Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

  1. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Якщо вже мова в нас про шкідливі звички то пропоную для всіх курців книгу "Аллен Карр Легкий способ бросить курить"
    Якщо є бажання самі пошукайте в мережі, я скачав, почитав 1/3 та відклав, бо дійсно сильна книга, так ще й кину курити.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Ну це не навсіх діє. В мене мама - медик, принесла якось з якоїсь конференції книжечку про наслідки куріння, наскільки я пам"ятаюто там було все так описано що людина після кількох цигарок мало не вмерти має. А мій дід курив з 5ти років! Бо колись дітей привчали курити щоб тифом не хворіли, і курив до останнього - 87 років стажу курця, і не просто цигарки а тютюн в газеті..
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    Кинути курити - це найлегше, що може бути на світі! Я це робив з легкістю сотні разів.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Кинути курити

    Глянемо вашу книжку :)

    В дитинстві прочитав книжку, здається називалась "Подростку о вреде алкоголя и никотина". Після того я кинув курити років на 4-5. Потім вступив до університету і почав з такими ж тлумками як я диміти на перервах між парами :) Досі димлю...
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    Паління - це звичайна звичка, або правільніше - пристрасть, як і інші пристрасті, які безумовно є гріхом проти тіла. Паління - це й духовна проблема, бо як і всяка пристрасть вона нас позбавляє духовної свободи, яку дав людині Бог і ця людина стає залежною, що завжає духовному вдосконаленню.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Бытует мнение, что кинуть курить сложнее чем бросить употреблять наркотики. Доля правды в этом есть, поскольку курение не только физическая привычка, но и моральная.
     
  7. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    О ГРЕХЕ КУРЕНИЯ

    Многие не знают или не помнят слов Господа Иисуса Христа: «...всякий, делающий грех, есть раб греха» (Ин. 8:34). Пока не согрешил человек, он свободен и грех не имеет силы над ним, а уже после совершения греха становится его рабом. Некоторые говорят: «раз согрешу и больше не стану, это не великая беда». Но, согрешив раз, он уже попал к лукавому обольстителю на удочку. И грех начинает тянуть его все сильнее и сильнее, потом человек уже не замечает, что оказался в жестоком рабстве греха. Есть великие грехи, которые люди редко совершают, а, совершив, часто вспоминают их и каются. Но есть грехи мелкие, люди совершают их ежечасно, но очень редко о них вспоминают и еще реже каются. Деление грехов на великие и малые условно, ибо всякий грех противен Богу и опасен для человека. Такой грех, как курение табака до того вошел в привычку, что люди не считают это грехом и предоставляют ему всякие удобства.
    повний текст
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    "кинути курити легко, важко не почати знову" - каже один мій знайомий
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Doc.

    Doc. Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Marlboro в Чикаго 7$ с копейками .., 5400$ в год...
    С того, что продают во Львове можно курить Sobranie (Black Russian).
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Кинути курити

    Дві пачки мальборо на день.... Нехило...
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Кинути курити

    Був у Києві класний лікар (на жаль, помер 2 роки тому), який проводив сеанси кодування (електропунктура, слово, трохи нешкідливої хімії). Спочатку 40 хвилин індивідуальної бесіди (виявляв особистість пацієнта), потім 15 хвилин - сеанс і 2-4 тижні для гарантійної безкоштовної корекції (звернень "по гарантії" було мінімум).
    Результат - не менше 5 років, якщо пацієнт хоч іноді "підтримував" себе даними йому формулами.
    Скільки разів пропонував мені безкоштовний сеанс - я дякував і відмовлявся. (Я почав курити в 25-26 років, а це не так впливає на легені, як у "школярів").

    Ще в совєтські часи мама принесла мені вірменську патентовану жуйку проти куріння "Гамібазин". Я про неї забув і її в комірчині поїли таргани. Таргани не померли ! Вивів "Комбатом" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Doc.

    Doc. Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Дві пачки на день в студентські роки, зараз більше для задоволення бавлюся pipe- tobacco cigars від Middleton's.
    Ніколи не розумів тих, хто палить три- пять цигарок.
    Також жував Гамібазин, палив і жував, жував і палив, тому сказати важко чи він щось давав, але нажувавшись з вечора, на ранок відчуття ніби дві пачки Ватри з'їв.
    В киданні палити зрозумів, потрібно щоб не тільки голова, але і тіло хотіло, а воно у більшості випадків не завжди слухає...
    Тому купую nicotine patch , мало одного приклеюю два, помагає мабуть, бо вже два рази кидав, а може три за останні шість років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    «Всякое наше тщание и подвиг, как о добре, так и противу греха, не силен есть без помощи Божией: понеже мы весьма растленны и немощны. Почему и сказано нам от Спасителя: без Мене не можете творити ничесоже (ев. от Иоанна 15.5). Сего ради от Него просить и искать должно нам всего добра и крепости и силы противу греха» (св. Тихон Задонский). Поняття „сила волі” є чужим як Євангелію, так і навчанню св. Церкви. Наше щире бажання кинути палити і Божа допомога – ось шлях до позбавлення залежності від нікотину. В Церкви є досить засобів, щоб допомогти позбавитися куріння. А звертання до кодувальників-цілителів-екстрасенсів є набагато важчим гріхом, ніж саме куріння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Кинути курити

    а ви кажете nicotine patch ...
     
  15. ТОМ

    ТОМ Member

    Відповідь: Кинути курити

    З власного спостереження: багато курців кидають шкідливу звичку в разі важкого захворювання.
    Нажаль ще з радянських часів тягнеться, ніби шлейфом, здавалось би ефективний метод боротьби з шкідливими звичками - залякування. :eek: Але... Сучасну людину, глобально інформовану, залякати страшною картинкою чи розповіддю важко. І доволі не дієво. До того ж такі речі як залякування і приниження часто ідуть поруч. І видаються, м’яко кажучи, не гуманними.
    Тому, на мою думку, варто шукати інші методи впливу, більш людяніші! Новий підхід! Пропоную спрямувати подальшу дискусії в ракурсі пошуку нових підходів у розмові із завзятими курцями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Кинути курити

    Досить дієвий спосіб кинути курити - завагітніти
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Doc.

    Doc. Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Фанатизм має місце не тільки при обговоренні тютюнопаління як шкідливої звички, не вистачає фантазії, щоб жити реальністю, віддаючи перевагу віртуальному простору,... --мабуть від нестачі свіжого повітря, денного світла, нормальної їжі, ... а якщо ще додати отруєння нікотином...
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Хех, чиста правда :)
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Кинути курити

    Сьогодні вперше купив сигарети за новим законом
    В чорній рамці великими буквами пише, що можна захворіти на рак
    Вміст нікотину і смоли раніш був дрібним шрифтом, зараз великим.
    Напис Super Lights зник. Натомість з"явився Silver Label. Ціна зросла на 10 копійок.
     
  20. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Кинути курити

    Мартіні, може вам попробувати? ;) :D
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)