Кінець світу вже завтра?

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Romko, 5 січ 2008.

  1. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    І я гадаю що не злякалися, але такого явно не очікували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Ну, отак на логіку.
    Ви питаєте в когось котра година, а він вам "не скажу, я сатаніст". Ви би ще щось допитували?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Що логічного в тому, щоб відповідати "я - сатаніст" на запитання "котра година"? Якби мені так відповіли, я б тільки зауважив певну неадекватність людини. Якби відповіли "я з іншого виміру", зауважив би певну дотепність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    А відповісти так свідкам цілком логічно?
     
  5. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Гадаю що так. Я маю власні переконання щодо предмету їхніх проповідей, я маю власні стосунки з Богом. Я, відмовляючись, міг назватися буддистом, синтоїстом чи вудуїстом. Я мусив якось назватися, щоб вони зрозуміли що я маю власні релігійні переконання, оскільки вони назви не мають.

    Сатанізм, хоч його не можна назвати релігією, теж збудований на переконаннях у вищу сутність і теж вимагає певного життєвого шляху. Хоча, в тому конкретному випадку, я використав його лише як назву певного релігійного культу.

    Що нелогічно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    А сказати правду було важко?
    Я їм кажу, що я католичка і чоловік священик. Іноді питали, чи читаю я релігійну літературу. Відповідала, що СП читаю, а також інші книжки щодо студій СП та просто щодо духовного та християнського життя. Дякувала їм і чемно прощалася.
    Якщо називати речі своїми іменами, то ви сказали неправду. Мета виправдовує засоби?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Важко! Важко спілкуватися з нерозумними хлопчиськами, які завчили кількадесят фраз зі збірника проповідей, але власного уявлення про суть не мають. Важко вступати до розмови і доводити їм своїми відмовляннями що я не піклуюся про свою душу. Адже для них я - атеїст.

    Я міг би, звісно, чемно відмовитися. Але коли я так робив, відмовлятися доводилося кілька разів, якщо не з десяток. І при цьому дивляться вони на мене жалісливими очима - ще б пак, заблудший і неспасений. Воно мені треба, такі жалості? Так що в даному випадку:
    А ще, зрозумійте мене правильно, треба утриматися від обурення з двох приводів:
    - інші релігійні конфесії навертають у свою віру своєю духовністю і вчинками, а не ангажуванням на вулиці;
    - чому б свідкам не піти до синагоги і там не спробувати проповідувати? чому вони наперед вважають що сила моїх переконань гірша за хасидську?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    ви почали з гумору, закінчуєте грубістю....
    ви спитайте те, що ви впевнено знаєте, і ці "хлопчиська", які регулярно читаю Біблію, вам дадуть відповідь....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Пробовал :) Не помогает :sad:
    Всего лишь игра слов, Гуцулянка. Но не аргумент.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    ОК. :) Це не гра слів, а різні поняття.

    Додано через 2 хвилини
    Капітан, от скажіть, якщо

    моя мама - православна, тато - атеїст
    бабця - грекокатолик, дід - єврей
    прапра... і ваші, і мої - язичники

    яку релігію я маю сповідувати?

    Додано через 21 хвилину
    Лілю, (я не зрозуміла) то ви вірите, що буде кінець світу, чи ні? То зрозуміло, що ще в І столітті християни чекали тої події, бо ніхто не знає КОЛИ. Вже говорили про це "А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, лише Сам Отець." Матвія 24:36 http://www.ukrlc.org/bible/new/4_Jevangelie/Matthew.htm

    Тому Павло говорить бути готовими кожної хвилини.

    Додано через 27 хвилин
    Крім того, є ще й буквальне сповнення цього пророцтва про кінець світу. В тому самому розділі Матвія записано про кінець єврейської системи. Ісус казав
    16 тоді ті, хто в Юдеї, нехай в гори втікають.
    17 Хто на покрівлі, нехай той не сходить узяти речі з дому свого.
    18 І хто на полі, хай назад не вертається взяти одежу свою.
    19 Горе ж вагітним і тим, хто годує грудьми, за днів тих!
    20 Моліться ж, щоб ваша втеча не сталась зимою, ані в суботу.

    То ж Павло дочекався того "кінця світу". Єврейська система до нині не відновилась.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    То Ви щось поплутали! Я ніколи не грубив таким людям!!! Або доведіть звовротнє!

    Ви певне сумніваєтеся в моєму знанні Біблії? З якого-такого приводу? В часи, коли я мав дозвілля і натхнення поговорити з такими людьми, я з'ясував що 90% з них не мають нічого нового мені сказати. Не маю ніякого наміру продовжувати подібне спілкування з ними, тому не буду зважати на Ваші вказівки що мені робити.

    Закликаю Вас особисто і решту людей, для яких релігія не пусте слово, поважати точку зору інших. Це не важко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Городецький, та не ображайтесь. :agree: :)

    Кожен має право на особисту думку в будь-чому, в релігії теж. Свідки Єгови поважають Вашу думку - чи ви атеїст, чи Сатаніст, чи мусульманин - це Ваш вибір, згідно Ваших знань і розумінь. І ніхто вас не засуджує.

    Вам можуть запропонувати одне - інформацію, хочете - ту інформацію берете, ні - то ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Я можу ображатися, наприклад, на пупера, на сусіда, або на свою дружину. Ображатися на свідків чи на кришнаїтів з їхнім тотальним закабаленням я не можу. Як каже Ліля - нелогічно. :)

    Щодо поваги до моєї думки з боку свідків - я Вас прошу! Я не ставлю під сумнів викладені ними наміри щодо мене, то їхня справа, я просто хочу уникнути їхніх проявів "поваги". Виключно це. :)

    Про інформацію я вже писав. Перечитайте мій допис. Нічого нового я не чув.

    ПиСи: У комп'ютерному світі небажане розповсюдження інфрмації називається "спам". Та і в будь-якому суспільстві нав'язування інформативного поля аж ніяк не вітається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    ПРОПОНУЮТЬ

    Сумніваюсь.:)
     
  15. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Ну, коли раз або два - то дійсно пропонують, коли з десяток - пропонують теж. :) Але занадто наполегливо пропонують, просто таки наполягають скористатися своєю пропозицією. Семантика. :)
    Вибачте. Але публічно висловлювати свої сумніви щодо чиєсь обізнаності неввічливо.

    Дякую за коментар.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    [​IMG] якщо вже про комп’ютерний світ....
    наведу іншу алегорію:
    я би назвав традиційну церкву "віндовсом", який ніхто не любить, але за звичкою використовують, а свідків -- "лінухом", бо якщо задуматися -- він таки ліпший.... [​IMG]
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    ЧИМ?!!!
    [​IMG]
    ЗІ.До речі,терпіти не переварюю лінуха.Ні Мандріви,ні експресу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    +1!..
    бо вінда як і традиційні церкви -- зручні.. [​IMG]

    пс. і ... (без доповнень)...
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    А пупер знає відповіді на всі питання, бо не користується жодною системою? ;) :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Ліпший?
    Якось навіть халявні інсталяхи поштою виписав. Подивився, поклав на полицю, ТАК і лежать. А навіщо оно нам?

    (подумки проговорюючи): Вірую в Бога Єдиного...

    Додано через 2 хвилини
    Я б застосував інше формулювання:
    Томущо традиційне...
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)