Кінотеатри Львова

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем MARTINI, 20 січ 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ви ходите в кінотеатри? Який кінотеатр найкращий? Який найгірший? Який найсучасніший?

    Ну і взагалі, які місця найкращі? Попкорн, пиво, колу купуєте? На задніх рядах цілуєтеся?
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, дуже люблю це діло - ходити в кіно:) По - перше, це гарна можливість вибратися в люди; по - друге фільм на великому екрані і з супер - звуком зовсім інакше сприймається, ніж вдома на канапі перед компом.
    Зазвичай ходжу в Кінопалац, найбільше люблю на Театральній, той самий перший (якийсь він мені найзатишніший). В "Планеті кіно" в Ашані була раз, сподобалося, але далеко. Але туди вартує ходити на 3Д фільми - значно краще, ніж в Кінопалаці (там екран під 3Д заточений і менше очі болять).
    Найсучасніший - однозначно "Планета кіно" в Ашані. Він і найкращий, шкода, що так далеко.
    Найгірший - кінотеатр Львів:))) Там час зупинився десь у вісімдесятих - дев"яностих. Якщо ностальгуєте за радянськими часами - то вам туди.
    Люблю сідати по центру, ряд так 7-8 (і видно добре, і чути :) ).
    Найбільшу пачку попкорну і колу:nyam2: і хай весь світ зачекає:dancer:
    Ще не доводилося:) Але то один з пунктів з віш-листу, який би дуже хотілося нарешті втілити в життя:blush: :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Колись був Кінопалац, зараз ІМАХ в Кінг-Кросі. І на середніх цілуюсь.
     
  4. soho

    soho Member

    Планета кіно найкращий кінотеатр у Львові

    ---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

    В 2014 році другий кінотеатр Планети Кіно відкриють в центрі Львова в ТРЦ Форум
     
  5. soviet

    soviet Well-Known Member

    Зазвичай відвідую мережу "Кінопалац", особливо той, що на Театральній, та на Коперніка (там взагалі майже як у дома)))))), той який знаходиться по вул. Довженка не люблю (хоча був там останній раз років зо 5-ть тому).

    Сьогодні доречі перший раз відвідаю ІМАХ 3D.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В Довженка є дуже затишний синій зал (маленький, компактний). А от у великому червоному не раз доводилося виступати, тому радше сприймаю його як концертний зал, аніж кінозал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. soviet

    soviet Well-Known Member

    Був, дуже файно, дивилися "Мисливці за відьмами", тепер забуду про кінопалац і буду відвідувати Планету кіно. По черзі усі зали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну, розказуйте :) Я ше в тому залі не був :)

    я був у 3 залі на "Мамі" і здається в 5 чи 6 на "Джанго"

    так от, мені здається, вони не виводять на керан повну картинку. Кіношний стандарт - це 21:9

    [​IMG]

    а у них екран, як мені здалося, 16:9

    [​IMG]

    тобто виходить, що близько 20% картинки по ширині обрізано. Може більшості народу це пофіг, по телевізору взагалі до 12:9 обрізають

    але мені хотілося б все-таки оцінити "режисерську" картинку

     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, а я в ньому теж ще не була. Цікаво дізнатися враження. В Планеті кіно була лишень в звичайному 3Д залі, враження класні:)
     
  10. soviet

    soviet Well-Known Member

    Рівняючи те що крутять в Кінопалаці 3D, та Планета Кіно - то технологія IMAX краща ніж звичайне 3D, навіть якщо по гуглити то багато цікавої інфи про ІМАХ, доречі вона є і на сайті Планета Кіно.
    Загалом враження тільки найкращі, тобто на 3D тільки туди.
    Сидіння зручні)))), доречі як на мене краще брати ряди чим по вище. Ми сиділи в 9-му, то на наступний раз візьму 10-11 ряд для проби.

    Ой цього не скажу, але ніби ній не обрізано було)))), почитайте у них на сайті думаю там така інфа буде, IMAX там плівка ж не горизонтальна, а вертикальна.
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мала змогу порівнювати ЗD в Кінопалаці і в Планеті кіно - теж погоджуюся, що в Планеті кіно набагато краще (я вже вище писала - очі набагато менше втомлюються і не болять.)
    Слухайте, мені ця тема аж апетит нагнала - треба й собі в кіно сходити наступного тижня:)
     
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Остаточно перейшла на Планету кіно.
    Раніше в Кінопалаці на Театральній зависала.
    Попкорн і пиво )))
    Якщо 3д, зазвичай беру 4 ряд, місця по центру.
    В аймаксі тільки 4 ряд і беру ))
    Якщо ні, то останній )

    ---------- Додано в 16:25 ---------- Попередній допис був написаний в 16:24 ----------

    В субботу теж ходила )
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. soviet

    soviet Well-Known Member

    Був з дружиною 8-го в ІМАХ 3д на "Оз великий та могучий", дуже гарне кіно, чесно казка просто оживає перед тобою))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    А я люблю Довженка, за те, що можна спонтанно вибратися поруч з домом. А ще у вихідний дітей старших самих туди сплавити на кіно і на піцу і, поки менша у бабусі, гарно собі відпочити, не переймаючись навіть приготуванням обіду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Сегодня состоялся первый забег Московского марафона. Около тысячи человек пробежали 5 километров по окрестностям «Лужников». Небольшая дистанция — начало целой серии соревнований перед большим марафоном, что в сентябре впервые пройдет в российской столице. Ожидается, что в нем примут участие не меньше 10 тысяч человек.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму



    О, і я так роблю. Маю додаток для андроіда ІМАХ Планета кіно, вибираю там фільм, оплачую квиток, на вході просто показую екран мобілки. Дуже зручно

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чим IMAX 3D відрізняється від Dolby 3D?
     
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Не знаю.
    А 7D во Львове уже есть?
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В IMAX 3D здається більший екран, ніж у звичайному залі. Ось що каже сайт Планета кіно:
    До того ж там використовуються інші окуляри, ніж у звичайному 3D (більше - за лінком http://planeta-kino.com.ua/ua/technologies/imax-3d/)
    Про Dolby 3D можна почитати ось тут.
    З власного досвіду-була лишень на Dolby 3D в Кінопалаці і в Планеті кіно в КінгКросі. В КінгКросі краще й комфортніше для очей і голови (після Кінопалацу мої очі і голова довго не могли прийти до тями після перегляду фільму). На IMAX 3D ще не ходила (хіба би хтось хотів мені скласти компанію наступного тижня на Залізну людину -3:) ).

    ---------- Додано в 23:07 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    Я таке чудо хіба в Болгарії бачила:mocking:
     
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Обсудите на форумивке.
    Может, стоит сброситься и бизнес замутить?
    Можно на Стрию опробовать.
    Нет, ВасМТ?
     
а де твій аватар? :)