічі її питали чи вона має мотивацію, щоб позбутись поганої звички, і просили докурити сигарету, збиваючи попіл в пробірку, яку вони забрали. Сама процедура тривала недовно. Типу підключали мозок до електрод. Вона то назвала "стирали бажання курити". Після цієї процедури того ж дня вона по звичці хотіла купити сигарети в кіоску по дорозі додому, але стримувалась і не купила. Вдома вже навіть не було бажання курити і потім навіть з'явилась ненависть до куріння. Це було мінусом процедури, бо пів року тільки і думала про те, як сильно ненавидить куріння і це було важко. Але потім пройшло. Каже, що якщо після тої процедури хоч раз затягнутись, або пожувати нікотинові жуйки чи причепити нікотиновий пластир, то знову з'явиться бажання курити. Натомість великим плюсом лікування є те, що в компанії курців не тягне курити на запах диму. Таким методом там лікують різні негативні звички. Казала, що її знайома там вилікувалась від ненаситної любові до ковбаси (довелось лікуватись, бо жіночка стала дуже груба).
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Tsokotukha

    Tsokotukha Active Member

    Ну Нірванко, ніврочку так собі процес кидання паління. Сильно.

    Поділюсь, при нагоді, і своєю історією. Після смерті першого чоловіка я палила 5 років. До цього часу зрозуміла, що від стресу цей процес не рятує, але затягує міцно. Кава і цигарка потрохи ставали для мене незамінними. Навіть думки не виникало кидати цей процес.
    Аж тут, одного разу, мій чоловік (а на той час добрий товариш) купив мені пачку цигарок. Він знав, що я палю, не заперечував, не відмовляв хоч сам навіть і не пробував. І мені якось так соромно стало, настільки ніяково, що я в один момент відмовилась. Спочатку сама собі дивувалась і думала, що зірвусь. Але минуло від того моменту вже 3 роки. За цей час жодного разу не потягнуло повернутись. У мене надалі є ще та сама, куплена чоловіком пачка цигарок, яка як пише, Невстранец не викликає жодних емоцій.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Peri

    Peri Well-Known Member

    Повторила свій,річної давності допис,бо сьогодні знову той день,коли можна кинути палити - це остання неділя перед великим постом.

    Хто має велике бажання розпрощатися із цією звичкою скористайтеся шансом.
    Бажаю сили Духу і удачі!:)
     
  9. Mikolaj

    Mikolaj миється в бані

    Най мене оразу сприймають вредним, але то все дитячі балачки. Якщо хочеш кинути палити, то кинеш. А як не хочеш, то будеш тільки теревені розводити. За все життя я бачив лише один випадок фізичної залежності, коли хлопчина день блював (пробачте) через відсутність дози нікотину. Але наступного дня було вже краще, а за тиждень він навіть не згадав про цигарки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    ну, не завжди є така можливість. Наприклад, є психологічна прихована залежність, коли людина палить не усвідомлюючи. В таких випадках потрібно записувати у блокнот кожну цигарку ПЕРЕД ТИМ, як підпалюєш її. Це т.зв. розрив шаблону, який не тільки показує кількість випалених цигарок, але й знищує "неусвідомлене" паління.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А я после Нового года прекратил курить. Достал кашель, а сейчас мне лучше. Вот уже месяц ни одной сигареты, хотя сын курит и жена, когда выпьет. Ноль эмоций. А несколько лет назад, когда язва прихватила, три месяца не курил, но постоянно хотелось и опять начал.
    Кстати мой отец бросил курить за раз, его тесть как то ему сказал, мол бросай курить, лучше 100 грамм выпей. Повлияло
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Мій он теж бухикає, а кидати не збирається.Але то справа часу, я думаю. мені вдасться на нього вплинути і мотивацію знайду.та й важко кинути коли вся сім"я у нього палить.
     
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так из за жены я и завязал, она же меня ночью из спальни выгоняла:cry:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Ага, ті жінки вміють заставити. Моя теж мене колись заставила, десь 5 років не курив. Зараз знов почав. Але планую кидати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Як сказав Марк Твен : "Нет ничево проще, чем бросить курить, я сам сто раз бросал":))
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. StSan

    StSan Member

    Я познайомився з людьми з реабілітаційного центру (нарко/алко допомога, куріння). Так ось вони "лікують" молитвою. Кажуть дуже ефективно. Навіть кончені наркомани позбавляються від зарази без ломок.

    Попросив - написали молитву для мене. Можна ще їм додатково подзвонити, вони теж помоляться за мене. :)

    Але чогось ту молитву не читаю хоч і вірю, що може допомогти. Ось і замислився... а чи дійсно я хочу кинути? Завжди здавалося що так...
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дуже шкодую, що 4 роки тому, коли Данило відкрив цю тему, я все-таки не прочитав цю книгу

    Десь півтора місяця тому я випадково натрапив на посилання в інтернеті і розповідь людини, яка кинула курити після прочитання.

    Книгу скачав, прочитав, викурив останню цигарку, решту пачки віддав товаришеві. Вперше за останні 16 років я уже більше 6 тижнів не курю.

    Дискомфорту практично не відчуваю. Спершу відчуття сигаретного голоду раптово з"являлося лише в тих ситуаціях, в яких куріння вже стало просто невід"ємною частиною. Ну, наприклад в мене це на пиві з друзями. Або коли сідаєш за кермо, то буквально інстинктивно після повороту ключа запалення цигарка з"являється в зубах... Тому без цигарки суто психологічно було відчуття , що чогось не вистачає. І цікаво що курити при цьому не хотілося :) Але з часом і ці "фантомні болі" зникли. Раніше в мене була паніка кожен раз, коли я сідав в машину і виявляв, що закінчилися сигарети. Скоріше до найближчого кіоска!!! Весь салон постійно в попелі... А запах..... На п"янці чи на пікніку - сигарети йшли одна за одною. Потім на ранок невідомо від чого тобі гірше - від випитого спиртного, чи від всмоктаного в себе нікотину... Зараз це все позаду. Більшість знайомих у мене курці. І мені якось їх навіть шкода :)

    Фішка тої книги, що вона не заставляє тебе кинути курити , не лякає тим, що це призведе до таких-то хвороб, а просто ти починаєш розуміти, що куріння тобі нафіг не потрібне, що курити - це ГЛУПО! Тому цей спосіб не має нічого спільного із силою волі. Ти не обмежуєш себе кожен день, не живеш з думкою, що тобі ТАК хочеться курити, але ти не будеш, бо ти ж мужик, ти ж сказав собі чи ще комусь що не будеш. Зараз я просто не хочу курити і не курю. Дякую Аллену Карру і всім рекомендую його книгу.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Один в один про мене. :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Ви в тому не один!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Книга супер. Вже рік не курю. Жодного дискомфорту нема. Було складно на третій день після останньої цигарки в товариша на весіллі, знав що якшо тоді втримаюсь то вже ніколи курити не буду. Тоді не закурив, і все СВОБОДА!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)