Кінець світу вже завтра?

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Romko, 5 січ 2008.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    А зараз особливо підходить....
     
  2. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    мене найбільше дратує коли перепиняють на дорозі і починають розказувати, що от скоро кінець світу і треба терміново готуватись до вступу в Рай. Саме цікаво що знають як:)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    "Собираюсь жить вечно. Пока все идет по плану" (С) невідомо
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. JoSamB

    JoSamB Закохана у світло свіч...

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Ага, це точно. Терпіти не можу, коли хтось вчить мене жити!!! А всі ті свідки, брати церкви Христової і так далі дістали. Та вір ти собі і в кінець світу, і в що тільки хочеш!!! Тільки мене не руш... Як на мене, в кожного своя голова на плечах і кожен сам повинен вибирати, в що вірить.


    А щодо кінця світу... Якби я вірила у всі "кінці", які вже пророкували, певно давно б копитами натягнула від стількох інфарктів через переляк :scare: :scare: :scare: :cowboy: :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    хоча часто пишуть, що багатії готують собі якісь бункери...
     
  6. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Щось подібне розповідав мій знайомий, зупиняли, наголошували, застерігали...
    Той не витримавши сказав: - Ще раз скажеш про кінець Світу - він настане для тебе просто зараз!
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Кінця світу не буде ніколи.Світ був,є і буде.
    Кінець буде отому непотребу,який загадив навколо себе все,що міг і називає себе людством.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Кінця світу не буде якщо всі добрі люди зберуться і повбивають всіх злих!
    І взагалі, світ врятують кохання і килимові бомбардування!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    на цвинтарі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?


    не знаю, але помітно що багаті люди ну дуже не хочуть старіти... тим більше вмирати
     
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    які ж вони тоді добрі? :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. сотник

    сотник Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    "Ранiше помремо". :) "
    Есть расхожее мнение, что это и есть "конец света" отдельно взятого человека. Но в любом случае радости это не вызывает. Потому что
    "оставляем" детей, внуков....
    Совсем другое дело: "Було. Переживали вже всi "кiнцi... ":) "
    Не новость, а приятно! :radist:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Мені пофіг коли той кінець світу буде. Треба спішити жити, отримувати задоволення від життя і робити щось корисне для себе і оточуючих. Тоді буде тобі щастя :)

    Ну і звісно, щоб після смерті залишив багато чого доброго після себе: матеріального або просто хороші слова від людей.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Колись гуляла з калясочкою, і підходить до мене тітонька, з серії фанатичних інтелігентних сектантів. Ну ду-у-уже вже вони люблять молодих мам! І так, з диким блиском в очах, страшним шепотом каже: "А ви знаєте, що такого-то числа буде кінець світу?!" А вони всі мене вже так дістали, що ляпнула перше, що на язик прийшло "Сейозно?! Впісятись можна!" Так як тітонька була все-таки інтелігентною, після моїх слів в неї явно настав, якщо не кінець світу, то глибокий ступор точно. Ми пішли, а вона так і залишилась стояти з відкритим ротом і книжечками в руках.
    (Але, якщо дійсно кінець свту- попередьте будь-ласка завчасно. Заздалегідь вдячна. :) )
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    "Як трохи зачекаю то всіх переживу і буду сам" (С) Нікому то не треба - Скрябін
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Кінець світу ще не скоро точно вам кажу, хіба що самі його пришвидшим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Пропоную щось типу контрольного передбачення.Ось фото вирізки з газети. Якої не знаю,в інтернеті колись надибав, тому і прошу відповідно відноситись до прогнозів.Особисто я не сприймаю це всерйоз,тим більш що читав якось книжечку з прогнозами Ванги- такого там явно не було.Прогноз на 2008 рік йде першим. Якщо співпаде, мабуть задумаюсь:)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    До вас так часто підходять з такими питаннями? І невже "ось це" вартувало аж опису на форумі?
    До мене теж багато разів підходили, особливо, коли гуляла з возиком чи й згодом, коли вже без возика із сином у парку гуляли. Проте я ніколи собі не дозволяла відповідати по-хамськи.
    Це мені нагадало одну ситуацію в поїзді, коли я попросила одну жінку посунутися, але вжила невластиве слово, вочевидь. Сказала їй "прошу пані, чи ви би могли трохи поcунутися?" Жінка вилила на мене масу своєї жовчі, висловлюючи своє обурення на весь поїзд: "яка я тобі пані, ти ТИ собі в своєму місті пані, а я ТОБІ не пані"...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    прикололо останнє. ех, коли був меншим так мріяв про польоти до зірок!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Кінець світу вже завтра?

    Згідно закону збереження енергії ніхто і ніщо нікуди не дівається, лише з однієї форми переходить в іншу... Так що в любому випадку немає причини для страху. Той, хто був, є і буде, нікуди не дінеться - житиме вічно. Життя безмежно довге, лише ми чомусь обмежуємо його Земним періодом, який є однією з його миттєвостей, в процесі формування "Я", пізнання і наближення до Бога...
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)