Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Кинути курити

    Так Вы батенька тоже,грешны!(Всього дописів: 47 (0,88 на день)
    Знайти усі дописи від Doc.
    Знайти усі теми від Doc.)
    Може Ви представник віртофобів,і затесались в стрункі лави прихильників віртуальної реальності ,щоб зруйнувати спільноту з середини?Ви заявляєте себе ,як громадянин світу(Звідки:
    top of the world) тоді поясніть звідки такі ретроградні тези?
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    Копчене м"ясо довше тримається. ;):D:D
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    Лікарі кажуть, що кидати треба до того, як вагітніти, бо під час шкідливо. І дитина все одно народиться проблемна і з нікотиновою залежністю. :sad::sad::sad:
     
  4. Michel

    Michel Member

  5. Michel

    Michel Member

  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    Усім курцям - кидайте!:ireful1: :ireful1: :ireful1: А то ...
     
  7. nieni

    nieni Member

    Відповідь: Кинути курити

    Та шо там "а то"...Мені он з усіх написів на цигаркових пачках найбільше подобається "курці помирають рано",та й то це мене ше якось не переконало...:D
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    [​IMG]
     
  9. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Найкращий спосіб кинути курити - ніколи не починати. Якось в мене це вийшло спонтанно. Курити почала в найгірший період мого життя, курила коли більше, коли менше. Потім два місяці жила в Німеччині і від ціни на сигарети (5 євриків за пачку) робилось недобре, тобто жаба тиснула витратити такі гроші на куриво, хоча курити хотіла без перерви, вночі снилось, що курю. Після того, як приїхала додому - купила першим ділом сигарет пачку. Зразу викупила пару штук, а решту пачки викурили на робочих перекурах межи парами протягом наступних 4-х місяців. Після того сигарет не купувала, курити не хочеться. От такий мій досвід. Мій колишній бойфренд, який курив вічно і багато, таки кинув, але два роки був жах суцільний, без перерви курити хотілось, при найменшому бажанні курити льодяника до бузі пакував. Через два роки спробував закурити і стало йому погано. Після того не курить взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Досі мова йшла про те, як кинути курити курцям активним? А як це зробити курцям пасивним? А ми ж, як кажуть вчені, куримо ще більше за тих, хто сам купує цигарки по 5 євриків чи 5 гривеньок за пачку. І ця халява нас аніскілечки не втішає... Ми залежимо від вас, поганці! І наше здоров"я теж!!! :ireful1: :ireful1: :ireful1: Це ж не лише вам нагадують, що куріння може викликати захворювання на рак, а й нам. От лиш ми вдіяти нічого самі не можемо - ми ваші заручники. А вам і байдуже... Вам в кайф...
    Недавно у нас над всіма входами у "трубу" (це такий тусовочний перехід під Майданом) повісили лайт-бокси з застереженням, що там курити заборонено. Щоразу встигаю перечитати цей суворий текст перед тим, як зануритися у концентровану тютюнову атмосферу "труби", далі тамую дихання і видихаю вже у метро, де таки дійсно не курять.
    Словом, задовбали ви вже, смердючі наші брати і сестри. Ах, її не переконало, що на пачці не те написане, у другого важкий час у житті, у третього ще щось там... А я щоразу їду біля такої, блін, красуні чи орла у маршрутці і мене ледь не нудить. Мовчу, шоб не скандалити, але з хорошого настрою вибиває гарантовано! :ireful1: Це дрібниці?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Кинути курити

    Ну, продолжайте, уже, наконец.....:eek:
     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Кинути курити

    Є бородатий анедот:
    -Папа, здесь все ездят на автобусах!
    -Гоги, езди, как все - купи себе автобус.:D
     
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    :D Я все сказал!:D "Ну ты, студент, когда вторую туфлю бросишь? Спать же нужно!":D
     
  14. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Іронізувати з приводу моєї турботи за моє ж здоров"я - це, м"яко кажучи, поганий смак. У мене нема свого автобуса, всі ми користуємося громадським транспортом. Тобто, транспортом загального користування. Я, як некурець, нікому дискомфорту не додаю, а мені курці додають. То хто мусить модифікуватися задля загальної гармонії, цікаво? :cool:
    Я ж не кажу нічого про приватні автомобілі - там, хоч "буржуйку" став...
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    А якщо в мене на цигарковий дим алергія? Що тоді робити?
    На щастя, в Канаді з цим проблем немає, тут майже ніде не курять. Місця, де дозволено курити можна перерахувати на пальцях однієї руки. :)
    З острахом думаю, що буде, як додому повернуся. Знову буде вічний кашель і головний біль. :sad:
     
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Кинути курити

    Хм, а это действительно стоит в Ваших планах?:confused:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    Полковнику, в моїх планах не стояло сюди їхати. А от тут лишатися точно не стоїть і не стоятиме. Мене від цього суспільства вже нудить і від цієї країни теж. Є кілька плюсів, але я без них проживу. :)
    Я тут лише з певних суто особистих причин. Я тут не на заробітках. І лише чекаю, коли вже зможу додому вернутися.
    Моя мама постійно дивується, каже, що ми з чоловіком єдині, хто жене на Канаду, а нам тут НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ. Що в тому такого?
     
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Кинути курити

    Совершенно ничего. Раз возвращаетесь - значит возврашаетесь. Это, наверное, хорошо.
     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Кинути курити

    Вибач, не знав, що так зле. Інакше не став би іронізувати.
    Некурці також додоють дискомфорту. Наприклад:
    у гріль-барі, де я п'ю пиво (не плутати з кафе морозиво), куріння заборонене, хоча min. 80% - курці, воліли б курити під пиво чи горілочку. Тепер треба дочекатися "останнього некурця-клієнта" :sad:
    Раніше, коли якась вар'ятка приводила з собою в бар дитину о 22-00, я і сам гасив (/не запалював) цигарку, без всяких заборон і написів на пачках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    Шось я чи то заплутався чи просто тупий;) Навіщо ж тоді "у Европу", НАТу?:confused: Зараз Ви хоч можете на Батьківщину повернутися. А якщо і у нас буде таке ж суспільство?:eek:
     
а де твій аватар? :)